Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Van 't Schip verwacht pittige minuten bij uitspelen duel met RKC

Van 't Schip verwacht pittige minuten bij uitspelen duel met RKC

AMSTERDAM (ANP) - Ajax-trainer John van 't Schip heeft zijn spelers voorbereid op een hectische slotfase van de uitwedstrijd tegen RKC. Dat duel werd in september in de 84e minuut gestaakt na een hoofdblessure bij RKC-doelman Etienne Vaessen. Ajax leidde op dat moment met 3-2.

"Het is natuurlijk een gekke wedstrijd. Normaal zit je in de 84e minuut in de vermoeidheid en nu begin je eigenlijk totaal fris. Dat geldt voor ons, maar ook voor RKC. Zij hebben niks te verliezen en wij alles", aldus Van 't Schip op de website van Ajax. "Zij zullen vol risico's gaan nemen en wij moeten daar een antwoord op hebben. We moeten de resterende minuten op de best mogelijke manier uitspelen. Hopelijk met nog een goal erbij, maar anders moeten we er in ieder geval voor zorgen dat we geen doelpunt incasseren."

De opstelling van Ajax ziet er woensdag wat anders uit dan eind september. Steven Bergwijn was destijds al gewisseld en mag dus niet spelen. Amourricho van Axel Dongen, Jay Gorter en Silvano Vos stonden binnen de lijnen op het moment dat de wedstrijd gestaakt werd. "Aangezien het om blessures gaat, mag ik gewoon nieuwe spelers inpassen", weet Van 't Schip.

Meer uit Voetbal

Titel ver weg voor Atlético Madrid na blamage bij Las Palmas

LAS PALMAS (ANP) - Atlético Madrid lijkt afgehaakt in de strijd om de Spaanse titel. De ploeg van coach Diego Simeone blameerde zich met een nederlaag tegen het laaggeklasseerde Las Palmas. De club van Gran Canaria won met 1-0 door een doelpunt van Javier Muñoz in blessuretijd.

2 uur geleden
Spelers Leipzig en Kiel kort bewusteloos na harde botsing op veld

LEIPZIG (ANP/DPA) - Keeper Peter Gulacsi van RB Leipzig en verdediger David Zec van Holstein Kiel zijn allebei even bewusteloos geweest nadat ze hard met hun hoofden tegen elkaar botsten tijdens de wedstrijd. Dat vertelden de coaches van beide ploegen na afloop van het duel in de Bundesliga. Beide spelers liepen een hersenschudding op.

2 uur geleden
Heerenveen vergroot degradatiezorgen Almere City

HEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen heeft de degradatiezorgen van Almere City FC verder vergroot. De ploeg van trainer Robin Veldman was in Friesland met 2-1 te sterk voor de hekkensluiter.

2 uur geleden
FC Dordrecht verliest bij TOP Oss na twee treffers van Kort

OSS (ANP) - FC Dordrecht heeft dure punten verspeeld in de strijd om de bovenste plaatsen in de Keuken Kampioen Divisie. De nummer 4 van de ranglijst verloor met 2-0 van het laaggeklasseerde TOP Oss.

4 uur geleden
Maatsen draagt met treffer bij aan zege Aston Villa op Newcastle

BIRMINGHAM (ANP) - Mede dankzij een treffer van Oranje-international Ian Maatsen heeft Aston Villa een ruime zege geboekt op Newcastle United. De ploeg uit Birmingham was op Villa Park met 4-1 te sterk voor de nummer 3 van de Premier League.

4 uur geleden
Napoli in punten gelijk met koploper Inter na nipte zege op Monza

MONZA (ANP) - Napoli is in punten weer gelijk gekomen met koploper Internazionale. De nummer 2 van de Serie A boekte een nipte zege bij hekkensluiter Monza: 0-1.

4 uur geleden
FC Barcelona ontsnapt op miraculeuze wijze aan puntenverlies

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft in de Spaanse voetbalcompetitie puntenverlies op miraculeuze wijze voorkomen. De koploper keek voor eigen publiek tegen Celta de Vigo na ruim een uur spelen tegen een achterstand van 3-1 aan, maar trok de wedstrijd toch nog naar zich toe: 4-3. Raphinha maakte uit een strafschop in de 98e minuut het winnende doelpunt.

6 uur geleden