Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Van 't Schip geniet van debuut Henderson bij Ajax

Van 't Schip geniet van debuut Henderson bij Ajax

AMSTERDAM (ANP) - Trainer John van 't Schip heeft genoten van het debuut van Jordan Henderson bij Ajax in het thuisduel met PSV (1-1). "Hij heeft meteen laten zien waarom we hem hebben gehaald", zei hij. "Dat deed hij al de hele week op de trainingen. En vandaag ook voor en na de wedstrijd en in de rust. Hij is een leider die jonge spelers helpt."

Van 't Schip zag Ajax met Henderson minder kansen weggeven dan de afgelopen maanden. "Maar dat kwam ook omdat we speelden tegen een ploeg die ons ook onder druk wilde zetten. Dan speel je automatisch compacter. Maar zo moeten we wel verder."

Van 't Schip zag een enerverende eerste helft. "In de tweede helft lag het spel wat vaker stil door blessures. Luuk de Jong kopte nog op de paal voor PSV, maar wij kregen in de tweede helft ook kansen. We hadden zeker kunnen winnen. En als je dan ziet waar we vandaan komen. We maken stappen, maar we moeten nog meer stappen maken."

Van 't Schip kreeg Ajax onder zijn hoede toen de recordkampioen de nummer laatst van de Eredivisie was. Nu gluurt de club uit de hoofdstad naar de derde plaats van de ranglijst. Moet Ajax niet met hem doorgaan als hoofdtrainer? "Daar wil ik nu niet op reageren", zei hij.

Meer uit Voetbal

Liverpool-trainer Slot begint bij Galatasaray met Gakpo op bank

ISTANBUL (ANP) - Liverpool begint de uitwedstrijd tegen Galatasaray in de achtste finale van de Champions League zonder Cody Gakpo. De aanvaller zit net als zijn landgenoot Jeremie Frimpong op de reservebank.

1 uur geleden
Engelse verdediger Walker (35) beëindigt interlandcarrière

LONDEN (ANP/RTR) - Kyle Walker stelt zichzelf niet langer beschikbaar voor het Engelse voetbalelftal. Dat meldt de 35-jarige rechtervleugelverdediger op Instagram.

2 uur geleden
FC Barcelona mag tribune Camp Nou openen, nu 63.000 plaatsen

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft toestemming gekregen om de noordtribune van stadion Camp Nou te openen. Daarmee zijn voortaan bijna 63.000 toeschouwers welkom bij de wedstrijden, meldt de Catalaanse club.

3 uur geleden
Van Duinen vanaf zomer technisch directeur AZ

ALKMAAR (ANP) - Niels van Duinen (30) is vanaf 1 juni technisch directeur van AZ. Hij volgt Max Huiberts op, die de functie na elf seizoenen neerlegt. Van Duinen komt over van Excelsior, waar hij de afgelopen vier seizoenen als technisch manager werkzaam was. Hij is de jongere broer van voetballer Mike van Duinen.

3 uur geleden
Arbeloa: Real zonder Mbappé niet minderwaardig aan City

MADRID (ANP) - Real Madrid mist sterspeler Kylian Mbappé woensdag in de heenwedstrijd tegen Manchester City in de achtste finales van de Champions League. De Franse aanvaller is niet voldoende hersteld van een knieblessure. Dat zei coach Álvaro Arbeloa in aanloop naar de confrontatie in Bernabéu.

4 uur geleden
PSV'er Wanner mag van FIFA voor Oostenrijk voetballen

EINDHOVEN (ANP) - PSV'er Paul Wanner (20) heeft van de FIFA toestemming gekregen om voor Oostenrijk te voetballen. Dat heeft de voetbalfederatie laten weten. Wanner kwam afgelopen zomer op het EK onder 21 nog uit voor Jong Duitsland.

4 uur geleden
Iraanse voetbalsters hebben Australië verlaten

SYDNEY (ANP/DPA) - Het Iraanse vrouwenvoetbalteam heeft Australië verlaten. De selectie vertrok vanaf de luchthaven van Sydney in een vliegtuig naar Maleisië, meldden verslaggevers van de Sydney Morning Herald. Volgens een woordvoerder van de politie zijn twee speelsters niet in het vliegtuig gestapt.

5 uur geleden