Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Van 't Schip houdt na terugkeer Rulli voorlopig vast aan Ramaj

Van 't Schip houdt na terugkeer Rulli voorlopig vast aan Ramaj

AMSTERDAM (ANP) - Doelman Gerónimo Rulli is hersteld van zijn schouderblessure en kan weer in actie komen voor Ajax. Trainer John van 't Schip kiest voorlopig echter voor de 22-jarige Duitser Diant Ramaj, die sinds eind oktober onder de lat staat bij de Amsterdammers.

"Rulli is in principe fit, maar komt net terug van een blessure. Ik heb nooit gezegd dat hij eerste keeper is. Diant is op dit moment de doelman die het goed doet en heeft gedaan. Zo is de pikorde momenteel", aldus Van 't Schip op de persconferentie voor het competitieduel van zaterdag met Vitesse.

De Argentijn Rulli raakte op 12 augustus in de eerste competitiewedstrijd, tegen Heracles Almelo, aan zijn schouder geblesseerd na een botsing met Jizz Hornkamp. Toenmalig trainer Maurice Steijn verkoos vervolgens Jay Gorter boven Ramaj, maar na een blessure bij Gorter kreeg de Duitser zijn kans.

Marseille

Tegen Vitesse zijn supporters van de harde kern van Ajax overigens niet welkom. De onafhankelijke aanklager betaald voetbal bepaalde eerder dat de vijf vakken van de F-Side (125 tot en met 129) dan leeg moeten blijven als straf voor de gebeurtenissen tijdens de ontmoeting tussen Ajax en Feyenoord in september.

"Dat is jammer", reageerde Van 't Schip. "Een vol stadion betekent een betere sfeer. We zullen er morgen mee moeten dealen en hopelijk hoeft zoiets in de toekomst niet meer te gebeuren."

Volgende week donderdag zijn Ajax-fans ook al niet welkom in Marseille, voor het Europa League-duel met Olympique. De lokale autoriteiten achten de kans op verstoringen van de openbare orde groot. Bovendien ligt het terreurdreigingsniveau in Frankrijk op het hoogste niveau en dat heeft een grote impact op de politiecapaciteit.

Meer uit Voetbal

Veurink 'enorm trots' op spel en passie Oranje tegen Frankrijk

BREDA (ANP) - Bondscoach Arjan Veurink was naar eigen zeggen niet verbaasd na de knappe 2-1-zege van de Oranjevrouwen op Frankrijk, maar wel "enorm trots". "Dat komt door hoe de groep het plan heeft vertaald naar het veld en met hoeveel passie zij hebben gespeeld", zei Veurink tijdens zijn persconferentie.

1 uur geleden
Gehavende Oranjevrouwen verrassen Frankrijk in WK-kwalificatie

BREDA (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal hebben het WK-kwalificatieduel met Frankrijk verrassend gewonnen. Zonder veel ervaren speelsters won de ploeg van bondscoach Arjan Veurink in Breda met 2-1 van de nummer 6 van de wereld. Debutante Renee van Asten en Esmee Brugts scoorden namens Oranje.

2 uur geleden
Van Asten debuteert bij gehavende Oranjevrouwen tegen Frankrijk

BREDA (ANP) - Verdedigster Renee van Asten debuteert bij de voetbalsters van Oranje in de WK-kwalificatiewedstrijd tegen Frankrijk. De 19-jarige speelster van Ajax staat centraal in de verdediging met Veerle Buurman. De ploeg van bondscoach Arjan Veurink moet het door blessures zonder veel ervaren speelsters doen vanaf 20.45 uur in Breda.

5 uur geleden
Mascherano stopt als trainer van Inter Miami om privéredenen

MIAMI (ANP) - Javier Mascherano (41) heeft per direct zijn functie als trainer van Inter Miami neergelegd. Dat meldt de Amerikaanse voetbalclub dinsdag in een verklaring op de eigen website. De Argentijn zegt in die verklaring op te stappen om privéredenen.

5 uur geleden
Fitte Mbappé in selectie van Real voor kraker in München

MADRID (ANP) - Kylian Mbappé stapt met Real Madrid op het vliegtuig naar Duitsland voor het uitduel met Bayern München in de kwartfinale van de Champions League. De spits is op tijd hersteld van een hoofdwond die hij zaterdag tijdens een duel met Girona opliep.

13 uur geleden
Nieuwe bondscoach Queiroz gaat met Ghana naar WK

ACCRA (ANP) - Carlos Queiroz is de nieuwe bondscoach van de voetballers van Ghana. Hij is de opvolger van Otto Addo, die vorige maand na verloren oefeninterlands tegen Duitsland (2-1) en Oostenrijk (5-1) werd ontslagen.

14 uur geleden
Manchester United voelt zich benadeeld na nederlaag tegen Leeds

MANCHESTER (ANP) - Trainer Michael Carrick voelt zich benadeeld na de nederlaag van Manchester United tegen Leeds United (1-2). Hij baalde vooral van de rode kaart die scheidsrechter Paul Tierney aan Lisandro Martínez gaf.

16 uur geleden