Van 't Schip met Ajax in gesprek over functie van hoofdtrainer
AMSTERDAM (ANP) - John van 't Schip is met Ajax in gesprek over de functie van hoofdtrainer. Dat heeft de oud-speler van de club uit Amsterdam bevestigd aan de NOS.
Ajax is op zoek naar een opvolger voor Maurice Steijn, die maandag is vertrokken na de slechtste competitiestart ooit van de huidige nummer 17 van de Eredivisie. Hedwiges Maduro is voorlopig als interim-trainer aangesteld. Hij was een van de assistenten van Steijn bij het eerste elftal van de club uit Amsterdam. De verwachting is dat Maduro na de uitwedstrijden van deze week tegen Brighton & Hove Albion en PSV weer een stapje terug doet.
De 59-jarige Van 't Schip zou eigenlijk komende maand als technisch manager terugkeren bij Ajax. De voormalige rechtsbuiten speelde ruim driehonderd duels voor de club uit de hoofdstad en won daar vier landstitels, drie nationale bekers en de UEFA Cup. Het is onduidelijk of Van 't Schip een contract tot aan het einde van het seizoen krijgt aangeboden of dat Ajax hem langer wil binden.
Meer uit Voetbal
LEEUWARDEN (ANP) - SC Cambuur kan dit weekend nog niet promoveren naar de Eredivisie. In het eigen Kooi Stadion verloren de Leeuwarders met 4-3 van Jong AZ in een tumultueus duel dat meerdere keren werd stilgelegd.
4 uur geledenALMELO (ANP) - Heracles Almelo is er tegen Excelsior in de strijd om lijfsbehoud niet in geslaagd het gat met de concurrentie wat verder te dichten. In eigen huis bleef de ploeg van Ernest Faber steken op 1-1.
5 uur geledenCAGLIARI (ANP) - Napoli is door een zege op Cagliari opgerukt naar de tweede plaats in de Serie A. De ploeg van trainer Antonio Conte won met 1-0 op Sardiniƫ en kwam op 62 punten. Dat zijn er zes minder dan koploper Internazionale en twee meer dan AC Milan.
5 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Aanvaller Oskar Zawada komt dit seizoen niet meer in actie voor FC Groningen. Trainer Dick Lukkien heeft bekendgemaakt dat de Pool is geopereerd aan zijn schouder. "Dit betekent wel einde seizoen voor hem", zegt de coach op de clubwebsite.
9 uur geledenLISSABON (ANP/AFP) - Cristiano Ronaldo is wegens een hamstringblessure niet opgeroepen voor de oefeninterlands van het Portugese voetbalelftal. De vedette van het Portugese voetbal miste door de blessure de laatste twee competitiewedstrijden voor zijn Saudische club Al-Nassr.
11 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoorder Bart Nieuwkoop komt dit seizoen niet meer in actie. De rechtervleugelverdediger liep zondag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior als invaller een blessure op en die blessure houdt hem in ieder geval de laatste zeven competitiewedstrijden aan de kant.
12 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda wil dat de KNVB onderzoek doet naar een mogelijk niet-speelgerechtigde speler van Go Ahead Eagles. Om wie het gaat, is niet bekend. De Brabanders verloren het onderlinge duel in de Eredivisie zondag met 6-0.
12 uur geleden