Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Van 't Schip houdt na terugkeer Rulli voorlopig vast aan Ramaj

Van 't Schip houdt na terugkeer Rulli voorlopig vast aan Ramaj

AMSTERDAM (ANP) - Doelman Gerónimo Rulli is hersteld van zijn schouderblessure en kan weer in actie komen voor Ajax. Trainer John van 't Schip kiest voorlopig echter voor de 22-jarige Duitser Diant Ramaj, die sinds eind oktober onder de lat staat bij de Amsterdammers.

"Rulli is in principe fit, maar komt net terug van een blessure. Ik heb nooit gezegd dat hij eerste keeper is. Diant is op dit moment de doelman die het goed doet en heeft gedaan. Zo is de pikorde momenteel", aldus Van 't Schip op de persconferentie voor het competitieduel van zaterdag met Vitesse.

De Argentijn Rulli raakte op 12 augustus in de eerste competitiewedstrijd, tegen Heracles Almelo, aan zijn schouder geblesseerd na een botsing met Jizz Hornkamp. Toenmalig trainer Maurice Steijn verkoos vervolgens Jay Gorter boven Ramaj, maar na een blessure bij Gorter kreeg de Duitser zijn kans.

Marseille

Tegen Vitesse zijn supporters van de harde kern van Ajax overigens niet welkom. De onafhankelijke aanklager betaald voetbal bepaalde eerder dat de vijf vakken van de F-Side (125 tot en met 129) dan leeg moeten blijven als straf voor de gebeurtenissen tijdens de ontmoeting tussen Ajax en Feyenoord in september.

"Dat is jammer", reageerde Van 't Schip. "Een vol stadion betekent een betere sfeer. We zullen er morgen mee moeten dealen en hopelijk hoeft zoiets in de toekomst niet meer te gebeuren."

Volgende week donderdag zijn Ajax-fans ook al niet welkom in Marseille, voor het Europa League-duel met Olympique. De lokale autoriteiten achten de kans op verstoringen van de openbare orde groot. Bovendien ligt het terreurdreigingsniveau in Frankrijk op het hoogste niveau en dat heeft een grote impact op de politiecapaciteit.

Meer uit Voetbal

Feyenoord verhuurt verdediger Plug aan FC Dordrecht

ROTTERDAM (ANP) - Jan Plug verruilt Feyenoord op huurbasis voor FC Dordrecht, tot het eind van het seizoen. De 20-jarige verdediger krijgt daar volgens Feyenoord kans op meer speelminuten in het betaalde voetbal. Plug kwam dit seizoen vijf keer in actie in de Eredivisie, waarvan een keer als basisspeler. Ook maakte hij minuten in de Europa League.

1 uur geleden
Ajax maakt einde aan huurovereenkomst van McConnell

AMSTERDAM (ANP) - Ajax en James McConnell zijn definitief uit elkaar. In gezamenlijk overleg is besloten de huurovereenkomst van de speler met Liverpool stop te zetten. McConnell maakte sinds begin januari al geen deel meer uit van de selectie van Ajax.

1 uur geleden
Arbiter Nijhuis rest van het seizoen uitgeschakeld door blessure

ZEIST (ANP) - Voetbalscheidsrechter Bas Nijhuis komt de rest van het seizoen niet meer in actie vanwege de achillespeesblessure die hij afgelopen dinsdag opliep. "Dit seizoen dat kun je wel vergeten", zei Nijhuis maandag in de ochtendshow van radiozender 538.

4 uur geleden
Arsenal wint grootste geldprijs ooit in vrouwenvoetbal

LONDEN (ANP) - De voetbalsters van Arsenal hebben de allereerste FIFA Women's Champions Cup gewonnen en daarmee ongeveer 2 miljoen euro verdiend, de grootste geldprijs ooit in het vrouwenvoetbal. De winnaar van de Champions League versloeg in het Emirates Stadium van Londen de Braziliaanse club Corinthians met 3-2 na verlenging.

13 uur geleden
Geen winnaar bij duel tussen FC Volendam en Go Ahead Eagles

VOLENDAM (ANP) - FC Volendam en Go Ahead Eagles hebben met 1-1 gelijkgespeeld. Beide clubs schoten weinig op met het behaalde punt. Go Ahead blijft veertiende met 22 punten, Volendam vijftiende met 18 punten.

15 uur geleden
NEC haalt IJslander Willumsson terug naar Eredivisie

NIJMEGEN (ANP) - NEC heeft zich zondag versterkt met twee spelers. De huidige nummer 3 van de Eredivisie maakte eerst de komst van de Noorse middenvelder Isak Hansen-Aarøen bekend en daarna die van de IJslandse middenvelder Willum Willumsson.

15 uur geleden
Anderlecht ontslaat trainer Hasi om slechte resultaten

BRUSSEL (ANP/Belga) - RSC Anderlecht heeft coach Besnik Hasi ontslagen. Dat gebeurde enkele uren nadat de club uit Brussel in Luik met 2-0 had verloren van Standard. Assistent-coach Edward Still wordt tijdelijk naar voren geschoven als vervanger, meldde de clubleiding.

16 uur geleden