Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Van Persie wil met Feyenoord verrassen bij Internazionale

Van Persie wil met Feyenoord verrassen bij Internazionale

MILAAN (ANP) - Trainer Robin van Persie van Feyenoord heeft de hoop nog niet opgegeven voor de returnwedstrijd tegen Internazionale van dinsdag. "Er zijn genoeg voorbeelden van ploegen die in het verleden verrast hebben. Het mag duidelijk zijn dat wij graag willen verrassen", zei de coach een dag voor het duel in de achtste finales van de Champions League. De Rotterdammers moeten in Milaan een 2-0-achterstand wegwerken.

"De tendens is volgens mij een beetje dat het kansloos is. Ik denk niet dat het kansloos is", vertelde Van Persie tijdens de persconferentie. "Ook tegen een heel sterk Inter liggen er echt kansen, maar we moeten wel top zijn."

"Geloof in jezelf en geloof in elkaar. Ik heb in de loop der jaren wel gekkere dingen gezien", antwoordde hij op de vraag welke boodschap hij zijn spelers mee zou geven. "We staan voor een heel grote uitdaging, maar daar lopen we niet voor weg."

Blessures

Feyenoord zag maandag met Igor Paixão opnieuw een speler wegvallen met een blessure. "Hij had een momentje tijdens de training vanochtend. Dat kan altijd gebeuren, maar als je dat ziet, dan is dat zeker een domper", zei Van Persie, die hoopt dat het geen langdurige blessure is. "Daar gaan we niet vanuit, maar dat gaan we de komende dagen bekijken."

Het goede nieuws voor de Rotterdammers is dat Gernot Trauner en Facundo González terugkeerden in de selectie. Van Persie wilde echter niet zeggen of ze ook in de basis staan in Milaan. "Je weet het nooit, jullie zullen het wel zien morgen. We zijn in ieder geval blij dat de heren er weer bij zijn."

Voor de geblesseerde Hwang In-beom en Antoni Milambo komt het duel nog te vroeg. Feyenoord kan voorlopig nog geen beroep doen op Jordan Lotomba, Justin Bijlow, Chris-Kévin Nadje, Bart Nieuwkoop, Quinten Timber, Ramiz Zerrouki en Calvin Stengs.

Meer uit Voetbal

Manchester United voorlopig vijfde na zege op Newcastle

MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de thuiswedstrijd tegen Newcastle United met 1-0 gewonnen. Daarmee komt de ploeg voorlopig op de vijfde plaats in de Premier League, met een duel meer gespeeld dan de concurrentie.

4 uur geleden
Marokko niet verder dan gelijkspel tegen Mali op Afrika Cup

RABAT (ANP) - Marokko is er niet in geslaagd zijn tweede wedstrijd in de groepsfase van de Afrika Cup te winnen. Na winst in het openingsduel met de Comoren (2-0) kwam het gastland tegen Mali niet verder dan 1-1.

4 uur geleden
Verhuurde aanvaller Olden Larsen keert niet meer terug bij NEC

NIJMEGEN (ANP) - De Noorse aanvaller Lars Olden Larsen keert niet meer terug bij NEC. De Nijmeegse Eredivisionist heeft overeenstemming bereikt met Tromsø IL over de definitieve overgang van Olden Larsen, die deze zomer al voor een halfjaar werd gehuurd door de Noorse club. Tromsø IL heeft de optie tot koop gelicht, meldt NEC vrijdag.

7 uur geleden
Doelpunt Salah helpt Egypte aan zege op Zuid-Afrika

AGADIR (ANP) - Met opnieuw een belangrijke rol voor Mohamed Salah heeft Egypte ook de tweede groepswedstrijd op de Afrika Cup gewonnen. De aanvaller van Liverpool benutte tegen Zuid-Afrika in het Marokkaanse Agadir kort voor rust een strafschop. Dankzij de 1-0-zege is Egypte al zeker van een plaats in de achtste finales.

9 uur geleden
Franse voetbaltrainer Gasset (72) overleden

MONTPELLIER (ANP/AFP) - De Franse voetbaltrainer Jean-Louis Gasset is vrijdag op 72-jarige leeftijd overleden. Dat meldt voetbalclub Montpellier.

12 uur geleden
Zoons Jota mascotte bij duel tussen Liverpool en Wolverhampton

LIVERPOOL (ANP/RTR) - De twee zoons van de in de zomer overleden Portugese profvoetballer Diogo Jota gaan zaterdag tijdens de wedstrijd tussen Liverpool en Wolverhampton Wanderers mee als mascottes het veld op. Dat melden Engelse media, waaronder The Times.

17 uur geleden
Opnieuw meerdere arrestaties rond gokschandaal Turks voetbal

ANKARA (ANP/DPA) - Er zijn nieuwe arrestaties verricht in verband met het gokschandaal in het Turkse voetbal. Volgens diverse Turkse media zijn er arrestatiebevelen uitgevaardigd voor 29 personen, onder wie voormalig vicevoorzitter Erden Timur van Galatasaray.

17 uur geleden