Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Van Nistelrooij wil hoe dan ook verder bij Manchester United

Van Nistelrooij wil hoe dan ook verder bij Manchester United

MANCHESTER (ANP) - Ruud van Nistelrooij heeft geen moeite om een stap terug te doen als Manchester United een nieuwe coach aantrekt. De Brabander nam deze week de taken van de ontslagen hoofdcoach Erik ten Hag over, vier maanden nadat hij als assistent was binnengekomen. "Het zal slechts een korte periode zijn dat ik interim ben. Dat is duidelijk gecommuniceerd, maar ook als assistent wil ik de club verder blijven helpen", zei Van Nistelrooij tijdens een persconferentie in Manchester.

Woensdag zat hij voor het eerst als hoofdverantwoordelijke op de bank bij de dit seizoen tot nu toe tegenvallende ploeg. ManUnited versloeg Leicester in de League Cup met 5-2. "Het was moeilijk. Erik moest vertrekken. Ik was teleurgesteld en had gemengde gevoelens. Maar daarna moet de knop om en denk je alleen maar aan winnen. Er zitten hier 75.000 mensen die iets te vieren willen hebben, terwijl er miljoenen thuis zitten te kijken."

Van Nistelrooij zag Ten Hag maandag nog en had voor het duel met Leicester nog contact met de Tukker. "Het is logisch dat hij zeer teleurgesteld en geraakt was. Hij wilde deze club vooruit helpen. Maar hij is ook trots op de twee trofeeën die hij heeft gewonnen."

Naar alle waarschijnlijkheid wordt de Portugees Rúben Amorim de nieuwe coach en kan hij over twee weken beginnen in Manchester. Van Nistelrooij blijft graag als assistent. "Ik ben hier aangesteld als assistent voor twee jaar. Als er een nieuwe manager wordt aangesteld zal er gepraat worden. Ik kan alleen vanuit mijn standpunt zeggen dat ik graag blijf om de club verder te helpen. Dat is mijn doel. De club bevindt zich in een moeilijke situatie, maar er zijn genoeg uitdagingen. Daarom ben ik hier."

Meer uit Voetbal

Heracles wint ook bij Excelsior en is bijna van laatste plaats af

ROTTERDAM (ANP) - Heracles blijft goed presteren onder leiding van interim-trainer Hendrie Krüzen. De Almeloërs wonnen met 2-1 bij Excelsior en zijn daarmee in de Eredivisie bijna van de laatste plaats af. Heracles heeft nu net als nummer 17 Telstar na twaalf speelronden 9 punten.

1 uur geleden
Doekhi bezorgt Bayern met twee treffers eerste puntenverlies

BERLIJN (ANP) - Bayern München is in de Bundesliga niet langer zonder puntenverlies. Union Berlin hield de koploper op 2-2. Verdediger Danilo Doekhi maakte beide doelpunten voor Union. Drie weken geleden was de 27-jarige geboren Rotterdammer ook al twee keer trefzeker, toen tegen Borussia Mönchengladbach.

1 uur geleden
Voetbalsters Ajax verslaan PSV in Johan Cruijff ArenA

AMSTERDAM (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben PSV in de Johan Cruijff ArenA verslagen. De wedstrijd leek in een gelijkspel te eindigen totdat verdedigster Myrthe Kemper-Moorrees van de bezoekers uit Eindhoven de bal diep in blessuretijd knullig in eigen doel werkte (2-1).

3 uur geleden
Ierse voetbalbond wil dat Israël door UEFA wordt geschorst

DUBLIN (ANP/RTR) - De Ierse voetbalbond legt binnenkort een verzoek bij de UEFA neer om de nationale ploeg en alle clubteams van Israël per direct te schorsen. Dat is het resultaat van een stemming van leden van de FAI.

3 uur geleden
De Ligt redt in blessuretijd punt voor Manchester United

LONDEN (ANP) - Matthijs de Ligt heeft Manchester United aan een punt geholpen in de uitwedstrijd tegen Tottenham Hotspur. Hij tekende diep in blessuretijd voor de gelijkmaker (2-2).

3 uur geleden
Koploper ADO Den Haag rekent af met Roda JC

DEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag heeft in de strijd om promotie naar de Eredivisie overtuigend afgerekend met Roda JC. De nog ongeslagen koploper in de Keuken Kampioen Divisie versloeg in eigen huis de nummer 3 van de ranglijst met 4-0.

21 uur geleden
Twente weet ondanks vele kansen niet te scoren tegen Telstar

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente is er niet in geslaagd de thuiswedstrijd tegen Telstar te winnen. De ploeg van trainer John van den Brom had in de Grolsch Veste in Enschede kansen te over om te scoren, maar wist geen enkele keer de bal langs de uitblinkende doelman Ronald Koeman te werken. De wedstrijd eindigde in 0-0.

21 uur geleden