Van 't Schip ziet Rensch en Berghuis geblesseerd uitvallen
AMSTERDAM (ANP) - Trainer John van 't Schip tastte na het gelijkspel van Ajax tegen PSV (1-1) nog in het duister over de ernst van de blessures van Steven Berghuis en Devyne Rensch. Beide spelers moesten zich laten vervangen.
Rensch ging al voor rust naar de kant met liesklachten. "Dat moeten we even afwachten", zei Van 't Schip. "En Berghuis had al de hele week last van zijn rug. Hij kon toch starten maar kreeg in de tweede helft opnieuw problemen."
Ajax miste tegen PSV de geblesseerde Branco van de Boomen, Sivert Mannsverk, Gáston Ávila en Silvano Vos.
Meer uit Voetbal
VOLENDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Robin van Persie vond dat zijn elftal zondag in de uitwedstrijd tegen FC Volendam genoeg kansen creëerde om in ieder geval één keer te scoren. Dat lukte de Rotterdammers echter niet: 0-0.
7 minuten geledenZEIST (ANP) - Supporters die met gezichtsbedekkende kleding het stadion betreden, kunnen een landelijk stadionverbod van 9 maanden verwachten. Dat zegt een woordvoerder van de KNVB, nadat PEC-supporters zondag tijdens de IJsselderby tegen Go Ahead Eagles tegen de afspraken in gezichtsbedekking droegen en uiteindelijk door de ME uit het stadion moesten worden gehaald.
8 minuten geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV kijkt zondag in een eerste reactie met veel trots terug op de 27e landstitel. "Het is 5 april en normaal gesproken is de titelstrijd nu nog volop bezig. Dit jaar is dat compleet anders, want met 71 punten is PSV nu al niet meer te achterhalen voor de concurrentie. Het is een kampioenschap geworden van nooit eerder vertoonde soevereiniteit. Het laatste stukje van de puzzel viel vandaag op zijn plek", aldus de Eindhovenaren op hun clubwebsite.
16 minuten geledenHEERENVEEN (ANP) - Heracles Almelo heeft voor de achtste keer op rij niet kunnen winnen in de Eredivisie en ziet de degradatiezorgen groter worden. In het Abe Lenstrastadion was sc Heerenveen met 4-1 te sterk.
1 uur geledenVOLENDAM (ANP) - PSV heeft de achterstand op Ajax wat betreft behaalde landstitels in de Eredivisie verkleind tot negen. De Eindhovenaren behaalden zondag zonder zelf te spelen hun 27e kampioenschap in Nederland en de derde op rij onder leiding van coach Peter Bosz.
1 uur geledenVOLENDAM (ANP) - PSV pakte zondag de zesde landstitel in de laatste achttien jaar.
1 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - In de binnenstad van Eindhoven barst een feest los nadat PSV de landstitel heeft gewonnen. Dat is te zien op live camerabeelden van Omroep Brabant. In de uitgaansstraat Stratumseind zijn veel mensen op de been en hangt rode rook.
1 uur geleden