Van Nistelrooij speelt met Manchester United gelijk tegen Chelsea
MANCHESTER (ANP) - Ruud van Nistelrooij heeft zijn eerste competitiewedstrijd als interim-trainer van Manchester United niet kunnen winnen. Het thuisduel met Chelsea eindigde onbeslist: 1-1. Van Nistelrooij debuteerde woensdag met een zege van 5-2 op Leicester City in de League Cup.
Tegen Chelsea zat een overwinning voor Manchester er ook in. Na een overtreding op Rasmus Højlund benutte Bruno Fernandes in de 70e minuut een strafschop (1-0). Voor de Portugese aanvoerder was het pas zijn eerste treffer in de competitie dit seizoen. Chelsea maakte vier minuten later alweer gelijk. Nadat de bal bij een hoekschop werd weggekopt, haalde Moisés Caicedo vanaf de rand van het zestienmetergebied doeltreffend uit (1-1). Manchester kreeg daarna nog enkele kansen op de zege, maar Chelsea hield stand.
Voormalig Ajax-speler Noussair Mazraoui en Matthijs de Ligt hadden een basisplaats bij Manchester United, Joshua Zirkzee viel in de 84e minuut in. Bij Chelsea deed oud-PSV'er Noni Madueke tot de 70e minuut mee.
Manchester United staat nu op de dertiende plaats, Chelsea is vierde. Van Nistelrooij zit nog twee duels op de bank bij Manchester United, tegen PAOK en Leicester City. Daarna volgt de Portugees Rúben Amorim hem op.
Meer uit Voetbal
WILLEMSTAD (ANP) - Fred Rutten heeft zich teruggetrokken als bondscoach van het nationale voetbalelftal van Curaçao. Dat heeft de voetbalbond van het land maandag bekendgemaakt in een persbericht. Rutten was de opvolger van Dick Advocaat, die in februari zijn functie had neergelegd wegens familieomstandigheden. De spelersgroep en sponsor Corendon wilden dat Advocaat zou terugkeren.
48 minuten geledenBUENOS AIRES (ANP) - De kans bestaat dat Lionel Messi deze zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico zijn zesde WK voetbal gaat spelen. De 38-jarige Argentijn, die zelf nog geen uitsluitsel heeft gegeven over zijn WK-deelname, maakt deel uit van de voorselectie van bondscoach Lionel Scaloni die maandag bekend werd.
59 minuten geledenSARAJEVO (ANP) - Bosnië en Herzegovina heeft als eerste de WK-selectie bekendgemaakt. En dat terwijl het land zich als een van de laatsten kwalificeerde, door Italië na strafschoppen te verslaan in de play-offs.
2 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Trainer Robin Veldman van sc Heerenveen hoopt zich zondag in de laatste competitiewedstrijd tegen Ajax alsnog te verzekeren van het thuisvoordeel in de halve finales van de play-offs om Europees voetbal. Dat zei de coach maandag, na het restant van het zondag gestaakte duel met NAC Breda.
3 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - NAC Breda heeft het competitieduel met sc Heerenveen met 2-0 gewonnen. De wedstrijd werd zondag in Breda bij een 2-0-tussenstand definitief gestaakt in de 82e minuut, nadat aanhangers van de thuisclub voor de tweede keer vuurwerk op het veld hadden gegooid. Het restant van het duel werd maandag zonder publiek uitgespeeld in het Abe Lenstra Stadion van Heerenveen.
4 uur geledenAUCKLAND (ANP/RTR) - De politie in Nieuw-Zeeland is een onderzoek gestart naar een beschuldiging tegen een voetballer van Kaapverdië vanwege mogelijk seksueel grensoverschrijdend gedrag tijdens de FIFA Series. De WK-ganger speelde eind maart in het kader van het nieuwe toernooi twee oefenduels in Auckland.
10 uur geledenBARCELONA (ANP/AFP) - Frenkie de Jong vindt het winnen van de landstitel met FC Barcelona dit jaar "specialer" dan zijn eerdere kampioenschappen met de Catalaanse club. Dat zei de Oranje-international na de gewonnen wedstrijd tegen concurrent Real Madrid van zondag (2-0), waarmee Barcelona zich verzekerde van de titel.
11 uur geleden