Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Van Nistelrooij wint eerste wedstrijd als trainer van ManUnited

Van Nistelrooij wint eerste wedstrijd als trainer van ManUnited

MANCHESTER (ANP) - Ruud van Nistelrooij heeft zijn eerste wedstrijd als coach van Manchester United gewonnen. In de League Cup versloeg United op Old Trafford Leicester City met 5-2.

Van Nistelrooij neemt de taken waar bij de geplaagde topclub, nadat de clubleiding trainer Erik ten Hag maandag had ontslagen na de competitienederlaag van een dag eerder tegen West Ham United. De voormalig spits werd onder luid gejuich begroet door de supporters van United.

Casemiro opende in de 15e minuut de score voor Manchester. Alejandro Garnacho schoot uit een voorzet van Diogo Dalot vanaf rechts de 2-0 binnen. Bilal El Khannous deed wat terug voor Leicester, maar United scoorde daarna weer twee keer. Een vrije trap van aanvoerder Bruno Fernandes werd van richting veranderd en ging in het doel. Casemiro maakte uit de rebound daarna zijn tweede. Leicester-aanvoerder Conor Coady maakte nog voor de rust zijn tweede voor de bezoekers.

In de tweede helft maakte Fernandes zijn tweede treffer. United liet de vijfde zege in alle competities dit seizoen daarna niet meer in gevaar komen.

Meer uit Voetbal

García denkt bij Ajax snel voor verandering te kunnen zorgen

AMSTERDAM (ANP) - Trainer Óscar García denkt bij Ajax op korte termijn voor verandering te kunnen zorgen. Dat zegt de 52-jarige Spanjaard in een interview op de website van de Amsterdammers. García werd zondag aangesteld als vervanger van de aan de kant gezette Fred Grim.

29 minuten geleden
Liverpool-trainer Slot begint bij Galatasaray met Gakpo op bank

ISTANBUL (ANP) - Liverpool begint de uitwedstrijd tegen Galatasaray in de achtste finale van de Champions League zonder Cody Gakpo. De aanvaller zit net als zijn landgenoot Jeremie Frimpong op de reservebank.

2 uur geleden
Engelse verdediger Walker (35) beëindigt interlandcarrière

LONDEN (ANP/RTR) - Kyle Walker stelt zichzelf niet langer beschikbaar voor het Engelse voetbalelftal. Dat meldt de 35-jarige rechtervleugelverdediger op Instagram.

3 uur geleden
FC Barcelona mag tribune Camp Nou openen, nu 63.000 plaatsen

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft toestemming gekregen om de noordtribune van stadion Camp Nou te openen. Daarmee zijn voortaan bijna 63.000 toeschouwers welkom bij de wedstrijden, meldt de Catalaanse club.

3 uur geleden
Van Duinen vanaf zomer technisch directeur AZ

ALKMAAR (ANP) - Niels van Duinen (30) is vanaf 1 juni technisch directeur van AZ. Hij volgt Max Huiberts op, die de functie na elf seizoenen neerlegt. Van Duinen komt over van Excelsior, waar hij de afgelopen vier seizoenen als technisch manager werkzaam was. Hij is de jongere broer van voetballer Mike van Duinen.

4 uur geleden
Arbeloa: Real zonder Mbappé niet minderwaardig aan City

MADRID (ANP) - Real Madrid mist sterspeler Kylian Mbappé woensdag in de heenwedstrijd tegen Manchester City in de achtste finales van de Champions League. De Franse aanvaller is niet voldoende hersteld van een knieblessure. Dat zei coach Álvaro Arbeloa in aanloop naar de confrontatie in Bernabéu.

5 uur geleden
PSV'er Wanner mag van FIFA voor Oostenrijk voetballen

EINDHOVEN (ANP) - PSV'er Paul Wanner (20) heeft van de FIFA toestemming gekregen om voor Oostenrijk te voetballen. Dat heeft de voetbalfederatie laten weten. Wanner kwam afgelopen zomer op het EK onder 21 nog uit voor Jong Duitsland.

5 uur geleden