Van Rijthoven geeft wildcard kwalificaties Cincinnati terug
CINCINNATI (ANP) - Tennisser Tim van Rijthoven heeft besloten de wildcard voor de kwalificaties van het masterstoernooi van Cincinnati terug te geven. De nummer 120 van de wereld wil nog voorzichtig zijn na zijn rugblessure van vorige maand.
Half juli kwam Van Rijthoven voor het laatst in actie op een challengertoernooi in Indianapolis, waar hij opgaf wegens rugpijn. Maandag werd duidelijk dat hij komend weekend op een wildcard zou deelnemen aan het kwalificatietoernooi in Cincinnati, maar dat evenement komt toch te vroeg.
De 25-jarige Van Rijthoven bereidt zich momenteel voor op de US Open, het laatste grandslamtoernooi van het jaar. Het toernooi begint op maandag 29 augustus. In aanloop naar de US Open is hij van plan deel te nemen in Winston-Salem.
Meer uit Sport
PALMA MALLORCA (ANP/RTR) - Remco Evenepoel is niet de enige kopman van Red Bull-BORA-hansgrohe in de Tour de France. De Belg deelt zijn beschermde status met de Duitser Florian Lipowitz.
23 minuten geledenAIGLE (ANP) - Wielerploeg Picnic PostNL heeft bij de toekenning van de licenties voor de WorldTour voor de komende drie jaar alleen een licentie voor het komende seizoen gekregen. De Nederlandse ploeg van Iwan Spekenbrink moet van de licentiecommissie van wielerfederatie UCI aan voorwaarden betreffende financiële criteria voldoen om ook in aanmerking te komen voor de licentie voor 2027 en 2028.
3 uur geledenOBERHOFEN AM THUNERSEE (ANP/AFP) - Negen skiërs uit Rusland en Belarus hebben van de internationale skifederatie FIS toestemming gekregen om zich te mogen kwalificeren voor de Olympische Spelen in Milaan en Cortina. De skiërs nemen deel onder neutrale vlag.
3 uur geledenMEERKERK (ANP) - Judoka Tornike Tsjakadoea heeft zijn judocarrière beëindigd. De 29-jarige Nederlander van Georgische afkomst meldt op Instagram dat hij met trots terugkijkt op wat hij heeft bereikt.
4 uur geledenSANTIAGO DEL ESTERO (ANP) - De hockeyers hebben de eerste wedstrijd in de Pro League met 5-2 gewonnen van Pakistan. In Santiago del Estero in Argentinië was de ploeg van bondscoach Jeroen Delmee in de tweede helft sterker en maakte met drie treffers in het derde kwart het verschil.
8 uur geledenSANTIAGO DEL ESTERO (ANP) - De Nederlandse hockeysters zijn de Pro League begonnen met een zege op Duitsland. In Santiago del Estero in Argentinië won de ploeg van bondscoach Raoul Ehren met 2-0. Yibbi Jansen en Joosje Burg zorgden voor de doelpunten.
8 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz vond dat Atlético Madrid dinsdag in de Champions League een verdiende zege (2-3) boekte in Eindhoven. "Het begin was voor ons, daarna namen zij het heft in handen", zei Bosz.
14 uur geleden