Van Polen viert zeventiende jaar bij PEC Zwolle met 'een rondje'
ZWOLLE (ANP) - Bram van Polen heeft zijn contract bij PEC Zwolle weer verlengd en gaat zijn zeventiende jaar in bij de voetbalclub uit Overijssel. De 37-jarige verdediger, die al sinds 2007 in Zwolle speelt, wil dat samen met de supporters vieren. Van Polen trakteert alle seizoenkaarthouders daarom op 'een rondje'.
De rechtsback schreef een brief aan de fans waarin hij zijn contractverlenging bekend maakt. Bij die brief zit ook een muntje, waarmee de fans een drankje kunnen halen in het stadion van PEC. Van Polen probeert in de onderhandelingen met de clubleiding steeds iets bijzonders of ludieks af te spreken. Zo dwong hij een keer een etentje in een sterrenrestaurant af en vorig jaar bedong hij een tweedehands auto. Nu heeft Van Polen geregeld dat de fans een drankje krijgen.
Van Polen is al jaren aanvoerder van PEC Zwolle, dat vorig seizoen degradeerde uit de Eredivisie. De ploeg van trainer Dick Schreuder koerst nu echter af op een terugkeer naar het hoogste niveau. Zes wedstrijden voor het einde van de competitie gaat PEC Zwolle aan kop in de Keuken Kampioen Divisie. De ploeg uit Overijssel kan zich komend weekeinde verzekeren van promotie.
Van Polen speelde al bijna vijfhonderd wedstrijden voor PEC Zwolle, waarmee hij in 2014 de KNVB-beker en de Johan Cruijff Schaal won. "Ik kan een heel verhaal vertellen waarom ik mijn contract heb verlengd, maar iedereen weet dat PEC Zwolle voor mij de allermooiste club van allemaal is", aldus de Harderwijker. "Zolang ik me op en top fit voel, wil ik me in het veld blijven inzetten voor deze mooie club. We zijn met z'n allen hard op weg naar ons ultieme doel, terugkeren naar de Eredivisie. Daar hoop ik dan volgend jaar ook weer met mijn club actief te zijn."
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Real Madrid heeft thuis punten verspeeld tegen Girona. De Madrilenen kwamen in Bernabéu niet verder dan 1-1. Real komt door het gelijkspel op 70 punten, 6 punten minder dan FC Barcelona, dat zaterdag stadgenoot Espanyol ontvangt.
9 uur geledenROME (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma naar een ruime zege op hekkensluiter Pisa geleid. De international van Oranje zorgde bij de 3-0-zege in het Stadio Olimpico in Rome voor alle doelpunten.
9 uur geledenMEXICO-STAD (ANP/DPA) - De WK-wedstrijden van Iran worden niet verplaatst van de Verenigde Staten naar Mexico, ondanks de oorlog in het Midden-Oosten. Dat heeft de Mexicaanse president Claudia Sheinbaum vrijdag op een persconferentie gezegd.
10 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente is in de Eredivisie door een zege op FC Volendam in punten op gelijke hoogte gekomen met NEC. De ploeg van trainer John van den Brom won in eigen huis met 2-1 van de Volendammers.
10 uur geledenDEN BOSCH (ANP) - ADO Den Haag is kampioen in de eerste divisie. De koploper uit Den Haag kwam zelf niet in actie, maar is door het puntenverlies van nummer 2 SC Cambuur zeker van de titel. De ploeg uit Leeuwarden van trainer Henk de Jong kwam bij FC Den Bosch niet verder dan 1-1.
10 uur geledenZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle verwacht snel de eerste supporters te kunnen identificeren die zich zondag in de uitwedstrijd tegen Go Ahead Eagles misdroegen. Dat meldt het bestuur van de Eredivisieclub.
14 uur geledenMÜNCHEN (ANP/RTR/DPA) - Bayern München kan de komende weken niet beschikken over Lennart Karl. De 18-jarige talentvolle aanvallende middenvelder heeft een dijspierblessure, meldt de Duitse koploper vrijdag.
18 uur geleden