Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Van Rijthoven begint kwalificatie Australian Open tegen Zwitser

Van Rijthoven begint kwalificatie Australian Open tegen Zwitser

MELBOURNE (ANP) - Tennisser Tim van Rijthoven neemt het in de eerste ronde van de kwalificaties voor de Australian Open op tegen de 20-jarige Zwitser Leandro Riedi, de nummer 157 van de wereld. Dat is het resultaat van de loting voor het kwalificatietoernooi dat maandag begint. Van Rijthoven stond niet hoog genoeg (111e) om rechtstreeks te worden toegelaten.

Datzelfde gold voor de nummer 1 van Nederland bij de vrouwen. Arantxa Rus (101e) moet zich ook door de kwalificaties zien te slaan om het hoofdtoernooi in Melbourne te bereiken. De Zuid-Hollandse tennisster treft in de eerste ronde de Spaanse Jéssica Bouzas Maneiro.

Bij de mannen zijn Botic van de Zandschulp en Tallon Griekspoor rechtstreeks toegelaten tot het hoofdtoernooi. Gijs Brouwer is de andere Nederlander in de kwalificaties. Hij speelt tegen de Argentijn Facundo Díaz Acosta. Naast Rus doen nog drie Nederlandse vrouwen mee aan het kwalificatietoernooi: Eva Vedder begint tegen de Oekraïense Katarina Zavatska, nationaal kampioene Suzan Lamens lootte de Russische Anastasia Tichonova, terwijl Arianne Hartono het opneemt tegen de Zwitserse Ylena In-Albon.

Jelle Sels meldde zich eerder al af voor de kwalificaties in Melbourne. De Zuid-Hollander, 133e op de wereldranglijst, heeft last van een schouderblessure.

Meer uit Sport

Tennisser Medvedev onderuit in Monaco zonder een game te winnen

MONACO (ANP) - De Russische tennisser Daniil Medvedev is na zijn eerste partij op het tennistoernooi de Monte Carlo Masters uitgeschakeld. In de tweede ronde verloor de mondiale nummer 10 kansloos van de Italiaan Matteo Berrettini, nummer 90 op de wereldranglijst. In nog geen uur was de wedstrijd voorbij: 6-0 6-0.

2 uur geleden
China onderzoekt cyberpesten olympisch schoonspringkampioene Quan

HONG KONG (ANP/RTR) - De Chinese zwembond start een onderzoek naar cyberpesten aan het adres van drievoudig olympisch schoonspringkampioene Hongchan Quan (19). Quan heeft aangifte gedaan bij de politie.

2 uur geleden
Bonus voor 116 Russische sporters die Winterspelen misten

MOSKOU (ANP/RTR) - Rusland gaat 116 sporters die dit jaar niet konden deelnemen aan de Winterspelen van Milaan-Cortina een geldbedrag geven. De hoogte ervan werd niet bekendgemaakt.

5 uur geleden
Wielrenner Seixas wint ook tweede etappe in Ronde van Baskenland

MENDUKILO KOBAZULOA (ANP) - Wielrenner Paul Seixas heeft op knappe wijze ook de tweede etappe van de Ronde van Baskenland op zijn naam geschreven. De Franse klassementsleider van Decathlon CMA CGM kwam na een bergrit over 164 kilometer solo aan in Mendukilo Kobazuloa.

21 uur geleden
Belgische politie: 54 renners reden door rood in Vlaanderen

ANTWERPEN (ANP/BELGA) - De Belgische politie heeft 54 renners herkend die zondag tijdens de Ronde van Vlaanderen een rood licht bij een spoorovergang negeerden. Dat meldt het parket Oost-Vlaanderen, dat moet beslissen over de verdere strafrechtelijke vervolging van de overtreders die mogelijk een boete krijgen of voor de rechtbank van Dendermonde moeten verschijnen.

21 uur geleden
Tennisser Alcaraz naar laatste zestien op gravel van Monaco

MONACO (ANP) - De Spanjaard Carlos Alcaraz (22) staat in de achtste finales van het tennistoernooi de Monte Carlo Masters. De nummer 1 van de wereld won dinsdagmiddag in twee sets van de Argentijn Sebastián Báez: 6-1 6-3. Alcaraz treft nu de Argentijn Tomás Etcheverry.

1 dag geleden
Sinner eenvoudig naar achtste finales in Monaco

MONACO (ANP) - Jannik Sinner heeft in de tweede ronde van het tennistoernooi van Monaco gewonnen van de Fransman Ugo Humbert. De Italiaanse nummer 2 van de wereld zegevierde eenvoudig in twee sets: 6-3 6-0.

1 dag geleden