Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Van 't Schip had graag nog een ervaren speler zien komen

Van 't Schip had graag nog een ervaren speler zien komen

AMSTERDAM (ANP) - Trainer John van 't Schip snapt dat Ajax afgelopen week niet nog een ervaren voetballer heeft aangetrokken. "Het moet wel allemaal passen", zei hij. "En iedereen moet van zo'n speler overtuigd zijn. Je wil geen miskoop doen."

Van 't Schip pleitte afgelopen zaterdag na het uitduel met Heracles Almelo voor de komst van nog een ervaren speler. "Steven Berghuis is 32 jaar en in ons duel met Heracles was Ramaj met 22 jaar de op een na oudste speler. We zijn al heel blij met Henderson, maar nog een ervaren speler had ons proces kunnen versnellen. Want we maken echt wel stappen."

Ajax beleefde een vrij rustige transferperiode. Henderson kwam over van Al-Ettifaq en Kian Fitz-Jim (Excelsior) en Julian Rijkhoff (Borussia Dortmund) zijn weer terug in Amsterdam. Anass Salah-Eddine vervolgt zijn loopbaan bij FC Twente en Georges Mikautadze is teruggekeerd naar Metz.

Optie tot koop

"We hebben ook nog twee spelers verhuurd aan FC Porto, met een optie tot koop", doelde Van 't Schip op Francisco Conceição en Jorge Sanchez. "Als we hen nu al hadden kunnen verkopen, dan was er misschien nog wel iets mogelijk geweest."

Nottingham Forest meldde zich donderdag vlak voor het sluiten van de transfermarkt nog voor Chuba Akpom. "Ik heb hier niet alles te vertellen", zei Van 't Schip. "Maar ik wilde hem niet kwijt. Ik begreep ook dat ze hem aanvankelijk alleen wilden huren. Dat was helemaal onbespreekbaar."

Meer uit Voetbal

Oranje-tegenstander Tunesië op Afrika Cup ten onder tegen Nigeria

FES (ANP) - Tunesië is er op de Afrika Cup in Marokko nog niet in geslaagd zich te plaatsen voor de achtste finales. Het elftal van trainer Sami Trabelsi, in juni een van de drie tegenstanders van Oranje op het WK, verloor in Fes met 3-2 van Nigeria. De Nigerianen zijn dankzij de zege al wel zeker van een plaats bij de laatste zestien landen.

3 uur geleden
Juventus boekt bij Pisa derde zege op rij en sluit aan bij top

PISA (ANP) - Juventus heeft in de Italiaanse voetbalcompetitie voor de derde achtereenvolgende keer een wedstrijd gewonnen. Het elftal van trainer Luciano Spalletti was in de tweede helft te sterk voor Pisa: 0-2.

3 uur geleden
Aston Villa breidt lange zegereeks uit dankzij invaller Watkins

LONDEN (ANP) - Aston Villa blijft in de Premier League bovenin meedoen. Het elftal van trainer Unai Emery won dankzij invaller Ollie Watkins bij Chelsea: 1-2. Voor Aston Villa betekende het de elfde achtereenvolgende zege, alle competities en toernooien meegerekend. Dat is een evenaring van het clubrecord uit 1914.

5 uur geleden
Koploper Arsenal boekt nipte zege op Brighton & Hove Albion

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft de thuiswedstrijd tegen Brighton & Hove Albion met 2-1 gewonnen. De ploeg van trainer Mikel Arteta blijft koploper van de Premier League, met een voorsprong van 2 punten op Manchester City, dat eerder op zaterdag zegevierde bij Nottingham Forest (1-2).

8 uur geleden
Gravenberch scoort voor Liverpool in gewonnen duel met Wolves

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft een moeizame zege op Wolverhampton Wanderers geboekt (2-1). Ryan Gravenberch maakte de openingstreffer voor de kampioen, op aangeven van Jeremie Frimpong. Florian Wirtz trof vlak voor rust doel voor de ploeg van trainer Arne Slot. Santiago Bueno maakte de wedstrijd in de tweede helft weer spannend.

8 uur geleden
Arsenal zonder geblesseerde Timber tegen Brighton & Hove Albion

LONDEN (ANP) - Jurriën Timber mist de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Brighton & Hove Albion. De rechtsback is volgens trainer Mikel Arteta geblesseerd. De coach gaf vlak voor het duel geen details over de blessure van de international van het Nederlands elftal.

10 uur geleden
Scorende Reijnders wint met Manchester City van Nottingham Forest

NOTTINGHAM (ANP) - Tijjani Reijnders heeft met een doelpunt bijgedragen aan een uitzege van Manchester City op Nottingham Forest (1-2). De middenvelder opende de score. Vervolgens maakte Omari Hutchinson gelijk en tekende Rayan Cherki voor de winnende treffer.

11 uur geleden