Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Van 't Schip wisselt Brobbey en Bergwijn vanwege fysiek ongemak

Van 't Schip wisselt Brobbey en Bergwijn vanwege fysiek ongemak

AMSTERDAM (ANP) - Brian Brobbey en Steven Bergwijn zijn niet fit uit de thuiswedstrijd van Ajax tegen Sparta Rotterdam (2-1) gekomen. " Brobbey kreeg last van een hamstring en Bergwijn kreeg ook last", verklaarde trainer John van 't Schip.

Van 't Schip was tevreden over het spel van zijn ploeg in de eerste helft. "We hadden wel vaker moeten scoren", zei hij. "We hadden met een grotere voorsprong de rust in moeten gaan." Na de treffer van Camiel Neghli van Sparta (2-1) ging Ajax steeds slechter spelen. "De energie was wat minder in de tweede helft, we kregen minder de grip erop", zei Van 't Schip bij ESPN. " Sparta speelde ook gewoon goed, al kwamen ze niet echt tot grote kansen en krijgen wij mogelijkheden op een derde doelpunt. Ik vond dat we te snel de bal verloren in de tweede helft."

Ajax sluit donderdag de groepsfase van de Europa League af met een thuiswedstrijd tegen AEK Athene. Volgende week zondag komt PEC Zwolle op bezoek. Van 't Schip mist die laatste wedstrijd omdat hij de bruiloft van zijn zoon in Australië wil bijwonen.

Meer uit Voetbal

PSG verstevigt koppositie na winst tegen Le Havre

LE HAVRE (ANP) - PSG heeft de koppositie in de Franse Ligue 1 verstevigd door Le Havre met 1-0 te verslaan. De ploeg uit Parijs heeft nu 4 punten voorsprong op nummer 2 Lens, dat vrijdag met 1-1 gelijkspeelde tegen Strasbourg.

10 uur geleden
Koploper Inter herstelt zich tegen Genoa van uitschakeling in CL

MILAAN (ANP) - Internazionale heeft zich in het thuisduel met Genoa (2-0) hersteld van de verrassende uitschakeling in de Champions League. De verliezend finalist van vorig seizoen verloor dinsdag in de tussenronde op eigen veld met 2-1 van het Noorse Bodø/Glimt, na ook het uitduel al te hebben verloren (3-1). Tegen Genoa boekte de Italiaanse koploper juist de achtste achtereenvolgende overwinning in de competitie.

11 uur geleden
Manchester City wint zonder Haaland nipt bij Leeds

LEEDS (ANP) - Manchester City heeft het uitduel met Leeds United met 1-0 gewonnen. City verkleinde daardoor het gat met koploper Arsenal tot 2 punten. De Londenaren komen zondag nog in actie tegen Chelsea.

13 uur geleden
PSV op halve kracht ruim langs hekkensluiter Heracles

ALMELO (ANP) - PSV heeft het uitduel met hekkensluiter Heracles Almelo zonder veel moeite gewonnen: 1-3. Zo vergrootte de koploper uit Eindhoven de degradatiezorgen van de ploeg van trainer Ernest Faber, die in de elf competitieduels sinds zijn aanstelling alleen van Fortuna Sittard won. De achterstand op FC Volendam, dat de veilige vijftiende plek inneemt, is 7 punten.

13 uur geleden
Barcelona wint dankzij hattrick Lamine Yamal ruim van Villarreal

BARCELONA (ANP) - Koploper FC Barcelona heeft dankzij een hattrick van Lamine Yamal op eigen veld met 4-1 gewonnen van Villarreal.

15 uur geleden
Van Dijk en Gakpo dragen bij aan doelpuntrijke zege Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft het thuisduel met West Ham United zonder grote problemen gewonnen: 5-2. De ploeg van trainer Arne Slot boekte, mede dankzij treffers van Virgil van Dijk en Cody Gakpo, de vierde overwinning op rij. Bij rust stond het al 3-0 op Anfield.

16 uur geleden
VAR mag voortaan ook ingrijpen bij onterecht gegeven corners

HENSOL (ANP/DPA) - De videoscheidsrechter krijgt in het voetbal veel meer mogelijkheden om in te grijpen. Zo gaat de VAR ook beoordelen of hoekschoppen en tweede gele kaarten terecht zijn gegeven. Dat heeft de internationale spelregelorganisatie IFAB besloten tijdens de jaarlijkse vergadering in Wales. Het controleren van gegeven hoekschoppen mag niet tot vertraging van het spel leiden.

18 uur geleden