Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Van 't Schip ziet Ajax zonder Bergwijn en Berghuis tekortkomen

Van 't Schip ziet Ajax zonder Bergwijn en Berghuis tekortkomen

AMSTERDAM (ANP) - Trainer John van 't Schip zag Ajax ook in de thuiswedstrijd tegen NEC (2-2) tekortkomen. "Berghuis en Bergwijn krijgen wel eens kritiek", zei hij over zijn geblesseerde buitenspelers. "Maar ze bewaken wel de balans en geven met hun ervaring vertrouwen aan onze jonge spelers. En met hen komen we natuurlijk veel beter aan het voetballen."

"We verloren in de eerste helft veel te snel de bal", zei Van 't Schip bij ESPN. "Dan krijgen ze minder vertrouwen. We zijn ook te vaak onvolwassen. In de tweede helft speelden we beter. Na de invalbeurt van Branco van den Boomen kwam er iets meer structuur in ons spel. Maar uiteindelijk was dat niet voldoende."

Het is ook trainer Van 't Schip opgevallen dat veel supporters van Ajax hun onvrede over het slechte spel op Kenneth Taylor afreageren. Veel fans in de Johan Cruijff ArenA juichten toen Taylor werd gewisseld. Dat gebeurde donderdag ook al tijdens de wedstrijd tegen Bodø/Glimt in de tussenronde van de Conference League.

"Dat vind ik niet juist", zei Van 't Schip. "Juist als we het moeilijk hebben, is het fijn als we steun krijgen. Kenneth verzet heel veel werk en wil meer en kan beter. Maar nu was hij de kop van Jut. Dat vind ik niet eerlijk."

Meer uit Voetbal

Real Sociedad naar finale Spaanse beker na zege op Athletic Club

SAN SEBASTIÁN (ANP) - Real Sociedad heeft zich ten koste van Athletic Club geplaatst voor de finale van de Copa del Rey. De nummer 8 van Spanje won in het eigen stadion de returnwedstrijd met 1-0 van de club uit Bilbao. De ploeg uit San Sebastián had vorige maand het uitduel eveneens met 1-0 gewonnen. Mikel Oyarzabal maakte woensdag vlak voor tijd het enige doelpunt uit een strafschop.

4 uur geleden
Telstar-trainer Correia vindt nederlaag in beker tegen AZ 'zuur'

ALKMAAR (ANP) - Telstar-trainer Anthony Correia noemde de verloren halve finale van de KNVB-beker tegen AZ "zuur". De ploeg uit Velsen-Zuid ging dankzij onder meer twee eigen doelpunten met 2-1 onderuit in Alkmaar.

5 uur geleden
AZ-trainer Echteld blij met nieuwe kans op prijs in bekerfinale

ALKMAAR (ANP) - Trainer Leeroy Echteld van AZ is blij dat zijn club voor het tweede jaar op rij de finale van de KNVB-beker heeft bereikt. Vorig jaar verloren de Alkmaarders na strafschoppen van Go Ahead Eagles. "Dit is weer een kans om iets te winnen. Mooi voor de club, de boys en de toeschouwers", zei de coach na de 2-1-zege op Telstar in de halve finale.

6 uur geleden
Arsenal vergroot voorsprong op ManCity na zege bij Brighton

BRIGHTON (ANP) - Koploper Arsenal heeft de voorsprong op Manchester City vergroot. De ploeg van Jurriën Timber won de uitwedstrijd bij Brighton & Hove Albion met 1-0. Nummer 2 Manchester City verspeelde thuis punten tegen Nottingham Forest: 2-2.

6 uur geleden
AZ bereikt bekerfinale voor tweede jaar op rij na zege op Telstar

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft voor het tweede jaar op rij de finale van de KNVB-beker bereikt. De formatie van trainer Leeroy Echteld was in de halve finale voor eigen publiek met 2-1 te sterk voor Telstar, de nummer 17 van de Eredivisie.

6 uur geleden
Voormalig PSV-doelman Koch (54) overleden

DÜSSELDORF (ANP) - De Duitse oud-doelman Georg Koch is op 54-jarige leeftijd overleden aan alvleesklierkanker. Dat meldde zijn eerste profclub Fortuna Düsseldorf op de eigen website. Koch stond in 1997 korte tijd onder contract bij PSV.

9 uur geleden
AZ met Smit en Mijnans in halve finale KNVB-beker tegen Telstar

ALKMAAR (ANP) - Kees Smit en Sven Mijnans staan woensdagavond bij AZ in de basis voor de halve finale van de KNVB-beker tegen Telstar. Beide middenvelders maakten recent hun rentree na blessures. Zondag speelden ze allebei een helft tijdens de verloren wedstrijd bij FC Utrecht (2-0).

9 uur geleden