Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

VanMoof komt door bankroet gedupeerde klanten tegemoet met korting

VanMoof komt door bankroet gedupeerde klanten tegemoet met korting

AMSTERDAM (ANP) - VanMoof geeft kortingscodes weg aan klanten die door het eerdere faillissement van de fietsenmaker nooit hun bestelde elektrische fiets hebben ontvangen. Het gaat om een wereldwijde actie, heeft VanMoof maandag aangekondigd. De korting van 1000 euro kunnen klanten gebruiken voor de aanschaf van een nieuwe VanMoof-fiets.

VanMoof ging vorig jaar failliet, maar kon uiteindelijk een doorstart maken dankzij een overname door LaVoie, een e-stepfabrikant die valt onder het Britse McLaren.

Na de doorstart kon VanMoof niet meer bij het geld dat is betaald voor de niet geleverde bestelde fietsen, legt het bedrijf in een verklaring uit. "Toch probeert het nieuwe bedrijf deze groep klanten nu alsnog zo veel mogelijk tegemoet te komen", aldus VanMoof.

Mede-topman Eliott Wertheimer erkent dat de afgelopen maanden frustrerend zijn geweest voor klanten die moesten wachten op hun fiets. "We snappen dat ons gebaar niet alle problemen in één keer oplost, maar we hopen dat het de pijn verzacht", zegt hij verder.

Meer uit Financieel

ECB-bestuurslid: fossiele afhankelijkheid maakt Europa kwetsbaar

FRANKFURT (ANP) - Europa's afhankelijkheid van fossiele brandstoffen vormt risico's voor de prijsstabiliteit. Daarvoor waarschuwt Frank Elderson, bestuurslid van de Europese Centrale Bank (ECB) in een blogpost. "Europa's energieafhankelijkheid is een van de kritieke kwetsbaarheden van onze economie geworden."

27 minuten geleden
Topman Air India stapt op na rumoerige periode

GURUGRAM (ANP) - Campbell Wilson, topman bij Air India, heeft zijn vertrek aangekondigd. Het bedrijf kampt met forse verliezen en heeft last van strengere regelgeving rondom veiligheid na een crash van een vliegtuig van de maatschappij afgelopen zomer.

1 uur geleden
Bijna een op de vijf Franse tankstations heeft brandstoftekort

PARIJS (ANP/AFP) - Bijna een op de vijf tankstations in Frankrijk kampt met een tekort aan een of meerdere brandstoffen. Dat zei de Franse staatssecretaris van Energie Maud Bregeon. Zij voegde daaraan toe dat vooral tankstations van TotalEnergies problemen hebben. De Franse oliemaatschappij heeft de prijs aan de pomp in Frankrijk sinds het begin van de oorlog laag gehouden, wat tot meer drukte heeft geleid op zijn tankstations.

1 uur geleden
IKEA in Duiven ook dinsdag hele dag gesloten

DUIVEN (ANP) - Het IKEA-filiaal in Duiven blijft ook dinsdag de hele dag dicht, omdat een internetkabel in de buurt is beschadigd. Dat bevestigde een woordvoerder van de woonwinkel. IKEA had goede hoop dat de winkel weer open zou zijn. Dat moet nu op woensdag gebeuren.

2 uur geleden
UMG schiet omhoog op Amsterdamse beurs na overnamebod

AMSTERDAM (ANP) - Universal Music Group (UMG) was dinsdag de grootste stijger op de Amsterdamse beurs. Vlak voor opening van de handelsdag werd bekend dat investeringsfonds Pershing Square Holdings een overnamebod heeft gedaan op het muziekconcern van platenlabels achter artiesten als Taylor Swift en Billie Eilish.

2 uur geleden
Rapport: bijstandsgerechtigden komen lastiger aan het werk

UTRECHT (ANP) - Bijstandsgerechtigden in Nederland hebben meer moeite om een baan te vinden. Dit komt onder meer doordat steeds meer mensen met een afstand tot de arbeidsmarkt complexere problemen hebben, staat in het nieuwe jaarrapport van Divosa, de vereniging van leidinggevenden in het sociaal domein.

3 uur geleden
ING verbreekt verkoopovereenkomst Russische activiteiten

AMSTERDAM (ANP) - ING heeft de verkoopovereenkomst van zijn activiteiten in Rusland verbroken. De bank was van plan deze onderdelen te verkopen aan Global Development, omdat ING na de Russische inval in Oekraïne geen toekomst meer ziet in het land. Maar ING stelt nu dat het niet verwacht dat de koper de benodigde goedkeuringen van de Russische autoriteiten zal krijgen.

3 uur geleden