Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Van Wonderen volgend seizoen hoofdtrainer van Eagles

Van Wonderen volgend seizoen hoofdtrainer van Eagles

DEVENTER (ANP) - Kees van Wonderen gaat volgend seizoen aan de slag als hoofdtrainer van Go Ahead Eagles. De oud-international is een contract van twee jaar overeengekomen, zo meldt de club uit Deventer.

Van Wonderen wordt de opvolger van Jack de Gier, die bezig is aan zijn eerste seizoen als hoofdtrainer bij de eerstedivisionist. "Jack kon zich revancheren na een moeilijk seizoen bij NEC", legt technisch manager Paul Bosvelt uit. "Wij hielden richting volgend jaar de opties open. Voor beide partijen heeft dat zo uitgepakt, waardoor we zonder 'hard feelings' en met volle focus het seizoen gaan afmaken."

De Gier was graag bij Eagles gebleven. "'Ik heb het hier goed naar mijn zin en had ook zeker door gewild. Maar de clubleiding heeft uitgelegd dat ze op bepaalde vlakken andere ideeën heeft, en dat heb ik te respecteren."

Van Wonderen stopte vorig jaar als assistent van bondscoach Ronald Koeman bij het Nederlands elftal. Hij wilde als hoofdtrainer aan de slag en was even in beeld bij NAC Breda. "Ik zie er naar uit om komend seizoen aan de slag te gaan bij Go Ahead Eagles en deel uit te maken van de ontwikkeling van deze club", reageert hij. "Go Ahead Eagles is een ambitieuze volksclub, waar volop uitdaging ligt om verder te groeien."

Meer uit Voetbal

Van Persie denkt dat Timber in zomer transfervrij vertrekt

ROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie verwacht dat Quinten Timber aan het einde van het seizoen transfervrij bij Feyenoord vertrekt. "Ze zijn volgens mij al anderhalf jaar in gesprek over een contractverlenging", zei hij op een persmoment in De Kuip. "Ik spreek nu op persoonlijke titel, maar mij lijkt de kans klein dat hij verlengt. Dat is zijn goed recht, maar het is wel jammer. Ik denk dat hij niet verlengt, maar wel blijft tot het einde van het seizoen."

39 minuten geleden
Trainer Van Persie ziet Steijn en Read terugkeren bij Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Sem Steijn en Givairo Read kunnen zondag voor Feyenoord in actie komen tijdens de uitwedstrijd tegen sc Heerenveen. Het duo is in de korte winterstop weer fit geworden. "Ze zijn er weer bij", zei trainer Robin van Persie op een persmoment in De Kuip.

41 minuten geleden
Fortuna Sittard-aanvaller Aïko vertrekt naar Portugal

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard heeft afscheid genomen van aanvaller Makan Aïko. De 24-jarige Fransman vertrekt naar het Portugese Tondela. Dat meldde de club uit Sittard op de eigen website.

2 uur geleden
Succescoach Slegers verlengt contract bij voetbalsters Arsenal

LONDEN (ANP) - Renée Slegers heeft haar contract bij Arsenal verlengd tot 2029. De Nederlandse coach leidde de voetbalsters van de club uit Londen afgelopen seizoen naar de zege in de Champions League.

3 uur geleden
Martinelli biedt excuses aan na duwen geblesseerde Bradley

LONDEN (ANP/RTR) - Gabriel Martinelli heeft zijn excuses aangeboden aan Liverpool-speler Conor Bradley na een incident in de slotfase van de competitiewedstrijd tussen Arsenal en Liverpool van donderdagavond. De aanvaller van Arsenal gooide een bal op de net geblesseerd geraakte Bradley en duwde hem vervolgens over de zijlijn het veld uit.

5 uur geleden
Ajax zoekt middenvelder, linksback en aanvaller

AMSTERDAM (ANP) - Ajax wil zich deze maand versterken met een verdedigende middenvelder, linksback en aanvaller. Dat vertelde trainer Fred Grim op een persmoment.

5 uur geleden
Ajax hervat seizoen zonder geblesseerden Weghorst en Berghuis

AMSTERDAM (ANP) - Ajax begint zonder Wout Weghorst en Steven Berghuis aan de tweede helft van het seizoen. Beide spelers ontbreken zondag tijdens de uitwedstrijd tegen Telstar.

5 uur geleden