Vaste aanstelling Slegers als hoofdtrainer voetbalsters Arsenal
LONDEN (ANP) - Arsenal heeft Renée Slegers een vaste aanstelling als hoofdtrainer van het vrouwenteam gegeven. De voormalige Oranje-international heeft een contract getekend tot medio 2026 bij de Londense topclub.
De 35-jarige Slegers was al sinds de zomer van 2023 assistent-coach en werd in oktober naar voren geschoven als hoofdtrainer op tijdelijke basis. Ze verving de Zweed Jonas Eidevall, die plotseling zijn ontslag indiende. Onder Slegers richtte Arsenal zich op en de ploeg boekte tien overwinningen en een gelijkspel.
"We zijn verheugd om Renée aan te stellen als onze permanente hoofdcoach. Ze heeft uitgeblonken tijdens haar tijd als interim", meldt directeur vrouwenvoetbal Clare Wheatley op de website van Arsenal. Bij Arsenal spelen de Nederlandse internationals Daphne van Domselaar en Victoria Pelova.
Meer uit Voetbal
DIRIYAH (ANP) - Alfred Schreuder is na vijf maanden ontslagen bij de Saudische voetbalclub Al-Diriyah. De 53-jarige Nederlander wordt verantwoordelijk gehouden voor de matige prestaties. Al-Diriyah speelt op het tweede niveau en lijkt niet te promoveren.
47 minuten geledenVITORIA-GASTEIZ (ANP) - Het tegen degradatie vechtende Deportivo Alavés heeft tegen landskampioen FC Barcelona 3 punten gepakt. De wedstrijd in Vitoria-Gasteiz eindigde in 1-0 voor de thuisploeg.
10 uur geledenROME (ANP) - Internazionale heeft voor de tiende keer de Coppa Italia gewonnen. De club uit Milaan, die ook al landskampioen is geworden, was in de finale in Rome met 2-0 te sterk voor Lazio. Denzel Dumfries was goed voor een assist.
10 uur geledenLENS (ANP) - Paris Saint-Germain is voor de vijfde keer op rij kampioen van Frankrijk geworden. De ploeg van trainer Luis Enrique won de topper tegen RC Lens met 2-0 en kan in de laatste speelronde niet meer worden ingehaald.
11 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City houdt de druk op koploper Arsenal in de Engelse titelstrijd. De ploeg van trainer Pep Guardiola won in eigen huis met 3-0 van Crystal Palace.
11 uur geledenALMERE (ANP) - Willem II heeft de eerste wedstrijd in de halve finale van de play-offs om promotie/degradatie gewonnen van Almere City. In Almere won de ploeg van trainer John Stegeman met 1-0 door een treffer van Samuel Bamba.
11 uur geledenUTRECHT (ANP) - Tjaronn Chery (NEC), Mika Godts (Ajax), Ismael Saibari (PSV), Joey Veerman (PSV) en Jacob Trenskow (sc Heerenveen) maken kans om te worden verkozen tot Speler van het Jaar van de Eredivisie. Saibari behoorde ook vorig jaar tot de genomineerden, maar zag de titel toen naar Sem Steijn (destijds FC Twente) gaan.
20 uur geleden