Van Wonderen volgend seizoen hoofdtrainer van Eagles
DEVENTER (ANP) - Kees van Wonderen gaat volgend seizoen aan de slag als hoofdtrainer van Go Ahead Eagles. De oud-international is een contract van twee jaar overeengekomen, zo meldt de club uit Deventer.
Van Wonderen wordt de opvolger van Jack de Gier, die bezig is aan zijn eerste seizoen als hoofdtrainer bij de eerstedivisionist. "Jack kon zich revancheren na een moeilijk seizoen bij NEC", legt technisch manager Paul Bosvelt uit. "Wij hielden richting volgend jaar de opties open. Voor beide partijen heeft dat zo uitgepakt, waardoor we zonder 'hard feelings' en met volle focus het seizoen gaan afmaken."
De Gier was graag bij Eagles gebleven. "'Ik heb het hier goed naar mijn zin en had ook zeker door gewild. Maar de clubleiding heeft uitgelegd dat ze op bepaalde vlakken andere ideeën heeft, en dat heb ik te respecteren."
Van Wonderen stopte vorig jaar als assistent van bondscoach Ronald Koeman bij het Nederlands elftal. Hij wilde als hoofdtrainer aan de slag en was even in beeld bij NAC Breda. "Ik zie er naar uit om komend seizoen aan de slag te gaan bij Go Ahead Eagles en deel uit te maken van de ontwikkeling van deze club", reageert hij. "Go Ahead Eagles is een ambitieuze volksclub, waar volop uitdaging ligt om verder te groeien."
Meer uit Voetbal
WOLFSBURG (ANP) - Lineth Beerensteyn heeft VfL Wolfsburg de zege bezorgd op Olympique Lyon in de eerste kwartfinale van de Champions League. De 29-jarige international maakte in eigen huis het enige doelpunt van de Duitse club: 1-0.
40 minuten geledenLIVERPOOL (ANP) - Aanvaller Mohamed Salah verlaat Liverpool na dit seizoen. Dat hebben de Egyptenaar en de club van trainer Arne Slot dinsdag bekendgemaakt.
1 uur geledenSEVILLA (ANP) - Luis García Plaza is de nieuwe trainer van Sevilla. De 53-jarige Spanjaard volgt de maandag ontslagen Argentijn Matías Almeyda op. García Plaza ondertekent een contract tot de zomer van 2027.
2 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Corina Dekker is ook komend seizoen de trainer van de voetbalsters van FC Twente. De 42-jarige coach heeft tot medio 2027 bijgetekend in Enschede.
3 uur geledenBREDA (ANP) - Raul Paula blijft langer bij NAC Breda. De Eredivisieclub heeft de optie in het contract van de 22-jarige Duitser gelicht, waardoor hij nog tot medio 2027 aan de club verbonden blijft.
3 uur geledenHAMBURG (ANP/DPA) - Coach Christian Dobrick van St. Pauli onder 19 is dinsdag uit de kast gekomen als homoseksueel. De trainer heeft in interviews bij Stern en RTL kritiek geuit op de voetbalwereld voor het gebrek aan steun voor homoseksuele voetballers.
4 uur geledenZEIST (ANP) - De competitiewedstrijden tussen Go Ahead Eagles en NAC Breda (Eredivisie) en TOP Oss en Willem II (eerste divisie) worden voorlopig niet overgespeeld. Dat meldt de KNVB dinsdag als reactie op de verzoeken van NAC en TOP om de duels te laten onderzoeken, omdat er bij Go Ahead en Willem II een mogelijk niet-speelgerechtigde speler mee zou hebben gedaan.
4 uur geleden