Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Van Polen viert zeventiende jaar bij PEC Zwolle met 'een rondje'

Van Polen viert zeventiende jaar bij PEC Zwolle met 'een rondje'

ZWOLLE (ANP) - Bram van Polen heeft zijn contract bij PEC Zwolle weer verlengd en gaat zijn zeventiende jaar in bij de voetbalclub uit Overijssel. De 37-jarige verdediger, die al sinds 2007 in Zwolle speelt, wil dat samen met de supporters vieren. Van Polen trakteert alle seizoenkaarthouders daarom op 'een rondje'.

De rechtsback schreef een brief aan de fans waarin hij zijn contractverlenging bekend maakt. Bij die brief zit ook een muntje, waarmee de fans een drankje kunnen halen in het stadion van PEC. Van Polen probeert in de onderhandelingen met de clubleiding steeds iets bijzonders of ludieks af te spreken. Zo dwong hij een keer een etentje in een sterrenrestaurant af en vorig jaar bedong hij een tweedehands auto. Nu heeft Van Polen geregeld dat de fans een drankje krijgen.

Van Polen is al jaren aanvoerder van PEC Zwolle, dat vorig seizoen degradeerde uit de Eredivisie. De ploeg van trainer Dick Schreuder koerst nu echter af op een terugkeer naar het hoogste niveau. Zes wedstrijden voor het einde van de competitie gaat PEC Zwolle aan kop in de Keuken Kampioen Divisie. De ploeg uit Overijssel kan zich komend weekeinde verzekeren van promotie.

Van Polen speelde al bijna vijfhonderd wedstrijden voor PEC Zwolle, waarmee hij in 2014 de KNVB-beker en de Johan Cruijff Schaal won. "Ik kan een heel verhaal vertellen waarom ik mijn contract heb verlengd, maar iedereen weet dat PEC Zwolle voor mij de allermooiste club van allemaal is", aldus de Harderwijker. "Zolang ik me op en top fit voel, wil ik me in het veld blijven inzetten voor deze mooie club. We zijn met z'n allen hard op weg naar ons ultieme doel, terugkeren naar de Eredivisie. Daar hoop ik dan volgend jaar ook weer met mijn club actief te zijn."

Meer uit Voetbal

Duitse voetballers nemen in oefenduel na rust afstand van Finland

MAINZ (ANP) - Duitsland heeft in aanloop naar het wereldkampioenschap een ruime overwinning behaald in een oefenwedstrijd. Het elftal van bondscoach Julian Nagelsmann versloeg Finland in Mainz met 4-0. Finland wist zich niet voor het WK te kwalificeren.

4 uur geleden
VAR kan op WK ingrijpen bij corners en verkeerd gegeven kaarten

ZÜRICH (ANP) - De videoscheidsrechter (VAR) kan tijdens het WK voetbal ook ingrijpen als de scheidsrechter een verkeerde beslissing heeft genomen over een hoekschop en bij het uitdelen van een gele of rode kaart aan de verkeerde speler. Dat heeft scheidsrechtersbaas Pierluigi Collina van de FIFA tijdens een bijeenkomst met internationale media waaronder het ANP bekendgemaakt.

4 uur geleden
Jurriën Timber sluit donderdag aan bij het Nederlands elftal

ZEIST (ANP) - Jurriën Timber sluit donderdag aan bij de WK-selectie van het Nederlands elftal. De verdediger van Arsenal vliegt mee naar New York voor een trainingskamp en een oefenduel met Oezbekistan. Dat meldt een woordvoerder van Oranje.

5 uur geleden
Dembélé belooft PSG-fans derde eindzege in Champions League

PARIJS (ANP/RTR) - Aanvaller Ousmane Dembélé heeft de supporters van Paris Saint-Germain komend seizoen opnieuw de eindzege in de Champions League beloofd. De Franse aanvaller deed dat aan de voet van de Eiffeltoren, waar hij samen met de andere spelers de zege van zaterdag op Arsenal in de finale van het belangrijkste toernooi voor Europese clubteams vierde.

7 uur geleden
Verdediger Konaté na vijf jaar weg bij Liverpool

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Ibrahima Konaté vertrekt na vijf jaar bij Liverpool. Dat meldt de 27-jarige Franse verdediger op sociale media.

7 uur geleden
Miedema scoort in finale FA Cup voor winnend Manchester City

LONDEN (ANP) - Vivianne Miedema en Kerstin Casparij hebben met Manchester City de FA Cup gewonnen. In de finale in stadion Wembley in Londen werd Brighton & Hove Albion met 4-0 verslagen.

8 uur geleden
UEFA roept Kvaratskhelia uit tot beste speler in Champions League

NYON (ANP/AFP) - De Europese voetbalbond UEFA heeft Khvicha Kvaratskhelia uitgeroepen tot beste speler in de Champions League dit seizoen. De Georgische buitenspeler won zaterdag in Boedapest met Paris Saint-Germain in de finale na strafschoppen van Arsenal.

8 uur geleden