Van Nistelrooij met Leicester City tegen ManUnited in FA Cup
LONDEN (ANP) - Manchester United is in de vierde ronde van de FA Cup gekoppeld aan het Leicester City van trainer Ruud van Nistelrooij. Dat was het resultaat van de loting op zondag. Eerder had United in de derde ronde Arsenal uitgeschakeld na strafschoppen.
Voor Van Nistelrooij is het duel met United speciaal. De voormalige Oranje-international was eerder dit seizoen interim-trainer bij de club uit Manchester, na het ontslag van Erik ten Hag. Na het vastleggen van Rúben Amorim als coach vertrok Van Nistelrooij. De oud-spits speelde tijdens zijn actieve carrière tussen 2001 en 2006 voor United.
Het Liverpool van coach Arne Slot speelt in de vierde ronde tegen Plymouth Argyle, dat uitkomt op het tweede niveau. Chelsea treft Brighton & Hove Albion, terwijl Aston Villa tegen Tottenham Hotspur speelt.
Meer uit Voetbal
PARAMARIBO (ANP) - Henk ten Cate moet de nationale voetbalploeg van Suriname voor het eerst naar een WK leiden. De 71-jarige coach is aangesteld als opvolger van Stanley Menzo, die vorige maand na een nederlaag tegen Guatemala is opgestapt.
10 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Premier League nieuw puntenverlies ternauwernood voorkomen. De koploper versloeg hekkensluiter Wolverhampton Wanderers diep in blessuretijd: 2-1. Vorig weekend ging Arsenal met 2-1 onderuit bij Aston Villa.
12 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz was na de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo (4-3) niet te spreken over het spel van zijn ploeg in een groot deel van de wedstrijd. "Alleen het eerste half uur was goed", zei hij voor de camera van ESPN.
12 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft in de Eredivisie de tiende achtereenvolgende overwinning geboekt. De regerend landskampioen versloeg Heracles Almelo met veel moeite: 4-3. Voor Heracles betekende het de eerste nederlaag sinds 25 oktober.
13 uur geledenGRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft na een mindere periode de tweede overwinning op rij geboekt in de Eredivisie. Het team van coach Dick Lukkien won op eigen veld met 3-0 van FC Volendam. De bezoekers voetbalden vanaf de 28e minuut met tien man na een rode kaart voor Mawouna Amevor.
14 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft in de Spaanse competitie de zevende overwinning op rij geboekt. Dankzij twee doelpunten van Raphinha won de ploeg van coach Hansi Flick van Osasuna: 2-0.
14 uur geledenVELSEN (ANP) - NEC heeft na vier achtereenvolgende zeges punten verspeeld in de Eredivisie. Hekkensluiter Telstar hield de Nijmegenaren, die op de derde plaats staan, op een gelijkspel: 2-2.
16 uur geleden