Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Van Nistelrooij moest ingrijpen bij PSV na slechte eerste helft

Van Nistelrooij moest ingrijpen bij PSV na slechte eerste helft

EINDHOVEN (ANP) - PSV-coach Ruud van Nistelrooij moest in de rust en in de tweede helft ingrijpen in een poging puntenverlies van zijn ploeg tegen Fortuna Sittard te voorkomen. Dankzij een late treffer van Xavi Simons wonnen de Eindhovenaren de wedstrijd alsnog en blijven stevig op de tweede plaats in de Eredivisie achter kampioen Feyenoord.

Van Nistelrooij wisselde drie spelers in de rust na een matige eerste helft van de thuisploeg. "Het kan beter en het moet beter, dacht ik", zei hij bij ESPN. "Je trekt je conclusies uit wat je ziet. Het was niet goed, dus moet je dingen aanpassen om het te laten kantelen. De tweede helft was nog niet om over naar huis te schrijven, maar het was wel beter dan de eerste helft."

Voor Van Nistelrooij telde vooral dat de ploeg moest winnen. "Het gaat mij om één ding, dat we maximaal alles eruit halen", zei hij. Door de zege is het zekerstellen van de tweede plaats in de Eredivisie, die recht geeft op het spelen van voorronde Champions League volgend seizoen, weer een stap dichterbij gekomen.

Bij PSV werd Luuk de Jong na een uur gewisseld. De aanvoerder leek last te hebben van een knie. "Hij heeft een flinke tik gehad, maar hij had ook verder kunnen spelen", zei de trainer daarover.

Meer uit Voetbal

Verdediger Tete akkoord met Fulham over nieuw contract

LONDEN (ANP) - Kenny Tete blijft bij Fulham voetballen. De 29-jarige Nederlandse vleugelverdediger heeft zijn aflopende contract met drie jaar verlengd en is nu tot de zomer van 2028 verbonden aan de Londense club, die afgelopen seizoen als elfde eindigde in de Premier League.

1 uur geleden
AZ verlengt contract met vleugelaanvaller Daal tot 2030

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft het contract met Ro-Zangelo Daal opengebroken en verlengd. De 21-jarige vleugelaanvaller is nu tot de zomer van 2030 aan de Alkmaarders verbonden.

2 uur geleden
Ajax neemt naast Noordermeer ook Van Oosten over van ADO

AMSTERDAM (ANP) - Louise van Oosten vervolgt haar voetbalcarrière bij Ajax. De 20-jarige verdedigster komt over van ADO Den Haag en ondertekent een contract voor drie jaar. Eerder deze transferperiode maakte Daniëlle Noordermeer ook de overstap van ADO naar Ajax.

3 uur geleden
Doelman Branderhorst tekent contract bij Fortuna Sittard

SITTARD (ANP) - Mattijs Branderhorst (31) is ook komend seizoen de doelman van Fortuna Sittard. Hij tekende een contract dat hem tot medio 2029 aan de Limburgse club verbindt. Dat heeft Fortuna Sittard op de website van de club laten weten.

3 uur geleden
Onweer verstoort eerste training voetbalsters in Zwitserland

THUN (ANP) - Onweer heeft de eerste training van de Oranjevrouwen in Zwitserland verstoord. Na een inloopronde bliksemde het kort op het natte trainingsveld in Thun, waarna direct een groot deel van de spelersgroep de dug-out in rende. Daarop werd besloten het eerste deel van de training in de sportschool af te werken en later terug het veld op te gaan.

4 uur geleden
Hoofdhuurder Ajax verlengt contract met ArenA met vijftien jaar

AMSTERDAM (ANP) - Ajax blijft ook de komende jaren in de Johan Cruijff ArenA voetballen. De Amsterdamse club, die de hoofdhuurder van het stadion is, verlengde dinsdag het contract met vijftien jaar, tot 2040.

6 uur geleden
Bonmatí is in Zwitserland teruggekeerd bij Spaanse EK-selectie

OBERENTFELDEN (ANP/RTR) - Aitana Bonmatí heeft zich weer aangesloten bij de Spaanse selectie voor het EK vrouwenvoetbal in Zwitserland. De middenvelder van FC Barcelona werd vorige week met een virale hersenvliesontsteking opgenomen in het ziekenhuis.

6 uur geleden