Van Polen viert zeventiende jaar bij PEC Zwolle met 'een rondje'
ZWOLLE (ANP) - Bram van Polen heeft zijn contract bij PEC Zwolle weer verlengd en gaat zijn zeventiende jaar in bij de voetbalclub uit Overijssel. De 37-jarige verdediger, die al sinds 2007 in Zwolle speelt, wil dat samen met de supporters vieren. Van Polen trakteert alle seizoenkaarthouders daarom op 'een rondje'.
De rechtsback schreef een brief aan de fans waarin hij zijn contractverlenging bekend maakt. Bij die brief zit ook een muntje, waarmee de fans een drankje kunnen halen in het stadion van PEC. Van Polen probeert in de onderhandelingen met de clubleiding steeds iets bijzonders of ludieks af te spreken. Zo dwong hij een keer een etentje in een sterrenrestaurant af en vorig jaar bedong hij een tweedehands auto. Nu heeft Van Polen geregeld dat de fans een drankje krijgen.
Van Polen is al jaren aanvoerder van PEC Zwolle, dat vorig seizoen degradeerde uit de Eredivisie. De ploeg van trainer Dick Schreuder koerst nu echter af op een terugkeer naar het hoogste niveau. Zes wedstrijden voor het einde van de competitie gaat PEC Zwolle aan kop in de Keuken Kampioen Divisie. De ploeg uit Overijssel kan zich komend weekeinde verzekeren van promotie.
Van Polen speelde al bijna vijfhonderd wedstrijden voor PEC Zwolle, waarmee hij in 2014 de KNVB-beker en de Johan Cruijff Schaal won. "Ik kan een heel verhaal vertellen waarom ik mijn contract heb verlengd, maar iedereen weet dat PEC Zwolle voor mij de allermooiste club van allemaal is", aldus de Harderwijker. "Zolang ik me op en top fit voel, wil ik me in het veld blijven inzetten voor deze mooie club. We zijn met z'n allen hard op weg naar ons ultieme doel, terugkeren naar de Eredivisie. Daar hoop ik dan volgend jaar ook weer met mijn club actief te zijn."
Meer uit Voetbal
BREDA (ANP) - NAC Breda legt zich neer bij de rechterlijke uitspraak in het kort geding tegen de KNVB. De Brabantse Eredivisieclub stapte naar de rechter omdat ze het niet eens was met het besluit van de KNVB om het duel met Go Ahead Eagles niet over te spelen. De rechter bepaalde dat de wedstrijd niet over hoeft.
13 minuten geledenMÜNCHEN (ANP/DPA) - Trainer Vincent Kompany van Bayern München is klaar voor het tweede duel met Paris Saint-Germain in de Champions League. De coach zei wel op zijn hoede te zijn voor het jonge elftal van trainer Luis Enrique, dat de eerste spectaculaire wedstrijd in Parijs met 5-4 won.
1 uur geledenBILBAO (ANP/DPA) - Voormalig Borussia Dortmund-trainer Edin Terzic gaat volgend seizoen aan de slag bij het Spaanse Athletic Club uit Bilbao. De 43-jarige Duitser is de opvolger van Ernesto Valverde, die eerder bekendmaakte deze zomer te vertrekken. Athletic staat achtste in La Liga en kan zich nog plaatsen voor Europees voetbal.
6 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Manchester City heeft een lelijke misstap gemaakt in de titelrace in de Premier League. De club speelde gelijk tegen Everton (3-3) en heeft nu een achterstand van 5 punten op koploper Arsenal, dat wel een duel meer heeft gespeeld.
19 uur geledenCREMONESE (ANP) - Tijjani Noslin heeft Lazio aan een uitzege op Cremonese geholpen. De aanvaller uit Amsterdam mocht na rust invallen en bereidde de gelijkmaker van Gustav Isaksen voor. In blessuretijd maakte Noslin het winnende doelpunt (1-2).
23 uur geledenLONDEN (ANP) - Trainer Diego Simeone rekent dinsdagavond op Julián Álvarez in de uitwedstrijd van Atlético Madrid tegen Arsenal in de halve finale van de Champions League. "Hij is heel belangrijk voor ons, ook omdat hij het Engelse voetbal kent", zei hij over de spits die eerder voor Manchester City uitkwam.
23 uur geledenLONDEN (ANP) - Chelsea blijft ook onder interim-trainer Calum McFarlane teleurstellend presteren in de Premier League. De regerend wereldkampioen verloor ook de thuiswedstrijd tegen Nottingham Forest (1-3).
1 dag geleden