Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Varane speelklaar voor regerend kampioen Frankrijk

Varane speelklaar voor regerend kampioen Frankrijk

DOHA (ANP) - De Franse bondscoach Didier Deschamps kan Raphaël Varane inzetten in de groepswedstrijd dinsdag tegen Australië op het WK voetbal in Qatar. De verdediger van Manchester United is hersteld van de blessure die hem lang aan de kant hield. "Maar hij is nu helemaal fit en klaar voor de wedstrijd", bevestigde Deschamps.

Varane liep op 22 oktober een dijbeenblessure op. Hij hervatte zaterdag de groepstraining bij de Franse ploeg, de regerend wereldkampioen.

Deschamps rekent ook op het meespelen van Eduardo Camavinga. De middenvelder van Real Madrid sloeg de training van zondag over met een lichte blessure aan de dij. "Het ging in zijn geval maar om een pijntje", aldus Deschamps. "Het is normaal dat een speler af en toe een trainingssessie overslaat. Er is geen ongerustheid over hem. Hij zal fit zijn."

De beschikbaarheid van Varane en Camavinga is een meevaller voor de bondscoach, die eerder topspits Karim Benzema met een blessure zag wegvallen en voor het WK ook al geen beroep kan doen op verdediger Presnel Kimpembe (achillespees), middenvelders Paul Pogba (knie) en N'Golo Kanté (hamstring) en aanvaller Christopher Nkunku (knie).

Meer uit Voetbal

NEC na winst bij FC Volendam op derde plaats Eredivisie

VOLENDAM (ANP) - NEC staat na vijftien speelronden op de derde plaats van de Eredivisie. Het elftal van coach Dick Schreuder won zondag bij FC Volendam: 2-3. NEC heeft na vijftien wedstrijden 27 punten en houdt Ajax 1 punt en AZ 2 punten achter zich. FC Volendam is vijftiende met 14 punten.

9 minuten geleden
AZ verspeelt in Eredivisie ook punten tegen Go Ahead Eagles

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft in de Eredivisie opnieuw punten laten liggen. Na achtereenvolgende nederlagen tegen PSV (1-5), sc Heerenveen (3-1) en FC Twente (1-0), wist het elftal van trainer Maarten Martens voor eigen publiek ook niet te winnen van Go Ahead Eagles: 2-2. AZ won woensdag in de tweede ronde van de KNVB-beker wel van PEC Zwolle: 1-3.

24 minuten geleden
Rots bezorgt FC Twente in slotfase punt bij FC Utrecht

UTRECHT (ANP) - De wedstrijd tussen subtoppers FC Utrecht en FC Twente heeft in de Eredivisie geen winnaar opgeleverd. In de Galgenwaard speelden de nummers 7 en 8 van de ranglijst met 1-1 gelijk. Mats Rots maakte in de slotfase gelijk voor FC Twente, dat nog kansen kreeg op een winnende treffer.

2 uur geleden
Makkelie leidt in Champions League Monaco tegen Galatasaray

ZEIST (ANP) - Danny Makkelie is door de UEFA aangewezen om dinsdag de Champions League-wedstrijd tussen AS Monaco en Galatasaray te leiden. De Nederlandse scheidsrechter krijgt langs de lijn assistentie van zijn landgenoten Hessel Steegstra en Jan de Vries. Allard Lindhout is vierde official.

7 uur geleden
Feyenoord wint dankzij vier treffers Ueda ruim van PEC Zwolle

ROTTERDAM (ANP) - Spits Ayase Ueda heeft Feyenoord met vier treffers aan een overtuigende thuiszege op PEC Zwolle geholpen: 6-1. De ploeg van trainer Robin van Persie, die vorige week tegen Telstar de eerste overwinning boekte na vier nederlagen, stond halverwege het competitieduel al met 4-0 voor na onder meer een hattrick van Ueda.

17 uur geleden
Messi pakt met Inter Miami eerste Amerikaanse landstitel

FORT LAUDERDALE (ANP) - Lionel Messi heeft met Inter Miami zijn eerste Amerikaanse landstitel gepakt. In de finale van de MLS klopte de ploeg van trainer Javier Mascherano voor eigen fans Vancouver Whitecaps met 3-1. Messi speelde bij alle drie de treffers een belangrijke rol.

17 uur geleden
Torres helpt FC Barcelona met hattrick aan zege op Betis: 3-5

BARCELONA (ANP) - Ferran Torres heeft FC Barcelona met een hattrick geholpen aan een 5-3-zege in de uitwedstrijd tegen Real Betis. Frenkie de Jong keerde na twee duels afwezigheid terug in de selectie van Barcelona en viel in de 63e minuut in.

19 uur geleden