Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Van 't Schip weet niet of Henderson bij Ajax blijft

Van 't Schip weet niet of Henderson bij Ajax blijft

AMSTERDAM (ANP) - John van 't Schip weet niet of Jordan Henderson volgend seizoen nog bij Ajax speelt. De trainer heeft ook vernomen dat de middenvelder niet tevreden is over het topsportklimaat bij de club uit Amsterdam. "Daar heb ik wel gemengde gevoelens over", zei de coach na een zege van 3-0 op Almere City.

"Kijk, Jordan komt ergens vandaan waar alles op-en-top geregeld is", doelde Van 't Schip op Liverpool. "Daar loopt het al jaren goed. Die organisatie staat. Dan komt hij bij Ajax en dat is hier natuurlijk niet zo geweest het afgelopen jaar. Daar zit waarschijnlijk de frustratie van Henderson. Hij heeft te weinig zijn waarde kunnen tonen en dat frustreert hem. En daar heeft hij wat over gezegd. Maar het mag niet onderschat worden wat het lichamelijk en geestelijk met jonge spelers doet als ze zo'n zwaar en moeilijk jaar beleven."

De 33-jarige Henderson staat nog twee seizoenen bij Ajax onder contract. Ook voor Van 't Schip is het gissen of de Engelse middenvelder die verbintenis respecteert. "Dat is ook iets wat hij op dit moment waarschijnlijk bespreekt met Alex Kroes", doelde de coach op de technisch directeur van Ajax.

Meer uit Voetbal

De Jong wil nog vier jaar door als directeur topvoetbal bij KNVB

ZEIST (ANP) - Nigel de Jong wil nog vier jaar door als directeur topvoetbal van de KNVB. "Ik ga ervan uit dat de KNVB mij ook wil houden", zegt de 81-voudig international van het Nederlands elftal. "We zijn in gesprek met elkaar en het gaat de goede kant op. Ik ben tevreden hoe ik hier kan werken en zie voldoende uitdagingen."

4 uur geleden
FIFA maakt schorsing Prestianni om racisme wereldwijd

ZÜRICH (ANP/RTR) - De FIFA heeft de Europese schorsing van de Argentijnse voetballer Gianluca Prestianni uitgebreid naar een wereldwijde. De international dreigt hierdoor de eerste twee wedstrijden van zijn land op het komende WK te missen.

9 uur geleden
FIFA-baas Infantino noemt peperdure WK-tickets 'marktconform'

BEVERLY HILLS (ANP/AFP) - Voorzitter Gianni Infantino van wereldbond FIFA rechtvaardigt de torenhoge prijzen voor toegangskaarten bij het komende WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. "We moeten naar de markt kijken en we bevinden ons in een wereld waarin de entertainmentmarkt zich het meest heeft ontwikkeld. Dus moeten we marktconforme tarieven hanteren", zei de FIFA-baas bij een conferentie in Beverly Hills.

15 uur geleden
Arsenal bereikt finale Champions League door zege op Atlético

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft voor de tweede keer in de clubhistorie de finale van de Champions League bereikt. De ploeg van coach Mikel Arteta won in het eigen Emirates Stadium in Londen met 1-0 van Atlético Madrid dankzij een doelpunt van Bukayo Saka. Dat was voldoende na de 1-1 vorige week in Madrid.

1 dag geleden
International Simons geopereerd aan rechterknie

LONDEN (ANP) - Voetballer Xavi Simons is dinsdag geopereerd aan zijn rechterknie. De 23-jarige international en zijn club Tottenham Hotspur meldden de operatie via social media met een foto van Simons in een ziekenhuisbed.

1 dag geleden
Willem II wint eerste duel met RKC Waalwijk in play-offs met 1-0

WAALWIJK (ANP) - Willem II heeft het eerste duel met RKC Waalwijk in de tweede ronde van de play-offs om promotie/degradatie gewonnen. In Waalwijk versloeg de ploeg van trainer John Stegeman RKC met 1-0. De returnwedstrijd is zaterdag (16.30 uur) in Tilburg.

1 dag geleden
NAC Breda accepteert uitspraak en ziet af van verdere procedures

BREDA (ANP) - NAC Breda legt zich neer bij de rechterlijke uitspraak in het kort geding tegen de KNVB. De Brabantse Eredivisieclub stapte naar de rechter omdat ze het niet eens was met het besluit van de KNVB om het duel met Go Ahead Eagles niet over te spelen. De rechter bepaalde dat de wedstrijd niet over hoeft.

1 dag geleden