Van Veenendaal reist niet met voetbalsters Oranje mee naar Kosovo
ZEIST (ANP) - Keeper Sari van Veenendaal reist niet met Oranje mee naar Kosovo, waar de voetbalsters dinsdag een EK-kwalificatiewedstrijd spelen. Oranje stelde vrijdag ten koste van Estland al een ticket voor het EK van 2022 veilig.
Van Veenendaal (30), aanvoerder van Oranje, ondervindt hinder van een heupblessure. Na het duel met Estland zou bekeken worden of ze weer zou aansluiten. De afgelopen dagen werkte de keeper bij haar club PSV aan haar revalidatie, maar ze bleek niet fit genoeg om alsnog aan te sluiten.
Oranje reist wel met drie keepers af naar Kosovo: Lize Kop (Ajax), Barbara Lorsheyd (ADO Den Haag) en Moon Pondes (PEC Zwolle). Van Veenendaal werd vrijdag vervangen door Kop, die tegen Estland (7-0) amper in actie hoefde te komen.
Meer uit Voetbal
PRAAG (ANP) - De stadsderby tussen Slavia Praag en Sparta Praag is volledig uit de hand gelopen en uiteindelijk definitief gestaakt. Tientallen fans van de thuisploeg bestormden in de 97e minuut het speelveld en gooiden brandende fakkels in het vak met supporters van Sparta Praag. De scheidsrechter besloot het duel niet meer uit te spelen.
10 uur geledenDOETINCHEM (ANP) - Almere City heeft de kans op promotie naar de Eredivisie levend gehouden. De club speelde gelijk in de uitwedstrijd tegen De Graafschap (2-2). Dat was voldoende na de zege van woensdag voor eigen publiek (3-1).
11 uur geledenISTANBUL (ANP) - Noa Lang heeft de landstitel met Galatasaray veroverd. De club uit Istanbul is door een zwaarbevochten thuiszege op Antalyaspor (4-2) onbereikbaar voor de concurrentie geworden.
12 uur geledenWOLFSBURG (ANP) - Bayern München heeft ook de uitwedstrijd tegen VfL Wolfsburg gewonnen (0-1). Michael Olise maakte het enige doelpunt voor de club die woensdag door Paris Saint-Germain werd uitgeschakeld in de halve finale van de Champions League.
13 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de hoop op de landstitel niet opgegeven. De club won de thuiswedstrijd tegen Brentford (3-0) en verkleinde de achterstand op koploper Arsenal tot 2 punten.
13 uur geledenROME (ANP) - Internazionale heeft de eerste wedstrijd als kampioen in de Serie A ook ruim gewonnen. In het Stadio Olimpico in Rome versloeg de club van trainer Cristian Chivu Lazio met 3-0.
13 uur geledenTILBURG (ANP) - Willem II staat in de halve finale van de play-offs om promotie en degradatie. De club uit Tilburg had voldoende aan een gelijkspel tegen RKC Waalwijk (1-1), na de zege van dinsdag in het uitduel (0-1).
14 uur geleden