Van Veenendaal reist niet met voetbalsters Oranje mee naar Kosovo
ZEIST (ANP) - Keeper Sari van Veenendaal reist niet met Oranje mee naar Kosovo, waar de voetbalsters dinsdag een EK-kwalificatiewedstrijd spelen. Oranje stelde vrijdag ten koste van Estland al een ticket voor het EK van 2022 veilig.
Van Veenendaal (30), aanvoerder van Oranje, ondervindt hinder van een heupblessure. Na het duel met Estland zou bekeken worden of ze weer zou aansluiten. De afgelopen dagen werkte de keeper bij haar club PSV aan haar revalidatie, maar ze bleek niet fit genoeg om alsnog aan te sluiten.
Oranje reist wel met drie keepers af naar Kosovo: Lize Kop (Ajax), Barbara Lorsheyd (ADO Den Haag) en Moon Pondes (PEC Zwolle). Van Veenendaal werd vrijdag vervangen door Kop, die tegen Estland (7-0) amper in actie hoefde te komen.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Go Ahead Eagles heeft afstand van de onderste plaatsen van de Eredivisie genomen. De club won de uitwedstrijd tegen Excelsior (0-1) en klom naar de twaalfde plaats van de ranglijst.
2 uur geledenLONDEN (ANP) - Jurriƫn Timber heeft Arsenal aan een belangrijke zege op Chelsea geholpen. De verdediger maakte het winnende doelpunt voor de koploper van de Premier League (2-1). Hij kopte raak na een hoekschop van Declan Rice.
4 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft de thuiswedstrijd tegen AZ gewonnen. De ploeg van trainer Ron Jans vierde de eerste zege sinds 9 november in Stadion Galgenwaard, toen Ajax werd verslagen (2-1).
5 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Feyenoord-coach Robin van Persie vindt dat zijn ploeg "terecht" van FC Twente heeft verloren. De Rotterdammers gingen in De Veste met 2-0 onderuit. Feyenoord staat nog wel op de tweede plaats in de Eredivisie.
6 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de thuiswedstrijd tegen Crystal Palace gewonnen (2-1). De club klom met de zege naar de derde plaats van de ranglijst van de Premier League.
7 uur geledenVOLENDAM (ANP) - FC Groningen heeft voor de zesde keer op rij een competitienederlaag geleden. Het elftal van coach Dick Lukkien verloor met 3-2 bij FC Volendam. FC Groningen duikelde naar de elfde plaats in de Eredivisie. FC Volendam steeg naar de dertiende plaats.
7 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Feyenoord heeft in Enschede de zevende competitienederlaag van het seizoen geleden. De Rotterdammers gingen in De Veste met 2-0 ten onder tegen FC Twente. Feyenoord blijft desondanks op de tweede plaats van de Eredivisie staan. FC Twente klom naar de vijfde plaats.
7 uur geleden