Van 't Schip had graag nog een ervaren speler zien komen
AMSTERDAM (ANP) - Trainer John van 't Schip snapt dat Ajax afgelopen week niet nog een ervaren voetballer heeft aangetrokken. "Het moet wel allemaal passen", zei hij. "En iedereen moet van zo'n speler overtuigd zijn. Je wil geen miskoop doen."
Van 't Schip pleitte afgelopen zaterdag na het uitduel met Heracles Almelo voor de komst van nog een ervaren speler. "Steven Berghuis is 32 jaar en in ons duel met Heracles was Ramaj met 22 jaar de op een na oudste speler. We zijn al heel blij met Henderson, maar nog een ervaren speler had ons proces kunnen versnellen. Want we maken echt wel stappen."
Ajax beleefde een vrij rustige transferperiode. Henderson kwam over van Al-Ettifaq en Kian Fitz-Jim (Excelsior) en Julian Rijkhoff (Borussia Dortmund) zijn weer terug in Amsterdam. Anass Salah-Eddine vervolgt zijn loopbaan bij FC Twente en Georges Mikautadze is teruggekeerd naar Metz.
Optie tot koop
"We hebben ook nog twee spelers verhuurd aan FC Porto, met een optie tot koop", doelde Van 't Schip op Francisco Conceição en Jorge Sanchez. "Als we hen nu al hadden kunnen verkopen, dan was er misschien nog wel iets mogelijk geweest."
Nottingham Forest meldde zich donderdag vlak voor het sluiten van de transfermarkt nog voor Chuba Akpom. "Ik heb hier niet alles te vertellen", zei Van 't Schip. "Maar ik wilde hem niet kwijt. Ik begreep ook dat ze hem aanvankelijk alleen wilden huren. Dat was helemaal onbespreekbaar."
Meer uit Voetbal
BERGAMO (ANP) - Bayern München kan een plek in de kwartfinale van de Champions League nauwelijks nog ontgaan. De Duitse koploper won de uitwedstrijd tegen Atalanta in Bergamo met overtuigende cijfers: 1-6. De tweede ontmoeting is volgende week in Duitsland.
1 uur geledenISTANBUL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot was na de nederlaag van 1-0 bij Galatasaray in de achtste finales van de Champions League niet te spreken over de arbitrage. De Nederlander vertelde op een persconferentie in Istanbul dat hij vond dat het doelpunt dat zijn elftal in de tweede helft maakte onterecht werd afgekeurd.
1 uur geledenMADRID (ANP) - Tottenham Hotspur-trainer Igor Tudor heeft in de uitwedstrijd tegen Atlético Madrid in de achtste finales van de Champions League doelman Antonin Kinsky al na een kwartier gewisseld. De 22-jarige Tsjech blunderde twee keer en moest plaatsmaken voor Guglielmo Vicario.
2 uur geledenISTANBUL (ANP) - In de achtste finales van de Champions League heeft Galatasaray met 1-0 gewonnen van Liverpool. De return is op 18 maart op Anfield. De winnaar van de dubbele confrontatie speelt in de kwartfinale tegen de winnaar van Paris Saint-Germain tegen Chelsea.
3 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Trainer Óscar García denkt bij Ajax op korte termijn voor verandering te kunnen zorgen. Dat zegt de 52-jarige Spanjaard in een interview op de website van de Amsterdammers. García werd zondag aangesteld als vervanger van de aan de kant gezette Fred Grim.
4 uur geledenISTANBUL (ANP) - Liverpool begint de uitwedstrijd tegen Galatasaray in de achtste finale van de Champions League zonder Cody Gakpo. De aanvaller zit net als zijn landgenoot Jeremie Frimpong op de reservebank.
6 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Kyle Walker stelt zichzelf niet langer beschikbaar voor het Engelse voetbalelftal. Dat meldt de 35-jarige rechtervleugelverdediger op Instagram.
7 uur geleden