Van Schip en De Pauw veroveren de leiding in zesdaagse
ROTTERDAM (ANP) - Baanwielrenner Jan-Willem van Schip en zijn Belgische partner Moreno De Pauw hebben de leiding genomen bij de zesdaagse in Ahoy. Tijdens de derde avond in Ahoy zegevierde het duo op de tweede koppelkoers. Van Schip en De Pauw namen daarin ook een ronde voorsprong op de concurrentie.
Het Nederlands/Belgische duo gaat halverwege de zesdaagse aan de leiding met 126 punten. De Belgen Jasper De Buyst en Tosh Van der Sande hebben weliswaar al 170 punten, maar een ronde achterstand. Dat geldt ook voor Niki Terpstra en zijn Belgische makker Iljo Keisse, de leiders na de eerste en tweede dag. Terpstra en Keisse hebben 168 punten. Dit duo won de Rotterdamse zesdaagse in 2013, 2014 en 2015. Roger Kluge en Theo Reinhardt, de Duitse wereldkampioenen op de koppelkoers, staan vierde met 150 punten.
Meer uit Sport
MEDINA DE POMAR (ANP) - Mischa Bredewold heeft de derde etappe van de Ronde van Burgos gewonnen. De 25-jarige renster van SD Worx-Protime versloeg na 126 kilometer in Medina de Pomar medevluchtster Mireia Benito uit Spanje.
50 minuten geledenRABAT (ANP/BELGA) - Tennisster Petra Marcinko heeft voor het eerst een titel op het hoogste niveau gewonnen. De 20-jarige Kroatische was in de finale van het WTA-toernooi van Rabat te sterk voor Anjelina Kalinina. Bij een stand van 6-2 3-0 staakte de Oekraïense de strijd met een voetblessure.
1 uur geledenAMSTELVEEN (ANP) - De eerste wedstrijd in de finale van de play-offs om de landstitel tussen de hockeysters van Amsterdam en Den Bosch heeft geen winnaar opgeleverd. In het Wagener Stadion in Amstelveen werd het 2-2.
2 uur geledenMONTREAL (ANP) - Max Verstappen hield in Montreal geen goed gevoel over aan de kwalificatie voor de sprintrace bij de Grote Prijs van Canada. De Formule 1-coureur moest zich tevredenstellen met de zevende tijd en bleef ver verwijderd van de Brit George Russell van Mercedes, die het snelst was.
8 uur geledenSAN ANTONIO (ANP/RTR/BELGA) - Oklahoma City Thunder heeft in de finale in de Western Conference in de NBA tegen San Antonio Spurs de leiding genomen. De regerend kampioen won de derde wedstrijd in San Antonio met 123-108 en staat nu met 2-1 voor.
8 uur geledenMONTREAL (ANP) - Max Verstappen start zaterdag bij de GP van Canada als zevende in de sprintrace. De viervoudig wereldkampioen van Red Bull bleef ver verwijderd van de beste tijd van de Brit George Russell van Mercedes.
17 uur geledenAPELDOORN (ANP) - De Nederlandse volleybalsters hebben de eerste wedstrijd in de Four Nations Cup gewonnen van Oekraïne. In Apeldoorn zegevierde de ploeg van bondscoach Felix Koslowski met 3-1 in sets.
19 uur geleden