Van Wolfswinkel mag seizoen afmaken bij FC Basel
BASEL (ANP) - FC Basel biedt aanvaller Ricky van Wolfswinkel de kans het seizoen af te maken. Het contract met de 31-jarige voetballer liep op 30 juni af, maar de competitie is na de coronapauze nog bezig in Zwitserland. Van Wolfswinkel miste een groot deel van het seizoen nadat hij in augustus was geopereerd aan een hersenaandoening.
In februari maakte hij zijn rentree, maar daarna moest Van Wolfswinkel weer uit voorzorg aan de kant blijven. In maart zorgde het coronavirus voor een pauze voor het complete voetbal. Na de herstart in juni was Van Wolfswinkel weer beschikbaar, maar blesseerde hij zich licht in een bekerduel. Er zijn in de Zwitserse competitie nog tien duels te spelen, Basel staat derde.
Van Wolfswinkel kwam in 2017 over van Vitesse. Zijn contract loopt nu tot het einde van het nog lopende seizoen.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Renée Slegers heeft haar contract bij Arsenal verlengd tot 2029. De Nederlandse coach leidde de voetbalsters van de club uit Londen afgelopen seizoen naar de zege in de Champions League.
1 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Gabriel Martinelli heeft zijn excuses aangeboden aan Liverpool-speler Conor Bradley na een incident in de slotfase van de competitiewedstrijd tussen Arsenal en Liverpool van donderdagavond. De aanvaller van Arsenal gooide een bal op de net geblesseerd geraakte Bradley en duwde hem vervolgens over de zijlijn het veld uit.
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax wil zich deze maand versterken met een verdedigende middenvelder, linksback en aanvaller. Dat vertelde trainer Fred Grim op een persmoment.
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax begint zonder Wout Weghorst en Steven Berghuis aan de tweede helft van het seizoen. Beide spelers ontbreken zondag tijdens de uitwedstrijd tegen Telstar.
3 uur geledenJEDDAH (ANP) - Real Madrid heeft zich geplaatst voor de finale van de Spaanse Supercup. Het elftal van trainer Xabi Alonso was in Jeddah in Saudi-Arabië met 2-1 te sterk voor Atlético Madrid.
15 uur geledenKOEWEIT-STAD (ANP) - Paris Saint-Germain heeft voor de vierde keer op rij de Franse Supercup gewonnen. Het elftal van trainer Luis Enrique speelde in Koeweit-Stad met 2-2 gelijk en won vervolgens de strafschoppenserie met 4-1.
15 uur geledenNEW YORK (ANP/RTR) - Brazilië en Frankrijk spelen de komende interlandperiode in maart een minitoernooi in de Verenigde Staten, ter voorbereiding op het WK van drie maanden later. Kroatië en Colombia zijn de andere twee deelnemers aan de 'Road to 26'.
17 uur geleden