Varane en Konaté op laatste training van Fransen voor WK-finale
DOHA (ANP) - Raphaël Varane, Ibrahima Konaté en Kingsley Coman zijn zaterdag aangesloten bij de laatste training van Frankrijk voor de WK-finale van zondag tegen Argentinië. Het drietal sloeg vrijdag de training over met griepverschijnselen.
Er waart deze week een virus rond in de nationale ploeg van Frankrijk. Adrien Rabiot en Dayot Upamecano meldden zich ziek af voor de halve finale tegen Marokko (2-0), maar zij hebben de training inmiddels hervat.
Het snelle herstel van Varane, Konaté en Coman is goed nieuws voor bondscoach Didier Deschamps, die zaterdagochtend nog niet kon zeggen of beide verdedigers weer beter waren.
Deschamps mist op het WK vanwege blessures onder anderen Karim Benzema, Paul Pogba, N'Golo Kanté en Christopher Nkunku. Lucas Hernández liep tijdens het toernooi een zware knieblessure op.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Couhaib Driouech kon woensdag kort na de door PSV met 4-1 gewonnen uitwedstrijd tegen Liverpool in de Champions League maar moeilijk geloven dat hij als invaller twee keer had gescoord. "Dit is ongelooflijk, bizar. Ik droom volgens mij nog", aldus een lachende Driouech voor de camera van Ziggo Sport.
8 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal is de nieuwe koploper in de Champions League. De Londenaren, die ook in de Premier League bovenaan staan, versloegen Bayern München met 3-1.
8 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - PSV heeft in de Champions League gestunt bij Liverpool. De Eindhovenaren waren op Anfield met liefst 4-1 te sterk voor de regerend kampioen uit Engeland. Ivan Perisic (strafschop), Guus Til en invaller Couhaib Driouech (twee keer) scoorden voor het elftal van trainer Peter Bosz, dat na vijf speelronden 8 punten heeft en op schema ligt voor een plaats in de volgende ronde.
9 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Vurnon Anita keert niet meer terug in het profvoetbal. De 36-jarige oud-speler van Ajax zegt dat in gesprek met NH Nieuws. Anita kwam in 2010 drie keer uit voor het Nederlands elftal.
9 uur geledenPIRAEUS (ANP) - Kylian Mbappé heeft woensdag de op één na snelste hattrick in de Champions League gemaakt. De 26-jarige Franse aanvaller van Real Madrid scoorde in de uitwedstrijd tegen Olympiakos tussen de 22e en 29e minuut drie keer. Mbappé had 6 minuten en 42 seconden nodig voor zijn treffers, waarmee hij Real na een vroege tegentreffer op een voorsprong van 3-1 zette.
9 uur geledenZÜRICH (ANP) - Voor het WK voetbal van volgend jaar in de Verenigde Staten, Canada en Mexico zijn bijna 2 miljoen tickets verkocht. Dat meldt wereldvoetbalbond FIFA.
11 uur geledenKERKRADE (ANP) - Roda JC heeft na intern onderzoek bevestigd dat doelman Celton Biai van FC Dordrecht dinsdagavond racistisch is bejegend. Dat gebeurde na afloop van het duel tussen de twee clubs in de eerste divisie. FC Dordrecht won met 2-1.
11 uur geleden