Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Van Nistelrooij speelt met Manchester United gelijk tegen Chelsea

Van Nistelrooij speelt met Manchester United gelijk tegen Chelsea

MANCHESTER (ANP) - Ruud van Nistelrooij heeft zijn eerste competitiewedstrijd als interim-trainer van Manchester United niet kunnen winnen. Het thuisduel met Chelsea eindigde onbeslist: 1-1. Van Nistelrooij debuteerde woensdag met een zege van 5-2 op Leicester City in de League Cup.

Tegen Chelsea zat een overwinning voor Manchester er ook in. Na een overtreding op Rasmus Højlund benutte Bruno Fernandes in de 70e minuut een strafschop (1-0). Voor de Portugese aanvoerder was het pas zijn eerste treffer in de competitie dit seizoen. Chelsea maakte vier minuten later alweer gelijk. Nadat de bal bij een hoekschop werd weggekopt, haalde Moisés Caicedo vanaf de rand van het zestienmetergebied doeltreffend uit (1-1). Manchester kreeg daarna nog enkele kansen op de zege, maar Chelsea hield stand.

Voormalig Ajax-speler Noussair Mazraoui en Matthijs de Ligt hadden een basisplaats bij Manchester United, Joshua Zirkzee viel in de 84e minuut in. Bij Chelsea deed oud-PSV'er Noni Madueke tot de 70e minuut mee.

Manchester United staat nu op de dertiende plaats, Chelsea is vierde. Van Nistelrooij zit nog twee duels op de bank bij Manchester United, tegen PAOK en Leicester City. Daarna volgt de Portugees Rúben Amorim hem op.

Meer uit Voetbal

Voetbalster Nijstad sluit aan bij Oranje om ziekte Groenen

ZEIST (ANP) - Bondscoach Arjan Veurink haalt PSV-speelster Nina Nijstad bij zijn selectie omdat Jackie Groenen nog ziek is. Volgens de KNVB is dit uit voorzorg. Middenveldster Groenen miste woensdag al de eerste training van de voetbalsters in Zeist vanwege griepklachten.

1 uur geleden
Spaanse media: De Jong weken uitgeschakeld door hamstringblessure

BARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong heeft volgens Spaanse media een hamstringblessure opgelopen op de training. De middenvelder van FC Barcelona zou weken uitgeschakeld zijn.

1 uur geleden
Galatasaray verspeelt ruime voorsprong en ontsnapt in verlenging

TURIJN (ANP) - Galatasaray heeft met heel veel moeite de achtste finale van de Champions League bereikt. De kampioen van Turkije verspeelde in reguliere speeltijd van het uitduel met Juventus een voorsprong van 5-2 uit het eerste duel (3-0). Victor Osimhen en Barış Alper Yılmaz schoten de club uit Istanbul in de verlenging alsnog naar de laatste zestien (3-2).

17 uur geleden
Real Madrid naar achtste finale van Champions League

MADRID (ANP) - Real Madrid staat in de achtste finale van de Champions League. De club won voor eigen publiek van Benfica (2-1), na de zege van vorige week in Lissabon (0-1).

17 uur geleden
Como meldt blessure en operatie voor aanvaller Addai

COMO (ANP) - Jayden Addai komt dit seizoen waarschijnlijk niet meer in actie voor Como. De Nederlandse buitenspeler heeft een achillespeesblessure op de training opgelopen. Hij wordt volgens zijn Italiaanse club snel geopereerd.

18 uur geleden
Geblesseerde topscorer Mbappé mist komende duels van Real Madrid

MADRID (ANP) - Kylian Mbappé mist de komende wedstrijden van Real Madrid. De aanvaller heeft last van zijn linkerknie. "Ik weet niet hoelang hij nodig zal hebben, maar ik denk dat het geen kwestie van dagen zal zijn. Het zal wat langer duren, hopelijk zo kort mogelijk", zei trainer Álvaro Arbeloa vlak voor het thuisduel met Benfica in de tussenronde van de Champions League.

18 uur geleden
De Roon met Atalanta naar achtste finales Champions League

BERGAMO (ANP) - Atalanta is ten koste van Borussia Dortmund doorgedrongen tot de achtste finales van de Champions League. De ploeg van aanvoerder Marten de Roon werkte thuis in de returnwedstrijd van de tussenronde de opgelopen achterstand uit het eerste duel (2-0) weg met een 4-1-zege. Lazar Samardzic maakte diep in de blessuretijd vanaf de strafschopstip de belangrijke 4-1 van de Italianen.

20 uur geleden