Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Van Persie voor opleiding even terug bij Manchester United

Van Persie voor opleiding even terug bij Manchester United

MANCHESTER (ANP) - Voormalig Oranje-international Robin van Persie is deze week even teruggekeerd op het trainingsveld van Manchester United. Op het trainingscomplex Carrington hoopt Van Persie een verplicht onderdeel van zijn trainersopleiding UEFA Pro-opleiding af te ronden.

Met permissie van hoofdcoach Erik ten Hag volgt de oud-speler van Manchester United enkele trainingen van de selectie en zal hij workshops geven aan stafleden. Afgelopen zondag was Van Persie samen met zijn voormalige manager Sir Alex Ferguson op Old Trafford te gast bij de wedstrijd tegen West Ham United (3-0).

Van Persie (40) oriënteert zich op een toekomst als hoofdtrainer bij een profclub. Momenteel is de oud-Feyenoorder als jeugdtrainer actief bij Feyenoord Onder 18.

Meer uit Voetbal

HSV geeft speler Dompé recordboete na rijden onder invloed

HAMBURG (ANP) - De Franse voetballer Jean-Luc Dompé (30) is door zijn club HSV bestraft vanwege rijden onder invloed. Dompé heeft een recordboete gekregen die volgens de club zes cijfers telt. Eerder werd hij al voor onbepaalde tijd geschorst door de nummer 13 van de Bundesliga.

1 uur geleden
Ajax trekt jonge Argentijnse vleugelspeler Carrizo aan

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de Argentijnse vleugelaanvaller Maher Carrizo aangetrokken. De 19-jarige jeugdinternational komt over van CA Vélez Sarsfield uit Buenos Aires. Hij heeft getekend tot medio 2030.

2 uur geleden
Middenvelder Sano wil NEC aan einde seizoen verlaten

NIJMEGEN (ANP) - Kodai Sano wil NEC aan het einde van het seizoen verlaten. "Ik ben naar NEC gekomen om een volgende stap te maken", vertelt hij op de website van de club uit Nijmegen. "Ik weet hoe belangrijk die volgende stap is. Ik hoopte deze winter een stap te maken, maar ik heb ook begrip voor de situatie van de club. Nu richt ik me op de zomer."

2 uur geleden
Ekkelenkamp helpt Udinese met doelpunt langs AS Roma

UDINE (ANP) - Jurgen Ekkelenkamp heeft Udinese aan een 1-0-zege op AS Roma geholpen. De Nederlandse middenvelder maakte vijf minuten na rust de enige treffer van het duel in Udine.

19 uur geleden
Spits Benzema verruilt in Saudi-Arabië Al-Ittihad voor Al-Hilal

RIYAD (ANP) - Aanvaller Karim Benzema verruilt in Saudi-Arabië Al-Ittihad voor Al-Hilal. De club uit Riyad maakte de komst van de 38-jarige Fransman bekend op X.

19 uur geleden
Feyenoord laat gehuurde aanvaller Larin terugkeren naar Mallorca

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord laat aanvaller Cyle Larin terugkeren naar RCD Mallorca. De Rotterdamse club heeft de huurovereenkomst van de 30-jarige Canadees per direct ontbonden.

21 uur geleden
Voetbalbaas Infantino wil verbanning Rusland opheffen

ZÜRICH (ANP) - Voorzitter Gianni Infantino van wereldbond FIFA wil dat Rusland weer gaat deelnemen aan de internationale voetbaltoernooien. "Absoluut. Dat moet. In ieder geval op jeugdniveau. Dit verbod heeft niets opgeleverd", zei Infantino in een interview met de Britse zender Sky. "Het heeft alleen maar tot frustratie en haat geleid. Het zou helpen als meisjes en jongens uit Rusland voetbalwedstrijden in andere delen van Europa zouden kunnen spelen."

23 uur geleden