Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Van Polen: winnen enige manier om weer rustig bij PEC te krijgen

Van Polen: winnen enige manier om weer rustig bij PEC te krijgen

ZWOLLE (ANP) - Bram van Polen was blij met de ruime zege van PEC Zwolle op sc Heerenveen (4-1). "Het kan dus wel, dit is wel heel lekker", aldus de aanvoerder.

Mitchell van Bergen schoot Heerenveen nog wel op voorsprong. Maar na rust scoorden Virgil Misidjan, Thomas Buitink, Van Polen en Eliano Reijnders voor PEC Zwolle.

PEC Zwolle nam afgelopen zaterdag afscheid van trainer John Stegeman, na een nederlaag bij FC Emmen. "Ik heb hem nog even gesproken toen", zei Van Polen bij ESPN. "Zondag was een dag van rouw. Maar het was helemaal wel een zware week. Het was onrustig. De enige manier om het een beetje rustig te krijgen was winnen."

Leeroy Echteld, een assistent van Stegeman, had alleen vrijdag de leiding bij PEC Zwolle. Als het aan de leiding van de club uit Overijssel ligt, maakt hij snel plaats voor Bert Konterman die als interim-trainer het seizoen moet afmaken. In de zomer zou Art Langeler als definitieve opvolger van Stegeman aan de slag moeten gaan.

Van Polen kent de verhalen over de komst van Konterman. "Maar zolang er nog niets definitief is getekend, is er nog niets zeker", zei hij. "Hij zou wel een goede zijn. Hij was al technisch manager hier."

Meer uit Voetbal

Toonaangevende vrouwenvoetbalclubs over grens 150 miljoen euro

LONDEN (ANP/DPA) - Vijftien toonaangevende vrouwenvoetbalclubs zijn vorig jaar voor het eerst gezamenlijk de grens van 150 miljoen euro aan inkomsten gepasseerd. De clubs zagen hun collectieve inkomsten stijgen met 35 procent tot een totaalbedrag van 158 miljoen euro. Dat meldt accountantskantoor Deloitte.

2 uur geleden
Taylor in eerste thuisduel met Lazio hard onderuit tegen Como

ROME (ANP) - Kenneth Taylor heeft in zijn eerste thuiswedstrijd voor Lazio een forse nederlaag geleden. De van Ajax overgenomen voetballer verloor in het Stadio Olimpico in Rome met 3-0 van Como.

14 uur geleden
Ajax-trainer Grim verwacht open duel met 'gevaarlijk' Villarreal

VILA-REAL (ANP) - Ajax-trainer Fred Grim denkt dat het een open wedstrijd wordt uit tegen Villarreal in de Champions League. "Het wordt een interessante wedstrijd van twee teams die uitspreken dat ze voor de winst gaan en heel graag willen winnen", aldus de coach op de persconferentie een dag voor het duel in Spanje.

17 uur geleden
Marokko klimt naar achtste plek FIFA-ranglijst, Senegal twaalfde

ZÜRICH (ANP) - Marokko klimt naar plek acht in de maandag verschenen update van de wereldranglijst van voetbalbond FIFA. De verliezend finalist van de Afrika Cup is drie plekken gestegen en staat nu een plek lager dan het Nederlands elftal, dat zevende blijft. Senegal, dat Marokko zondag in een tumultueuze finale in Rabat versloeg, klimt naar plek twaalf.

18 uur geleden
PEC Zwolle verlengt contract Mbayo en verhuurt hem aan Lavallois

ZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle heeft het contract van Dylan Mbayo verlengd en verhuurt hem voor de rest van het seizoen aan het Franse Stade Lavallois, dat uitkomt in de Ligue 2. Dat meldt de club maandag. Het contract van Mbayo loopt nu tot de zomer van 2027, met een optie tot de zomer van 2028.

19 uur geleden
Marokkaan Díaz diepbedroefd na missen strafschop in finale

RABAT (ANP/AFP) - De Marokkaanse aanvaller Brahim Díaz is door het stof gegaan na het missen van een strafschop in de finale van de Afrika Cup tegen Senegal. De aanvaller van Real Madrid had Marokko in blessuretijd naar de eerste titel in vijftig jaar kunnen schieten, maar de zege ging in de verlenging naar Senegal.

19 uur geleden
Manchester City neemt verdediger Guéhi over van Crystal Palace

MANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de Engelse verdediger Marc Guéhi overgenomen van Crystal Palace. De international heeft bij de ploeg van trainer Pep Guardiola een contract getekend tot medio 2031.

20 uur geleden