Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Van 't Schip met Ajax in gesprek over functie van hoofdtrainer

Van 't Schip met Ajax in gesprek over functie van hoofdtrainer

AMSTERDAM (ANP) - John van 't Schip is met Ajax in gesprek over de functie van hoofdtrainer. Dat heeft de oud-speler van de club uit Amsterdam bevestigd aan de NOS.

Ajax is op zoek naar een opvolger voor Maurice Steijn, die maandag is vertrokken na de slechtste competitiestart ooit van de huidige nummer 17 van de Eredivisie. Hedwiges Maduro is voorlopig als interim-trainer aangesteld. Hij was een van de assistenten van Steijn bij het eerste elftal van de club uit Amsterdam. De verwachting is dat Maduro na de uitwedstrijden van deze week tegen Brighton & Hove Albion en PSV weer een stapje terug doet.

De 59-jarige Van 't Schip zou eigenlijk komende maand als technisch manager terugkeren bij Ajax. De voormalige rechtsbuiten speelde ruim driehonderd duels voor de club uit de hoofdstad en won daar vier landstitels, drie nationale bekers en de UEFA Cup. Het is onduidelijk of Van 't Schip een contract tot aan het einde van het seizoen krijgt aangeboden of dat Ajax hem langer wil binden.

Meer uit Voetbal

Aanvaller Lang viert landstitel met Galatasaray

ISTANBUL (ANP) - Noa Lang heeft de landstitel met Galatasaray veroverd. De club uit Istanbul is door een zwaarbevochten thuiszege op Antalyaspor (4-2) onbereikbaar voor de concurrentie geworden.

16 minuten geleden
Olise helpt kampioen Bayern München aan uitzege op VfL Wolfsburg

WOLFSBURG (ANP) - Bayern München heeft ook de uitwedstrijd tegen VfL Wolfsburg gewonnen (0-1). Michael Olise maakte het enige doelpunt voor de club die woensdag door Paris Saint-Germain werd uitgeschakeld in de halve finale van de Champions League.

1 uur geleden
Manchester City blijft in titelrace met zege op Brentford

MANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de hoop op de landstitel niet opgegeven. De club won de thuiswedstrijd tegen Brentford (3-0) en verkleinde de achterstand op koploper Arsenal tot 2 punten.

1 uur geleden
Internazionale wint na behalen titel ook ruim bij Lazio

ROME (ANP) - Internazionale heeft de eerste wedstrijd als kampioen in de Serie A ook ruim gewonnen. In het Stadio Olimpico in Rome versloeg de club van trainer Cristian Chivu Lazio met 3-0.

1 uur geleden
Willem II schakelt RKC uit in play-offs om promotie en degradatie

TILBURG (ANP) - Willem II staat in de halve finale van de play-offs om promotie en degradatie. De club uit Tilburg had voldoende aan een gelijkspel tegen RKC Waalwijk (1-1), na de zege van dinsdag in het uitduel (0-1).

2 uur geleden
Bournemouth wint met herstelde Kluivert op de bank van Fulham

LONDEN (ANP) - Bournemouth blijft in de race om een ticket voor Europees voetbal volgend seizoen. De club verstevigde met een uitzege op Fulham (0-1) de zesde positie in de Premier League.

2 uur geleden
RB Leipzig stelt derde plaats en Champions League veilig

LEIPZIG (ANP) - RB Leipzig heeft de derde plaats in de Bundesliga en daarmee een ticket voor de Champions League veiliggesteld. De ploeg van trainer Ole Werner won in eigen huis met 2-1 van St. Pauli, dat door de nederlaag moet vrezen voor degradatie.

4 uur geleden