Van Nistelrooij is vooral blij met niveau van PSV tegen Twente
EINDHOVEN (ANP) - Ruud van Nistelrooij was naast de zege (3-1) vooral tevreden met de manier waarop PSV tegen FC Twente voetbalde. "Ik ben blij met het niveau dat we vandaag haalden", sprak de coach van de Eindhovenaren in het Philips-stadion.
Na het gelijkspel tegen FC Utrecht van vorige week (2-2) en de Europese uitschakeling tegen Sevilla, kon PSV een goed resultaat wel gebruiken. "Het was wel een belangrijke pot", sprak Van Nistelrooij. "Maar ik kan ook weer niet zeggen dat ik hier nu echt aan toe was. Zo heb ik dat niet ervaren. Dat komt omdat ik in zowel de uitwedstrijd als thuiswedstrijd tegen Sevilla en ook tegen FC Utrecht genoeg aanknopingspunten heb gezien."
De drie concurrenten van PSV in de titelstrijd, Feyenoord, Ajax en AZ, speelden dit weekeinde allemaal eerder dan de Eindhovenaren. Ze wonnen alle drie. "Daardoor stond er best wat druk op", vertelde Van Nistelrooij, die met nog elf wedstrijden te gaan een achterstand heeft van 6 punten op koploper Feyenoord. "Maar waar je ook staat, er is altijd druk. We moeten ons focussen op onszelf en het van wedstrijd tot wedstrijd bekijken. Je speelt niet tegen de ranglijst, je speelt tegen je eerstkomende tegenstander. Je moet met een goede 'mindset' de wedstrijden ingaan. Elke misstap kan fataal zijn."
Meer uit Voetbal
PARMA (ANP) - Internazionale heeft de koppositie in de Italiaanse Serie A verstevigd met een zege op het laaggeklasseerde Parma: 0-2. Federico Dimarco en Marcus Thuram maakten de doelpunten voor de club uit Milaan, die op 42 punten kwam en uitliep op Napoli, dat gelijkspeelde (2-2) tegen Hellas Verona.
4 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City wacht nog altijd op de eerste overwinning in het nieuwe jaar. Het elftal van trainer Pep Guardiola speelde voor de derde keer in een week gelijk in de Premier League. Naast Sunderland (0-0) en Chelsea (1-1) wist Manchester City ook niet te winnen van Brighton & Hove Albion: 1-1.
4 uur geledenJEDDAH (ANP) - FC Barcelona heeft zich op overtuigende wijze geplaatst voor de finale van de Spaanse Supercup. De titelverdediger was in Jeddah in Saudi-Arabiƫ veel te sterk voor Athletic Club: 5-0. Bij rust leidde FC Barcelona al met 4-0.
4 uur geledenNAPELS (ANP) - Napoli heeft in de strijd om de titel in de Italiaanse voetbalcompetitie punten verspeeld. De regerend landskampioen kwam voor eigen publiek niet verder dan een gelijkspel tegen het laaggeklasseerde Hellas Verona: 2-2.
6 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord krijgt versterking van de in Amerika geboren Italiaanse voetbalster Victoria 'Tori' DellaPeruta. De 21-jarige aanvalster wordt voor de rest van het seizoen gehuurd van het Italiaanse ACF Fiorentina, maakte Feyenoord bekend. De nieuwe aanwinst is het jongere zusje van Feyenoorder Talia DellaPeruta.
8 uur geledenMIAMI (ANP/RTR) - Lionel Messi wil na zijn voetballoopbaan geen coach, maar clubeigenaar worden. Dat vertelde de 38-jarige Argentijnse voetballegende in een interview met de Argentijnse streamingzender Luzu TV.
9 uur geledenZEIST (ANP) - Alle wedstrijden in het amateurvoetbal die voor zaterdag 10 en zondag 11 januari op het programma stonden zijn afgelast. Dat heeft de KNVB vanwege de winterse omstandigheden besloten. Eerder werden alle wedstrijden in het betaald voetbal van vrijdag afgelast.
13 uur geleden