Van Wolfswinkel mag seizoen afmaken bij FC Basel
BASEL (ANP) - FC Basel biedt aanvaller Ricky van Wolfswinkel de kans het seizoen af te maken. Het contract met de 31-jarige voetballer liep op 30 juni af, maar de competitie is na de coronapauze nog bezig in Zwitserland. Van Wolfswinkel miste een groot deel van het seizoen nadat hij in augustus was geopereerd aan een hersenaandoening.
In februari maakte hij zijn rentree, maar daarna moest Van Wolfswinkel weer uit voorzorg aan de kant blijven. In maart zorgde het coronavirus voor een pauze voor het complete voetbal. Na de herstart in juni was Van Wolfswinkel weer beschikbaar, maar blesseerde hij zich licht in een bekerduel. Er zijn in de Zwitserse competitie nog tien duels te spelen, Basel staat derde.
Van Wolfswinkel kwam in 2017 over van Vitesse. Zijn contract loopt nu tot het einde van het nog lopende seizoen.
Meer uit Voetbal
BARCELONA (ANP) - Trainer Hansi Flick verlengt zijn contract bij FC Barcelona met een jaar. De Duitser is dan tot medio 2028 aan de Spaanse kampioen verbonden.
39 minuten geledenSÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay staat voor een terugkeer bij Corinthians. Volgens verschillende Braziliaanse media maakt de aanvaller deel uit van de selectie van zijn club voor het duel van vrijdag met Barra FC.
5 uur geledenLONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur bevindt zich nog altijd in degradatieproblemen na een 1-1-gelijkspel met Leeds United. Tottenham staat met nog twee speelronden te gaan op de veilige 17e plaats met 38 punten. Nummer 18 West Ham United heeft 36 punten.
15 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Kees Jansma heeft zijn functie als persvoorlichter bij Curaçao neergelegd. Dat meldt De Telegraaf maandagavond. Zijn besluit volgt op de bekendmaking eerder op maandag dat bondscoach Fred Rutten zich heeft teruggetrokken. De afgelopen week bleek dat de spelersgroep en de hoofdsponsor wilden dat Dick Advocaat zou terugkeren in de functie die hij in februari vanwege familieomstandigheden verliet.
17 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Fred Rutten heeft zich teruggetrokken als bondscoach van het nationale voetbalelftal van Curaçao. Dat heeft de voetbalbond van het land maandag bekendgemaakt in een persbericht. Rutten was de opvolger van Dick Advocaat, die in februari zijn functie had neergelegd wegens familieomstandigheden. De spelersgroep en sponsor Corendon wilden dat Advocaat zou terugkeren.
20 uur geledenBUENOS AIRES (ANP) - De kans bestaat dat Lionel Messi deze zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico zijn zesde WK voetbal gaat spelen. De 38-jarige Argentijn, die zelf nog geen uitsluitsel heeft gegeven over zijn WK-deelname, maakt deel uit van de voorselectie van bondscoach Lionel Scaloni die maandag bekend werd.
20 uur geledenSARAJEVO (ANP) - Bosnië en Herzegovina heeft als eerste de WK-selectie bekendgemaakt. En dat terwijl het land zich als een van de laatsten kwalificeerde, door Italië na strafschoppen te verslaan in de play-offs.
22 uur geleden