Van Veen keert terug bij FC Groningen na verbreken huurcontract
GRONINGEN (ANP) - Aanvaller Kevin van Veen keert terug bij FC Groningen. De Schotse club St. Mirren heeft het huurcontract beëindigd. Er wordt verder geen toelichting gegeven.
Van Veen wordt verdacht van huiselijk geweld tegen zijn partner of ex-partner. Hij zou de mishandelingen op meerdere plaatsen hebben gepleegd, onder meer tijdens een vakantie in het Mexicaanse Cancún. Dat schreven Schotse media. Verder zou hij herhaaldelijk haar lichaam hebben vastgegrepen en haar van een bed hebben geduwd terwijl ze zwanger was. Ook liet hij haar regelmatig niet slapen en zou hij meerdere keren bij haar familieleden thuis zijn geweest en hebben geweigerd weg te gaan als hem dat werd gevraagd.
De 33-jarige Van Veen heeft nog een contract tot medio 2026 bij FC Groningen, dat via de officiële kanalen nog niet heeft gereageerd.
Meer uit Voetbal
LENS (ANP) - Liverpool-aankoop Jérémy Jacquet heeft zaterdag een schouderblessure opgelopen bij zijn huidige club Rennes. Trainer Habib Beye sprak van een op het oog "serieuze" kwetsuur, al wordt de precieze ernst nog onderzocht.
55 minuten geledenSITTARD (ANP) - De zegereeks van Sparta Rotterdam is ten einde na een gelijkspel bij Fortuna Sittard. Invaller Yassin Oukili leek de Limburgers in de laatste seconden van de reguliere speeltijd aan een overwinning te helpen voor eigen publiek, maar Spartaan Casper Terho kopte diep in de blessuretijd nog de 2-2 binnen.
10 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft het thuisduel met sc Heerenveen met veel overtuiging gewonnen. Net als vaker dit seizoen creëerde de ploeg van trainer John van den Brom veel kansen. Dit keer leverden die ook doelpunten op: 5-0.
10 uur geledenZWOLLE (ANP) - FC Volendam heeft bij PEC Zwolle de eerste uitzege van dit Eredivisieseizoen geboekt. Aanvaller Brandley Kuwas maakte in de blessuretijd de winnende treffer: 1-2. Daardoor neemt FC Volendam afstand van de laatste twee plekken in de Eredivisie. De nummer 15 heeft nu 5 punten meer dan Telstar en NAC Breda. PEC staat tiende.
10 uur geledenNEWCASTLE (ANP) - Verdediger Sven Botman heeft gescoord in zijn honderdste wedstrijd voor Newcastle United. De 26-jarige Nederlander zette zijn ploeg op voorsprong in de thuiswedstrijd tegen Brentford, dat wel met een 3-2-zege vertrok uit het noorden van Engeland.
10 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft de tweede plaats in de Eredivisie overgenomen van Feyenoord. De formatie van trainer Dick Schreuder versloeg in het eigen Goffertstadion Heracles Almelo met 4-1.
15 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft het thuisduel met Real Mallorca zonder problemen gewonnen. Spits Robert Lewandowski bracht de koploper na een half uur op voorsprong na een goede kapbeweging, Lamine Yamal verdubbelde de marge na een uur met een verrassend afstandsschot. Invaller Marc Bernal bracht in de slotfase de eindstand op 3-0. Frenkie de Jong bleef op de bank.
16 uur geleden