Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Van 't Schip snapt weinig van commotie over vrije dagen Ajax

Van 't Schip snapt weinig van commotie over vrije dagen Ajax

AMSTERDAM (ANP) - Trainer John van 't Schip kijkt een beetje op van de commotie die afgelopen week ontstond nadat was uitgelekt dat hij de spelers van Ajax drie vrije dagen had gegeven. "Ze hadden twee weken bijna geen vrije dag gehad", zei hij vlak voor de aftrap van het thuisduel met FC Utrecht bij ESPN. "Als er één een beetje inzicht in heeft hoe ze er voor staan, dan ben ik het wel met mijn technische staf."

Veel supporters van Ajax snapten niet waarom Van 't Schip zijn spelers op maandag, dinsdag en vrijdag vrij gaf. Hun club verloor zondag van AZ (2-0) en tijdens die wedstrijd bleek dat veel spelers het nieuwe systeem met vijf verdedigers nog onvoldoende onder de knie hebben.

"Op maandag laten de spelers zich vaak behandelen. Dan herstellen ze", zei Van 't Schip. "Op dinsdag zijn ze vaak vrij en woensdag en vooral donderdag hebben ze heel pittig getraind. Maar een groep spelers wilde vrijdag toch trainen. Dat vertelden ze uit eigen initiatief. Dat is natuurlijk prima. Wij waren er toch. We zouden wel zien hoeveel spelers zouden komen."

Uiteindelijk kwamen er dertien spelers naar De Toekomst. De negen voetballers die buiten trainden, staan zondag aan de aftrap van het thuisduel met FC Utrecht. "Maar dat heeft natuurlijk niets met elkaar te maken", zei Van 't Schip. "Dat zou raar zijn."

Meer uit Voetbal

Ajax rekent voorlopig niet op geblesseerde Regeer

AMSTERDAM (ANP) - Youri Regeer komt voorlopig niet in actie voor Ajax. De middenvelder heeft een hamstringblessure opgelopen in het gewonnen thuisduel met Sparta Rotterdam (4-0).

13 uur geleden
Manchester City ziet Arsenal verder uitlopen met gelijkspel

LONDEN (ANP) - Manchester City is er in de Premier League niet in geslaagd de uitwedstrijd tegen het laaggeklasseerde West Ham United te winnen. In Londen werd het 1-1. Koploper Arsenal won eerder op zaterdag van Everton met 2-0 en heeft 9 punten meer dan Manchester City, dat wel een wedstrijd minder speelde.

14 uur geleden
Valverde opnieuw trefzeker voor winnend Real Madrid

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft drie dagen na de zege op Manchester City in de Champions League (3-0) ook in de Spaanse voetbalcompetitie gewonnen. De thuiswedstrijd tegen Elche eindigde in 4-1.

14 uur geleden
Ajax toont strijd en passie met nieuwe coach en verslaat Sparta

AMSTERDAM (ANP) - Trainer Óscar García is met een ruime zege op Sparta Rotterdam (4-0) aan zijn nieuwe functie bij Ajax begonnen. Met de Spaanse opvolger van Fred Grim op de bank speelde de thuisploeg met veel meer passie dan in de meeste duels na de winterstop. Zo won Ajax wat vertrouwen in de aanloop naar de komende wedstrijden tegen Feyenoord en FC Twente.

14 uur geleden
Sc Heerenveen zet met zege op Telstar opmars in Eredivisie voort

HEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen zet de opmars in de Eredivisie voort. De ploeg van trainer Robin Veldman won in het Abe Lenstra Stadion met 3-0 van Telstar door treffers van Lasse Nordas, Maxence Rivera en Jacob Trenskow.

14 uur geleden
Arsenal verslaat Everton in slotfase, Timber valt uit

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Premier League een moeizame zege geboekt op Everton. In het Emirates Stadium in Londen werd het 2-0 dankzij twee doelpunten in de slotfase.

15 uur geleden
NEC bezorgt aanstaand kampioen PSV derde nederlaag

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer deze maand van NEC verloren. Na de nederlaag van 3-2 in Nijmegen in de halve finale van de KNVB-beker, ging het voor de koploper ook mis in de competitie. NEC won in het Philips Stadion in Eindhoven opnieuw met 3-2.

15 uur geleden