Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Van Nistelrooij: kritiek op spel laatste twee duels is terecht

Van Nistelrooij: kritiek op spel laatste twee duels is terecht

EINDHOVEN (ANP) - Ruud van Nistelrooij vindt de kritiek op het spel van PSV in de laatste twee wedstrijden, tegen FC Twente en Bodø/Glimt, terecht. Dat zei de trainer van de Eindhovenaren vrijdag in zijn vooruitblik op de ontmoeting van zondag met RKC Waalwijk in de Eredivisie. Een dag eerder, kort na afloop van de 1-1 tegen Bodø/Glimt, klonk Van Nistelrooij milder over het optreden van zijn ploeg.

"Het spel aan de bal kan beter. Het is wisselvallig. We hebben hele goede momenten, maar die wisselen we af met slordigheden. Het is zaak om dat constanter te krijgen", aldus Van Nistelrooij, die niet vindt dat er reden is tot zorgen. "We hebben elf wedstrijden gespeeld en er twee verloren, tegen Rangers en FC Twente. Ik kijk niet alleen naar twee wedstrijden. Je kunt niet het seizoen neerzetten als een ramp tot nu toe. Dat vind ik te kort door de bocht."

PSV begon het seizoen hoopvol met winst van de Johan Cruijff Schaal op Ajax en daarna winst op AS Monaco in de voorronde van de Champions League. Daarmee zette het de woorden van directeur voetbalzaken John de Jong kracht bij. Hij zei deze zomer dat PSV kampioen moet worden en over Ajax heen moet. Na uitschakeling tegen de Rangers FC in de play-offs van de Champions League, de nederlaag in de Eredivisie bij FC Twente (2-1) en het teleurstellende gelijkspel tegen Bodø/Glimt in de Europa League, is nu ook kritiek hoorbaar in Eindhoven. "De ambitie bij PSV is om mee te strijden om kampioen te worden en de beker te winnen en Europees je goed vertegenwoordigen. Maar wij móeten geen kampioen worden", zei Van Nistelrooij toen hem werd gevraagd naar de woorden van De Jong.

Meer uit Voetbal

Inter komt terug uit geslagen positie en bereikt bekerfinale

MILAAN (ANP) - Internazionale maakt nog altijd kans om naast de landstitel ook de Italiaanse beker te winnen. Het elftal van trainer Cristian Chivu knokte zich in Milaan tegen Como terug van een achterstand van twee doelpunten. Inter won met 3-2. De eerste ontmoeting was in 0-0 geëindigd.

2 uur geleden
Leicester zakt tien jaar na titel in Engeland naar derde niveau

LEICESTER (ANP/RTR) - Leicester City is dinsdag gedegradeerd naar het derde niveau van het Engelse voetbal. Dat gebeurde tien jaar na hun verrassende titel in de Premier League met de Italiaanse trainer Claudio Ranieri.

2 uur geleden
Duizenden supporters bij huldiging AZ na winst KNVB-beker

ALKMAAR (ANP) - In Alkmaar zijn dinsdag duizenden supporters bijeengekomen voor de huldiging van de spelers en staf van AZ na de winst van de KNVB-beker. Zondag werd NEC in de bekerfinale in De Kuip in Rotterdam met 5-1 verslagen. Het is de vijfde keer in de clubgeschiedenis dat AZ de beker heeft gewonnen.

4 uur geleden
Pulisic kijkt uit naar WK voetbal met 'sterke selectie' VS

LOS ANGELES (ANP/RTR) - Christian Pulisic denkt dat de huidige selectie van de Verenigde Staten de beste is waar hij deel van heeft uitgemaakt. Dat zei de 27-jarige aanvaller van AC Milan tegen persbureau Reuters, een kleine twee maanden voor aanvang van het WK voetbal dat zijn thuisland samen met Mexico en Canada organiseert.

7 uur geleden
Flick wil contract bij Barcelona na behalen landstitel verlengen

BARCELONA (ANP/DPA) - Trainer Hansi Flick staat op het punt zijn contract bij FC Barcelona te verlengen. De 61-jarige Duitser wil dat pas doen nadat zijn club de Spaanse landstitel met succes heeft verdedigd. Dat liet hij dinsdag doorschemeren op een persconferentie, een dag voor de thuiswedstrijd tegen Celta de Vigo in La Liga.

7 uur geleden
Voetbalsters Oranje terug in top tien wereldranglijst

ZÜRICH (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal zijn terug in de top tien van de wereldranglijst. Oranje steeg een plek dankzij de overwinning (2-1) en het gelijkspel (1-1) in de WK-kwalificatieduels met Frankrijk van afgelopen week. Daarmee verdreef de ploeg van bondscoach Arjan Veurink Noord-Korea uit de top tien.

13 uur geleden
Hagi nieuwe bondscoach Roemeense voetballers

BOEKAREST (ANP) - Gheorghe Hagi is de nieuwe bondscoach van de Roemeense voetballers. De 61-jarige oud-speler van onder meer Real Madrid en FC Barcelona is de opvolger van Mircea Lucescu, die twee weken geleden op 80-jarige leeftijd overleed. Onder leiding van Lucescu wist Roemenië zich niet voor het komende WK te kwalificeren.

1 dag geleden