Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Van 't Schip vindt dat het niet rustiger is geworden bij Ajax

Van 't Schip vindt dat het niet rustiger is geworden bij Ajax

AMSTERDAM (ANP) - John van 't Schip vindt dat het er niet rustiger op is geworden bij Ajax sinds hij is aangesteld als trainer. De clubman werd vorig jaar benoemd als opvolger van de ontslagen Maurice Steijn en moest ervoor zorgen dat er weer wat rust zou komen in de Johan Cruijff ArenA.

"Sinds ik ben ingesprongen, is het er niet rustiger op geworden", zei Van 't Schip via het clubkanaal van Ajax. Dinsdag maakte de club bekend dat de nieuwe algemeen directeur Alex Kroes is geschorst. Volgens de raad van commissarissen van de club heeft hij zich schuldig gemaakt aan het handelen met voorkennis in aandelen van de club uit Amsterdam.

"Ik hoopte dat de club rust kon creëren, maar die was er tot Kroes instapte ook niet. Natuurlijk gaan mensen dit weer oppakken, maar het creëert heel veel onrust. In die situatie moeten we het hele seizoen presteren, met een groep die jong is. Ik moet zeggen dat ze het heel goed doen, mensen vergeten vaak dat zoiets wel wat met een groep doet."

Druk

Dinsdagavond werd de groep ingelicht door directeur voetbal Marijn Beuker over Kroes. "Iedereen leest zoiets of krijgt het te horen in zijn privésituatie. Er komt druk op, waar zij in feite niet veel aan hebben kunnen doen. Niet weer, dachten ze en ze konden niet geloven dat dit is gebeurd. Maar het is al snel een kwestie van overgaan tot de orde van de dag; trainen en verzorgen. Want er wacht weer een belangrijke wedstrijd."

Ajax neemt het donderdagavond thuis op tegen Go Ahead Eagles.

Meer uit Voetbal

PEC-aanvoerder Thomas opgenomen in WK-selectie Nieuw-Zeeland

WELLINGTON (ANP) - Aanvoerder Ryan Thomas van PEC Zwolle is opgenomen in de WK-selectie van Nieuw-Zeeland. Dat meldt de voetbalbond van dat land op Instagram.

14 minuten geleden
Messi komt met twee doelpunten en assist in vorm voor WK

CINCINNATI (ANP/DPA) - Lionel Messi lijkt op tijd in vorm voor het komende WK. De 38-jarige Argentijn maakte voor zijn club Inter Miami twee doelpunten in de met 5-3 gewonnen wedstrijd tegen FC Cincinnati en gaf ook een assist.

34 minuten geleden
Schreuder na vijf maanden ontslagen bij Saudische club Al-Diriyah

DIRIYAH (ANP) - Alfred Schreuder is na vijf maanden ontslagen bij de Saudische voetbalclub Al-Diriyah. De 53-jarige Nederlander wordt verantwoordelijk gehouden voor de matige prestaties. Al-Diriyah speelt op het tweede niveau en lijkt niet te promoveren.

1 uur geleden
Deportivo Alavés wint van kampioen FC Barcelona

VITORIA-GASTEIZ (ANP) - Het tegen degradatie vechtende Deportivo Alavés heeft tegen landskampioen FC Barcelona 3 punten gepakt. De wedstrijd in Vitoria-Gasteiz eindigde in 1-0 voor de thuisploeg.

11 uur geleden
Internazionale wint na titel in Serie A ook Coppa Italia

ROME (ANP) - Internazionale heeft voor de tiende keer de Coppa Italia gewonnen. De club uit Milaan, die ook al landskampioen is geworden, was in de finale in Rome met 2-0 te sterk voor Lazio. Denzel Dumfries was goed voor een assist.

11 uur geleden
Paris Saint-Germain Frans kampioen na zege op RC Lens

LENS (ANP) - Paris Saint-Germain is voor de vijfde keer op rij kampioen van Frankrijk geworden. De ploeg van trainer Luis Enrique won de topper tegen RC Lens met 2-0 en kan in de laatste speelronde niet meer worden ingehaald.

11 uur geleden
Manchester City blijft na zege in het spoor van Arsenal

MANCHESTER (ANP) - Manchester City houdt de druk op koploper Arsenal in de Engelse titelstrijd. De ploeg van trainer Pep Guardiola won in eigen huis met 3-0 van Crystal Palace.

11 uur geleden