Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Van 't Wout en Velzeboer pakken drie titels bij NK shorttrack

Van 't Wout en Velzeboer pakken drie titels bij NK shorttrack

LEEUWARDEN (ANP) - Jens van 't Wout en Michelle Velzeboer hebben de Nederlandse kampioenschappen shorttrack gedomineerd. Het tweetal won zaterdag in Leeuwarden al de 1500 en 500 meter en voegde daar zondag een overwinning op de 1000 meter aan toe.

Sven Roes eindigde bij de mannen als tweede op de kilometer, voor Daan Kos. Bij de vrouwen ging het zilver naar Bibi Arts en het brons naar Kiek Straathof.

Xandra Velzeboer ontbrak bij de NK met een lichte knieblessure. De Culemborgse doet volgende week wel mee aan de EK in Dresden. Michelle Velzeboer, Diede van Oorschot, Zoë Deltrap en Selma Poutsma zijn de andere Nederlandse deelneemsters, meldt schaatsbond KNSB. Arts is reserve.

Bij de mannen is Van 't Wout de Nederlandse kopman. Ook Roes, Teun Boer, Kos en Sjinkie Knegt mogen naar de EK.

Meer uit Sport

Schulting op Olympische Spelen ook als shorttrackster in actie

UTRECHT (ANP) - Suzanne Schulting doet volgende maand bij de Olympische Spelen naast langebaanschaatsster ook als shorttrackster mee. Schaatsbond KNSB meldt dat de 28-jarige Friezin een aanwijsplek heeft gekregen voor de 1500 meter bij het shorttrack. Op de langebaan doet ze mee aan de 1000 meter.

37 minuten geleden
Legendarische oud-honkballer Hamilton Richardson (85) overleden

ROTTERDAM (ANP) - Oud-honkballer Hamilton Richardson is op 85-jarige leeftijd overleden. Dat meldt Sparta Rotterdam op de site van de club. Het is niet bekendgemaakt waaraan hij is gestorven. Richardson geldt als één van de beste honkballers aller tijden die ooit in de Nederlandse competitie heeft gespeeld.

3 uur geleden
Oud-honkbalinternational De Jong (46) overleden

ALMERE (ANP) - Oud-honkbalinternational Sidney de Jong is dinsdag op 46-jarige leeftijd overleden. Dat heeft de honkbalbond bevestigd aan het ANP. Over de doodsoorzaak is nog niets bekendgemaakt.

4 uur geleden
Toptennissers hoeven iets minder verplichte toernooien te spelen

LONDEN (ANP/AFP) - De beste tennissers ter wereld hoeven dit jaar aan één toernooi minder verplicht deel te nemen. Van tennisbond ATP moet de top 30 aan minimaal vier zogenoemde ATP 500-toernooien meedoen in plaats van de vijf van vorig jaar. De verplichte deelname aan masterstoernooien (ATP-1000) en de ATP Finals, mits een speler zich daarvoor heeft gekwalificeerd, blijft wel staan.

5 uur geleden
Olympisch kampioene Zheng meldt zich af voor Australian Open

MELBOURNE (ANP/AFP) - Oud-finaliste Zheng Qinwen heeft zich afgemeld voor de Australian Open. De regerend olympisch kampioene acht zichzelf niet fit genoeg om vanaf 18 januari deel te nemen aan het eerste grandslamtoernooi van het jaar, meldt de 23-jarige Chinese tennisster via sociale media.

6 uur geleden
Giro-winnaar Simon Yates stopt per direct als wielrenner

DEN BOSCH (ANP) - De Brit Simon Yates (33) stopt per direct als wielrenner. De winnaar van de afgelopen Giro d'Italia vindt het, na een succesvol jaar met ook een ritzege in de Tour de France, het goede moment om zijn carrière te beëindigen. Dat meldt zijn ploeg Visma - Lease a Bike, waar hij nog een jaar onder contract stond.

1 dag geleden
Oud-wielrenner Dumoulin nieuwe koersdirecteur Amstel Gold Race

MAASTRICHT (ANP) - Tom Dumoulin is vanaf volgend jaar de nieuwe koersdirecteur van de Amstel Gold Race. De 35-jarige voormalig wielrenner wordt de opvolger van Leo van Vliet, die in april na dertig edities stopt.

1 dag geleden