Van Nistelrooij wint eerste wedstrijd als trainer van ManUnited
MANCHESTER (ANP) - Ruud van Nistelrooij heeft zijn eerste wedstrijd als coach van Manchester United gewonnen. In de League Cup versloeg United op Old Trafford Leicester City met 5-2.
Van Nistelrooij neemt de taken waar bij de geplaagde topclub, nadat de clubleiding trainer Erik ten Hag maandag had ontslagen na de competitienederlaag van een dag eerder tegen West Ham United. De voormalig spits werd onder luid gejuich begroet door de supporters van United.
Casemiro opende in de 15e minuut de score voor Manchester. Alejandro Garnacho schoot uit een voorzet van Diogo Dalot vanaf rechts de 2-0 binnen. Bilal El Khannous deed wat terug voor Leicester, maar United scoorde daarna weer twee keer. Een vrije trap van aanvoerder Bruno Fernandes werd van richting veranderd en ging in het doel. Casemiro maakte uit de rebound daarna zijn tweede. Leicester-aanvoerder Conor Coady maakte nog voor de rust zijn tweede voor de bezoekers.
In de tweede helft maakte Fernandes zijn tweede treffer. United liet de vijfde zege in alle competities dit seizoen daarna niet meer in gevaar komen.
Meer uit Voetbal
PORTO (ANP) - Luuk de Jong keert terug in de selectie van FC Porto. De spits is hersteld van een knieblessure en krijgt zaterdag van trainer Francesco Farioli speeltijd in een bekerduel met Sintrense.
1 uur geledenALKMAAR (ANP) - Zinho Vanheusden heeft zijn loopbaan beëindigd. De Belgische verdediger, in het verleden ook actief voor AZ, liep bij het Spaanse Marbella voor de derde keer een zware knieblessure op. "Met verdriet, maar vooral met trots kijk ik terug", schrijft hij op Instagram.
3 uur geledenBOLOGNA (ANP) - Matteo Berrettini heeft de Italiaanse tennisploeg op voorsprong gezet in de halve finale van de Davis Cup tegen België. De nummer 56 van de wereldranglijst won in Bologna zijn wedstrijd tegen Raphaël Collignon, die dertig plaatsen lager staat op de mondiale tennisladder: 6-3 6-4.
3 uur geledenARNHEM (ANP) - Ronald Ruijtenberg, André van Ginkel, Arthur Leenders, Wolf Nathan en Robert Kramer vormen het nieuwe bestuur van de zogenoemde Sterkhouders, die al een kwart van de aandelen van Vitesse bezitten. De vijf regionale ondernemers willen de club uit Arnhem overnemen.
3 uur geledenLONDEN (ANP) - Gabriel Magalhaes kan de komende weken niet voor Arsenal uitkomen. De centrale verdediger heeft een dijbeenblessure opgelopen bij de nationale ploeg van Brazilië en is voorlopig uitgeschakeld.
6 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Givairo Read en Cyle Larin kunnen voorlopig niet voor Feyenoord voetballen. De verdediger en aanvaller hebben blessures en staan meerdere weken aan de kant, meldde trainer Robin van Persie vrijdag op een persconferentie in De Kuip.
6 uur geledenANTWERPEN (ANP/BELGA) - Antwerp FC kan voorlopig niet beschikken over Vincent Janssen. De 31-jarige Nederlandse aanvoerder heeft vrijdag een knieoperatie ondergaan en staat meerdere weken aan de kant. Dat meldt Antwerp FC via sociale media.
7 uur geleden