Van Nistelrooij wint eerste wedstrijd als trainer van ManUnited
MANCHESTER (ANP) - Ruud van Nistelrooij heeft zijn eerste wedstrijd als coach van Manchester United gewonnen. In de League Cup versloeg United op Old Trafford Leicester City met 5-2.
Van Nistelrooij neemt de taken waar bij de geplaagde topclub, nadat de clubleiding trainer Erik ten Hag maandag had ontslagen na de competitienederlaag van een dag eerder tegen West Ham United. De voormalig spits werd onder luid gejuich begroet door de supporters van United.
Casemiro opende in de 15e minuut de score voor Manchester. Alejandro Garnacho schoot uit een voorzet van Diogo Dalot vanaf rechts de 2-0 binnen. Bilal El Khannous deed wat terug voor Leicester, maar United scoorde daarna weer twee keer. Een vrije trap van aanvoerder Bruno Fernandes werd van richting veranderd en ging in het doel. Casemiro maakte uit de rebound daarna zijn tweede. Leicester-aanvoerder Conor Coady maakte nog voor de rust zijn tweede voor de bezoekers.
In de tweede helft maakte Fernandes zijn tweede treffer. United liet de vijfde zege in alle competities dit seizoen daarna niet meer in gevaar komen.
Meer uit Voetbal
ALKMAAR (ANP) - Leeroy Echteld wil zich met de spelers van AZ revancheren voor de verloren bekerfinale van vorig seizoen. De Alkmaarse club speelt op woensdagavond de halve finale thuis tegen Telstar. Volgens de trainer zijn "focus, discipline en lef" van cruciaal belang.
1 uur geledenZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal oefent vlak voor het WK tegen Algerije. Beide landen treffen elkaar op 3 juni voor de eerste keer in De Kuip, de thuishaven van Algerijns international Anis Hadj Moussa van Feyenoord.
18 uur geledenDUBAI (ANP) - Cristiano Ronaldo komt woensdag niet in actie met Al Nassr in de Aziatische Champions League. Het uitduel met Al Wasl in Dubai is afgelast. De Aziatische voetbalbond vindt de situatie onveilig door aanvallen van Iran op omringende landen met Amerikaanse legerbasissen.
21 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Oud-international Daryl Janmaat is na zijn voetballoopbaan verslaafd geraakt aan drugs. De 36-jarige voormalige rechtervleugelverdediger vertelt daarover in de documentaire 'Echte mannen huilen niet', die maandagmiddag in première ging in theater Tuschinski in Amsterdam.
21 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Stije Resink heeft zondag een kruisbandblessure opgelopen in het uitduel met FC Volendam. De 22-jarige aanvoerder van FC Groningen staat voor een lange revalidatie.
22 uur geledenGOLD COAST (ANP/AP) - De Iraanse voetbalsters zijn ondanks de oorlog in hun thuisland in actie gekomen op de Asia Cup in Australië. Iran verloor de eerste groepswedstrijd met 3-0 van Zuid-Korea, verliezend finalist van de vorige editie.
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - Maurice Steijn gaat na dit seizoen weg als coach van Sparta Rotterdam. Dat staat op de website van de Eredivisieclub. De club en de coach zijn het niet eens geworden over een contractverlenging.
1 dag geleden