Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Van Persie vond spannende slotfase bij Telstar onnodig

Van Persie vond spannende slotfase bij Telstar onnodig

VELSEN (ANP) - Coach Robin van Persie vond het "totaal onnodig" dat de wedstrijd van Feyenoord tegen Telstar in de slotfase nog spannend werd. De trainer was wel blij en ook opgelucht met de zege na vier nederlagen op rij. "Telstar werd bij een 2-0-achterstand niet echt gevaarlijk, maar ze kwamen er iets vaker 'in'. Dat hadden we beter kunnen voorkomen", zei hij bij ESPN over de aanvallen van Telstar.

"Op het moment dat Telstar de 2-1 maakt, is het nog zo'n tien minuten. Dat is altijd spannender dan als je op 2-0 staat", zei hij. "Of dat nodig was? Ik denk het niet, omdat wij genoeg hadden gedaan om in veilige haven te zijn. Dat is jammer van de kansen van Ayase Ueda en Quinten Timber. Daarmee deden we onszelf een beetje tekort."

Van Persie prees zijn spelers na de 2-1-zege in Velsen en was tevreden met hoe ze de taken hadden ingevuld. "Los van de afstandsschoten en voorzetten die we goed hebben verdedigd, had 2-0 genoeg moeten zijn. Dan valt de 2-1 nog en weet je dat het nog spannend wordt."

Meer uit Voetbal

International Simons geopereerd aan rechterknie

LONDEN (ANP) - Voetballer Xavi Simons is dinsdag geopereerd aan zijn rechterknie. De 23-jarige international en zijn club Tottenham Hotspur meldden de operatie via social media met een foto van Simons in een ziekenhuisbed.

30 minuten geleden
Willem II wint eerste duel met RKC Waalwijk in play-offs met 1-0

WAALWIJK (ANP) - Willem II heeft het eerste duel met RKC Waalwijk in de tweede ronde van de play-offs om promotie/degradatie gewonnen. In Waalwijk versloeg de ploeg van trainer John Stegeman RKC met 1-0. De returnwedstrijd is zaterdag (16.30 uur) in Tilburg.

50 minuten geleden
NAC Breda accepteert uitspraak en ziet af van verdere procedures

BREDA (ANP) - NAC Breda legt zich neer bij de rechterlijke uitspraak in het kort geding tegen de KNVB. De Brabantse Eredivisieclub stapte naar de rechter omdat ze het niet eens was met het besluit van de KNVB om het duel met Go Ahead Eagles niet over te spelen. De rechter bepaalde dat de wedstrijd niet over hoeft.

1 uur geleden
Bayern-coach Kompany op zijn hoede voor jong PSG

MÜNCHEN (ANP/DPA) - Trainer Vincent Kompany van Bayern München is klaar voor het tweede duel met Paris Saint-Germain in de Champions League. De coach zei wel op zijn hoede te zijn voor het jonge elftal van trainer Luis Enrique, dat de eerste spectaculaire wedstrijd in Parijs met 5-4 won.

3 uur geleden
Trainer Terzic volgt Valverde na dit seizoen op bij Athletic Club

BILBAO (ANP/DPA) - Voormalig Borussia Dortmund-trainer Edin Terzic gaat volgend seizoen aan de slag bij het Spaanse Athletic Club uit Bilbao. De 43-jarige Duitser is de opvolger van Ernesto Valverde, die eerder bekendmaakte deze zomer te vertrekken. Athletic staat achtste in La Liga en kan zich nog plaatsen voor Europees voetbal.

8 uur geleden
City zet titel op het spel met puntenverlies tegen Everton

LIVERPOOL (ANP) - Manchester City heeft een lelijke misstap gemaakt in de titelrace in de Premier League. De club speelde gelijk tegen Everton (3-3) en heeft nu een achterstand van 5 punten op koploper Arsenal, dat wel een duel meer heeft gespeeld.

21 uur geleden
Aanvaller Noslin helpt Lazio aan zege op Cremonese

CREMONESE (ANP) - Tijjani Noslin heeft Lazio aan een uitzege op Cremonese geholpen. De aanvaller uit Amsterdam mocht na rust invallen en bereidde de gelijkmaker van Gustav Isaksen voor. In blessuretijd maakte Noslin het winnende doelpunt (1-2).

1 dag geleden