Van Veenendaal reist niet met voetbalsters Oranje mee naar Kosovo
ZEIST (ANP) - Keeper Sari van Veenendaal reist niet met Oranje mee naar Kosovo, waar de voetbalsters dinsdag een EK-kwalificatiewedstrijd spelen. Oranje stelde vrijdag ten koste van Estland al een ticket voor het EK van 2022 veilig.
Van Veenendaal (30), aanvoerder van Oranje, ondervindt hinder van een heupblessure. Na het duel met Estland zou bekeken worden of ze weer zou aansluiten. De afgelopen dagen werkte de keeper bij haar club PSV aan haar revalidatie, maar ze bleek niet fit genoeg om alsnog aan te sluiten.
Oranje reist wel met drie keepers af naar Kosovo: Lize Kop (Ajax), Barbara Lorsheyd (ADO Den Haag) en Moon Pondes (PEC Zwolle). Van Veenendaal werd vrijdag vervangen door Kop, die tegen Estland (7-0) amper in actie hoefde te komen.
Meer uit Voetbal
RABAT (ANP) - Feyenoorder Anis Hadj Moussa heeft woensdag een belangrijk aandeel gehad in de laatste groepswedstrijd van Algerije op de Afrika Cup. De rechtsbuiten gaf in het met 3-1 gewonnen duel met Equatoriaal-Guinea de assist bij twee doelpunten.
11 uur geledenBURNLEY (ANP) - Quilindschy Hartman vertrekt de komende transferperiode niet naar Ajax. Dat meldt de 24-jarige linkervleugelverdediger op Instagram.
12 uur geledenRIO DE JANEIRO (ANP/DPA) - Oud-profvoetballer Roberto Carlos heeft een hartoperatie ondergaan in zijn geboorteland Brazilië. Dat meldt onder meer de Spaanse sportkrant AS.
13 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot hoopt dat zijn elftal het zichzelf donderdag in de thuiswedstrijd tegen Leeds United in de Premier League niet zo moeilijk maakt als een kleine maand geleden. Toen eindigde het eerste duel tussen de twee clubs in de competitie in Leeds in 3-3. Liverpool verspeelde toen eerst een voorsprong van 2-0 en daarna van 3-2.
14 uur geledenRABAT (ANP/RTR) - Bertrand Traoré heeft op de Afrika Cup een boete gekregen van 10.000 dollar, omgerekend ongeveer 8500 euro. De aanvoerder van Burkina Faso, oud-speler van Ajax, wordt daarmee gestraft voor aanmerkingen op de wedstrijdleiding.
14 uur geledenMANCHESTER (ANP/RTR) - Rodri is fit genoeg om zijn rentree bij Manchester City te maken. De 29-jarige Spaanse spelmaker zat zaterdag in de uitwedstrijd tegen Nottingham Forest al op de reservebank, maar kwam toen nog niet in actie.
15 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid begint het nieuwe jaar zonder Kylian Mbappé. De Franse aanvaller heeft een verstuiking aan zijn linkerknie, meldt de Spaanse voetbalclub in een korte verklaring.
16 uur geleden