Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Van Rijthoven bereikt laatste kwalificatieronde op Roland Garros

Van Rijthoven bereikt laatste kwalificatieronde op Roland Garros

PARIJS (ANP) - Tennisser Tim van Rijthoven is nog één zege verwijderd van deelname aan het hoofdtoernooi van Roland Garros. De 25-jarige Nederlander won woensdag in de tweede kwalificatieronde met 6-4 7-5 van de Fransman Enzo Couacaud.

Van Rijthoven, de nummer 202 van de wereld, neemt het in de derde en laatste ronde van de kwalificatie op tegen de Slowaak Norbert Gombos. Hij versloeg de Fransman Gabriel Debru. Van Rijthoven kan in Parijs zorgen voor een persoonlijke primeur. De Roosendaler was nog niet eerder van de partij in het hoofdschema van een grandslamtoernooi. Gombos staat 115e op de wereldranglijst.

Jesper de Jong redde het niet. De 21-jarige Haarlemmer kwam in de tweede kwalificatieronde in de beslissende derde set net te kort tegen de Duitser Daniel Masur: 6-4 4-6 6-7 (3).

Botic van de Zandschulp en Tallon Griekspoor zijn automatisch zeker van deelname aan het hoofdtoernooi van Roland Garros.

Meer uit Sport

Judoka Van Lieshout verrast zichzelf met snelle EK-zege

TBILISI (ANP) - Judoka Joanne van Lieshout had niet verwacht dat haar EK-finale binnen een minuut voorbij zou zijn. Dat zei de 23-jarige judoka na haar eerste Europese titel in het Georgische Tbilisi. Ze besliste de wedstrijd tegen de Franse Manon Deketer binnen een minuut met ippon dankzij een sterke houdgreep.

1 uur geleden
Handbalster Polman kondigt afscheid van de topsport aan

BOEKAREST (ANP) - Estavana Polman heeft haar afscheid van het handbal aangekondigd. De voormalige vedette van het Nederlands vrouwenteam stopt ermee aan het einde van dit seizoen. Dat meldt de 33-jarige speelster op Instagram. Op 23 mei speelt ze haar laatste wedstrijd.

3 uur geleden
Judoka Van Lieshout verovert EK-goud in Tbilisi

TBILISI (ANP) - Joanne van Lieshout heeft in het Georgische Tbilisi goud veroverd op het EK judo. De 23-jarige judoka versloeg de Franse Manon Deketer in de klasse tot 63 kilogram binnen een minuut met ippon en zorgde zo voor de eerste Nederlandse medaille van het toernooi.

5 uur geleden
Wielrenster Gery houdt Bredewold van zege in Brabantse Pijl

OVERIJSE (ANP) - Wielrenster Célia Gery uit Frankrijk heeft Mischa Bredewold afgetroefd in de Brabantse Pijl. De 20-jarige Franse renster van FDJ United - Suez was na 125,7 kilometer de beste in de sprint in Overijse voor Bredewold en de Italiaanse Silvia Persico.

6 uur geleden
Volleyballer Parkinson beëindigt carrière tijdens revalidatie

UTRECHT (ANP) - Volleyballer Michaël Parkinson (34) heeft zijn carrière op het hoogste niveau beëindigd tijdens zijn revalidatieperiode van een kruisbandblessure. Dat meldde de volleybalbond bij de bekendmaking van de 'longlist' voor de wedstrijden van Oranje voor de European League deze zomer.

8 uur geleden
Djokovic meldt zich met blessure af voor masterstoernooi Madrid

MADRID (ANP/RTR) - De Servische tennisser Novak Djokovic heeft zich afgemeld voor het masterstoernooi van Madrid. De nummer 4 van de wereldranglijst kampt al enige tijd met een schouderblessure.

9 uur geleden
Zuid-Korea wil in 2028 met een race terugkeren in Formule 1

INCHEON (ANP/AFP) - Zuid-Korea wil in 2028 terugkeren in de Formule 1 met een race op een stratencircuit in Incheon. De stad net buiten hoofdstad Seoul maakte donderdag het plan voor een nieuw circuit bekend dat volgens de organisatoren financieel levensvatbaar is.

9 uur geleden