Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Van Riessen: het had erger gekund

Van Riessen: het had erger gekund

IZU (ANP) - Laurine van Riessen heeft vanuit het ziekenhuis in Izunokuni een boodschap de wereld in gestuurd. De baanwielrenster uit Leiden kwam donderdag zwaar ten val op de keirin tijdens de Olympische Spelen. Daarbij liep ze onder meer gebroken ribben en een gebroken sleutelbeen op. "Ik ben blij dat het nu weer oké is. Het had nog veel erger kunnen zijn. Het is alleen de pijn van het missen van de wedstrijd en van de blessures", meldde ze op Instagram.

Van Riessen (33) had op de piste van Izu de eerste Nederlandse sporter kunnen worden die op zowel de Zomer- als de Winterspelen een medaille heeft behaald. In Vancouver 2010 pakte ze brons op de 1000 meter schaatsen.

"Na zo'n lange voorbereiding en focus op de Spelen is het best zwaar het toernooi op deze manier te moeten verlaten. Met zes gebroken ribben, een gebroken sleutelbeen, een kneuzing van een long en een kleine bloeding in het hoofd. Er wordt goed voor me gezorgd, door de Japanse dokters en onze eigen teamartsen. Zo blij dat Matthijs Büchli bij me was."

Shanne Braspennincx

Büchli is de partner van Van Riessen. Hij start zaterdag op het onderdeel keirin.

Van Riessen: "Het beste nieuws dat ik hier hoorde was dat Shanne Braspennincx het goud heeft gepakt. Ik ben trots op deze zo welverdiende medaille. Ik ben oké en kom terug."

Meer uit Sport

Na Alcaraz meldt ook Zverev zich af voor tennistoernooi Rotterdam

ROTTERDAM (ANP) - Na Carlos Alcaraz heeft ook Alexander Zverev zich afgemeld voor de 53e editie van de ABN AMRO Open in Rotterdam. De 28-jarige Duitse tennisser kampt met een enkelblessure en heeft van zijn fysiotherapeut het advies gekregen rust te nemen.

29 minuten geleden
Van de Wouw start niet in finale bij EK baan, Van der Peet vijfde

KONYA (ANP) - Hetty van de Wouw is zonder te rijden haar Europese titel op de tijdrit kwijtgeraakt. De 27-jarige Nederlandse meldde zich op de EK baanwielrennen in het Turkse Konya vlak voor de start van de tijdrit af. Het is onduidelijk wat de reden voor de afzegging is.

30 minuten geleden
Politie vraagt per sms te stoppen met bedreigen topman Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - De politie heeft woensdag een "grote groep personen" verzocht Feyenoord-directeur Dennis te Kloese niet meer te bedreigen. Dat deed de politie per sms. De telefoonnummers waarnaar de sms is verstuurd, had de politie achterhaald tijdens het onderzoek naar de recente bedreigingen aan het adres van Te Kloese.

35 minuten geleden
Baanwielrenner Lavreysen eenvoudig naar finale sprint op EK

KONYA (ANP) - Titelverdediger Harrie Lavreysen heeft zich op de EK baanwielrennen in het Turkse Konya eenvoudig geplaatst voor de finale van het sprinttoernooi. De regerend olympisch, wereld- en Europees kampioen was twee keer te sterk voor de Rus Nikita Kiriltsev.

36 minuten geleden
Shorttracker Van 't Wout voelde zich nog nooit zo goed en sterk

MILAAN (ANP) - Shorttracker Jens van 't Wout gaat zijn favorietenrol op de Olympische Spelen niet uit de weg. "Ik heb me nog nooit zo goed gevoeld. Ik voel me echt beter dan ooit", aldus de 24-jarige kopman van de Nederlandse ploeg, die in Milaan op de 500, 1000 en 1500 meter in actie komt en ook kans maakt op eremetaal op de aflossing en gemengde aflossing.

2 uur geleden
De Groot en Van de Velde vormen nieuw beachvolleybalduo

UTRECHT (ANP) - Yorick de Groot en Steven van de Velde gaan een nieuw beachvolleybalduo vormen namens TeamNL. De voormalige partner van De Groot, Stefan Boermans, besloot eind vorig jaar zijn carrière te pauzeren. Van de Veldes voormalige partner, Alexander Brouwer, is geblesseerd. Het nieuwe duo komt in maart op hun eerste internationale toernooi in actie, op het Elite 16-toernooi in Brazilië.

7 uur geleden
Shorttrackcoach Kerstholt tevreden over afbreken trainingsstage

MILAAN (ANP) - Bondscoach Niels Kerstholt denkt dat de Nederlandse shorttrackers er goed aan hebben gedaan de trainingsstage in Bormio eerder af te breken en de voorbereidingen op de Olympische Spelen in Milaan zelf voort te zetten. Dat vertelde hij na een training in een oefenhal onder de Milano Ice Skating Arena, waar vanaf komende week de olympische wedstrijden zijn.

7 uur geleden