Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Van 't Schip wisselt Brobbey en Bergwijn vanwege fysiek ongemak

Van 't Schip wisselt Brobbey en Bergwijn vanwege fysiek ongemak

AMSTERDAM (ANP) - Brian Brobbey en Steven Bergwijn zijn niet fit uit de thuiswedstrijd van Ajax tegen Sparta Rotterdam (2-1) gekomen. " Brobbey kreeg last van een hamstring en Bergwijn kreeg ook last", verklaarde trainer John van 't Schip.

Van 't Schip was tevreden over het spel van zijn ploeg in de eerste helft. "We hadden wel vaker moeten scoren", zei hij. "We hadden met een grotere voorsprong de rust in moeten gaan." Na de treffer van Camiel Neghli van Sparta (2-1) ging Ajax steeds slechter spelen. "De energie was wat minder in de tweede helft, we kregen minder de grip erop", zei Van 't Schip bij ESPN. " Sparta speelde ook gewoon goed, al kwamen ze niet echt tot grote kansen en krijgen wij mogelijkheden op een derde doelpunt. Ik vond dat we te snel de bal verloren in de tweede helft."

Ajax sluit donderdag de groepsfase van de Europa League af met een thuiswedstrijd tegen AEK Athene. Volgende week zondag komt PEC Zwolle op bezoek. Van 't Schip mist die laatste wedstrijd omdat hij de bruiloft van zijn zoon in Australië wil bijwonen.

Meer uit Voetbal

Marokkaans international Hakimi staat terecht voor verkrachting

PARIJS (ANP/RTR) - Marokkaans international Achraf Hakimi (27) moet zich voor de rechter verantwoorden voor verkrachting. Dat heeft de voetballer van Paris Saint-Germain dinsdag in een bericht op X bekendgemaakt. De vleugelverdediger ontkent de beschuldiging.

41 minuten geleden
United wint van Everton en staat vierde in Premier League

LIVERPOOL (ANP) - Benjamin Sesko heeft Manchester United aan een uitzege op Everton geholpen. De invaller maakte in de 71e minuut het enige doelpunt van de wedstrijd: 0-1.

15 uur geleden
UEFA schorst Prestianni na vermeend racisme voor return in Madrid

NYON (ANP) - Gianluca Prestianni is voorlopig geschorst door de UEFA. Daardoor mist de speler van Benfica woensdag de return tegen Real Madrid in de tussenronde van de Champions League.

22 uur geleden
Advocaat stopt per direct als bondscoach van WK-deelnemer Curaçao

WILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat is per direct gestopt als bondscoach van Curaçao. Dat maakte de voetbalbond van de WK-deelnemer bekend in een persbericht. Fred Rutten is aangesteld als opvolger.

1 dag geleden
Troost stapt uit de raad van commissarissen van Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Sjaak Troost vertrekt na zeven jaar uit de raad van commissarissen van Feyenoord. Hij stelt zijn functie per direct ter beschikking, zo laat de club uit Rotterdam weten.

1 dag geleden
Coach Van Persie vooral tevreden over eerste helft van Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie was vooral tevreden over de eerste helft van Feyenoord tegen Telstar (2-1). "We kwamen terug van een achterstand en maken twee goede goals", zei hij. "We creëerden ook veel kansen. Dat deden we goed."

1 dag geleden
Feyenoord verslaat Telstar met twee doelpunten van Hadj Moussa

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de thuiswedstrijd tegen Telstar met 2-1 gewonnen. Anis Hadj Moussa maakte beide doelpunten voor de thuisploeg. Jochem Ritmeester van de Kamp maakte de openingstreffer voor de bezoekers.

1 dag geleden