Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Van Polen: winnen enige manier om weer rustig bij PEC te krijgen

Van Polen: winnen enige manier om weer rustig bij PEC te krijgen

ZWOLLE (ANP) - Bram van Polen was blij met de ruime zege van PEC Zwolle op sc Heerenveen (4-1). "Het kan dus wel, dit is wel heel lekker", aldus de aanvoerder.

Mitchell van Bergen schoot Heerenveen nog wel op voorsprong. Maar na rust scoorden Virgil Misidjan, Thomas Buitink, Van Polen en Eliano Reijnders voor PEC Zwolle.

PEC Zwolle nam afgelopen zaterdag afscheid van trainer John Stegeman, na een nederlaag bij FC Emmen. "Ik heb hem nog even gesproken toen", zei Van Polen bij ESPN. "Zondag was een dag van rouw. Maar het was helemaal wel een zware week. Het was onrustig. De enige manier om het een beetje rustig te krijgen was winnen."

Leeroy Echteld, een assistent van Stegeman, had alleen vrijdag de leiding bij PEC Zwolle. Als het aan de leiding van de club uit Overijssel ligt, maakt hij snel plaats voor Bert Konterman die als interim-trainer het seizoen moet afmaken. In de zomer zou Art Langeler als definitieve opvolger van Stegeman aan de slag moeten gaan.

Van Polen kent de verhalen over de komst van Konterman. "Maar zolang er nog niets definitief is getekend, is er nog niets zeker", zei hij. "Hij zou wel een goede zijn. Hij was al technisch manager hier."

Meer uit Voetbal

Gastland Marokko speelt finale Afrika Cup tegen Senegal

RABAT (ANP) - Marokko speelt zondag de finale van de Afrika Cup tegen Senegal. Het gastland won woensdagavond in Rabat na strafschoppen (4-2) van Nigeria. Doelman Yassine Bounou was met twee gestopte penalty's de held van Marokko.

2 uur geleden
Klaassen ziet Ajax 'collectief falen' tegen AZ

ALKMAAR (ANP) - Davy Klaassen zag Ajax 'collectief falen' in de verloren uitwedstrijd tegen AZ (6-0) in de achtste finale van de KNVB-beker. "Ik denk dat je bij ons niemand kunt opnoemen die wel goed was", zei de aanvoerder vlak na de wedstrijd.

11 uur geleden
Arbeloa in eerste duel als Real-coach uitgeschakeld door Albacete

ALBACETE (ANP) - Álvaro Arbeloa heeft zijn eerste wedstrijd als trainer van Real Madrid op pijnlijke wijze verloren. De opvolger van de maandag vertrokken Xabi Alonso werd met zijn ploeg na een 3-2-nederlaag bij Albacete uitgeschakeld in de achtste finales van de Spaanse beker. Albacete komt uit in de Segunda División.

11 uur geleden
Fortuna Sittard ziet Fosso vertrekken naar Sturm Graz

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard heeft afscheid genomen van middenvelder Ryan Fosso. De 23-jarige Zwitser maakt een transfer naar Sturm Graz.

11 uur geleden
PSV na eenvoudige zege tegen FC Den Bosch naar kwartfinale beker

DEN BOSCH (ANP) - PSV heeft met een 4-1-overwinning tegen FC Den Bosch de kwartfinale van de KNVB-beker bereikt. De kampioen van Nederland kwam in Stadion De Vliert geen moment in de problemen tegen de huidige nummer 7 van de eerste divisie.

11 uur geleden
Napoli speelt tegen Parma voor de derde keer op rij gelijk

NAPELS (ANP) - Napoli heeft voor de derde keer op rij gelijkgespeeld in de Serie A. De regerend kampioen kwam in Napels niet verder dan 0-0 tegen Parma. Vorige week speelde de nummer 3 van Italië gelijk tegen Hellas Verona (2-2) en Internazionale (2-2).

14 uur geleden
Senegal ten koste van Egypte naar finale Afrika Cup

TANGER (ANP) - Senegal staat zondag in de finale van de Afrika Cup. De 'Leeuwen van Teranga' wonnen woensdag in Tanger in de halve finale met 1-0 van Egypte. Senegal speelt in de eindstrijd tegen de winnaar van de wedstrijd tussen gastland Marokko en Nigeria. Die twee landen spelen woensdagavond tegen elkaar in Rabat.

14 uur geleden