Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Van Nistelrooij wil hoe dan ook verder bij Manchester United

Van Nistelrooij wil hoe dan ook verder bij Manchester United

MANCHESTER (ANP) - Ruud van Nistelrooij heeft geen moeite om een stap terug te doen als Manchester United een nieuwe coach aantrekt. De Brabander nam deze week de taken van de ontslagen hoofdcoach Erik ten Hag over, vier maanden nadat hij als assistent was binnengekomen. "Het zal slechts een korte periode zijn dat ik interim ben. Dat is duidelijk gecommuniceerd, maar ook als assistent wil ik de club verder blijven helpen", zei Van Nistelrooij tijdens een persconferentie in Manchester.

Woensdag zat hij voor het eerst als hoofdverantwoordelijke op de bank bij de dit seizoen tot nu toe tegenvallende ploeg. ManUnited versloeg Leicester in de League Cup met 5-2. "Het was moeilijk. Erik moest vertrekken. Ik was teleurgesteld en had gemengde gevoelens. Maar daarna moet de knop om en denk je alleen maar aan winnen. Er zitten hier 75.000 mensen die iets te vieren willen hebben, terwijl er miljoenen thuis zitten te kijken."

Van Nistelrooij zag Ten Hag maandag nog en had voor het duel met Leicester nog contact met de Tukker. "Het is logisch dat hij zeer teleurgesteld en geraakt was. Hij wilde deze club vooruit helpen. Maar hij is ook trots op de twee trofeeën die hij heeft gewonnen."

Naar alle waarschijnlijkheid wordt de Portugees Rúben Amorim de nieuwe coach en kan hij over twee weken beginnen in Manchester. Van Nistelrooij blijft graag als assistent. "Ik ben hier aangesteld als assistent voor twee jaar. Als er een nieuwe manager wordt aangesteld zal er gepraat worden. Ik kan alleen vanuit mijn standpunt zeggen dat ik graag blijf om de club verder te helpen. Dat is mijn doel. De club bevindt zich in een moeilijke situatie, maar er zijn genoeg uitdagingen. Daarom ben ik hier."

Meer uit Voetbal

Ajax bereikt akkoord met Jordi Cruijff als technisch directeur

AMSTERDAM (ANP) - Ajax en Jordi Cruijff hebben mondeling overeenstemming bereikt over de functie van technisch directeur. Dat meldt Ajax in een persbericht. Er moeten volgens de Amsterdamse club nog een aantal stappen worden genomen om tot een definitieve aanstelling te komen. Het doel van de huidige nummer 3 van de Eredivisie is dat Cruijff begin februari kan beginnen.

2 uur geleden
Roefs, Geertruida en Brobbey spelen gelijk met Sunderland

SUNDERLAND (ANP) - Sunderland is er in de Premier League niet in geslaagd de vijfde plaats in handen te nemen. Het elftal van trainer Régis Le Bris speelde voor eigen publiek gelijk tegen Leeds United: 1-1.

4 uur geleden
AC Milan voorlopig koploper in Serie A na zege op Hellas Verona

MILAAN (ANP) - AC Milan heeft dankzij een 3-0-zege op Hellas Verona in ieder geval voor even de koppositie in de Italiaanse Serie A veroverd. Milan heeft 35 punten uit zestien duels. Stadgenoot Internazionale staat derde met 33 punten, maar gaat later op zondag nog op bezoek bij Atalanta en neemt bij winst de eerste plaats weer over.

7 uur geleden
Liverpool-coach Slot zag opluchting bij Wirtz na eerste treffer

LIVERPOOL (ANP/RTR) - Liverpool-coach Arne Slot denkt dat Florian Wirtz na zijn doelpunt tegen Wolverhampton (2-1) vooral opluchting heeft gevoeld. De Duitse middenvelder werd afgelopen zomer voor 115 miljoen euro overgenomen van Bayer Leverkusen, maar had in meer dan twintig duels voor zijn nieuwe club nog niet gescoord.

12 uur geleden
FC Groningen bindt verdediger Blokzijl langer aan zich

GRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft verdediger Thijmen Blokzijl langer aan zich gebonden. In het contract van de 20-jarige centrale verdediger was een optie voor nog een jaar opgenomen. De Groningse Eredivisionist heeft daarvan gebruikgemaakt, zodat de jeugdinternational nu tot de zomer van 2027 vastligt.

12 uur geleden
Oranje-tegenstander Tunesië op Afrika Cup ten onder tegen Nigeria

FES (ANP) - Tunesië is er op de Afrika Cup in Marokko nog niet in geslaagd zich te plaatsen voor de achtste finales. Het elftal van trainer Sami Trabelsi, in juni een van de drie tegenstanders van Oranje op het WK, verloor in Fes met 3-2 van Nigeria. De Nigerianen zijn dankzij de zege al wel zeker van een plaats bij de laatste zestien landen.

22 uur geleden
Juventus boekt bij Pisa derde zege op rij en sluit aan bij top

PISA (ANP) - Juventus heeft in de Italiaanse voetbalcompetitie voor de derde achtereenvolgende keer een wedstrijd gewonnen. Het elftal van trainer Luciano Spalletti was in de tweede helft te sterk voor Pisa: 0-2.

22 uur geleden