Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Van Nistelrooij is vooral blij met niveau van PSV tegen Twente

Van Nistelrooij is vooral blij met niveau van PSV tegen Twente

EINDHOVEN (ANP) - Ruud van Nistelrooij was naast de zege (3-1) vooral tevreden met de manier waarop PSV tegen FC Twente voetbalde. "Ik ben blij met het niveau dat we vandaag haalden", sprak de coach van de Eindhovenaren in het Philips-stadion.

Na het gelijkspel tegen FC Utrecht van vorige week (2-2) en de Europese uitschakeling tegen Sevilla, kon PSV een goed resultaat wel gebruiken. "Het was wel een belangrijke pot", sprak Van Nistelrooij. "Maar ik kan ook weer niet zeggen dat ik hier nu echt aan toe was. Zo heb ik dat niet ervaren. Dat komt omdat ik in zowel de uitwedstrijd als thuiswedstrijd tegen Sevilla en ook tegen FC Utrecht genoeg aanknopingspunten heb gezien."

De drie concurrenten van PSV in de titelstrijd, Feyenoord, Ajax en AZ, speelden dit weekeinde allemaal eerder dan de Eindhovenaren. Ze wonnen alle drie. "Daardoor stond er best wat druk op", vertelde Van Nistelrooij, die met nog elf wedstrijden te gaan een achterstand heeft van 6 punten op koploper Feyenoord. "Maar waar je ook staat, er is altijd druk. We moeten ons focussen op onszelf en het van wedstrijd tot wedstrijd bekijken. Je speelt niet tegen de ranglijst, je speelt tegen je eerstkomende tegenstander. Je moet met een goede 'mindset' de wedstrijden ingaan. Elke misstap kan fataal zijn."

Meer uit Voetbal

Bondsvoorzitter Curaçao boos over rol Nederlandse media

WILLEMSTAD (ANP) - De voorzitter van de voetbalbond van Curaçao, Gilbert Martina, heeft tijdens een persconferentie dinsdagochtend (lokale tijd) op Curaçao gesproken over een 'walgelijke en verwerpelijke situatie'. Er zijn volgens hem in de Nederlandse pers in de afgelopen week zaken naar buiten gebracht, over de positie van de spelers ten opzichte van bondscoach Fred Rutten, die niet kloppen. "Die uitlatingen van spelers zijn niet gebaseerd op de waarheid."

4 uur geleden
Voetbalbond Curaçao bevestigt terugkeer Advocaat als bondscoach

WILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat keert een maand voor het WK terug als bondscoach van Curaçao. Dat heeft de Curaçaose voetbalbond FFK dinsdag bekendgemaakt op een persconferentie. De 78-jarige trainer wordt de oudste bondscoach ooit op een wereldkampioenschap voetbal.

4 uur geleden
Trainer Flick verlengt contract bij FC Barcelona tot medio 2028

BARCELONA (ANP) - Trainer Hansi Flick verlengt zijn contract bij FC Barcelona met een jaar. De Duitser is dan tot medio 2028 aan de Spaanse kampioen verbonden.

6 uur geleden
Depay staat voor rentree bij Corinthians

SÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay staat voor een terugkeer bij Corinthians. Volgens verschillende Braziliaanse media maakt de aanvaller deel uit van de selectie van zijn club voor het duel van vrijdag met Barra FC.

11 uur geleden
Tottenham nog niet uit degradatiezorgen na gelijkspel tegen Leeds

LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur bevindt zich nog altijd in degradatieproblemen na een 1-1-gelijkspel met Leeds United. Tottenham staat met nog twee speelronden te gaan op de veilige 17e plaats met 38 punten. Nummer 18 West Ham United heeft 36 punten.

21 uur geleden
Ook perschef Jansma weg bij Curaçao na vertrek Rutten

WILLEMSTAD (ANP) - Kees Jansma heeft zijn functie als persvoorlichter bij Curaçao neergelegd. Dat meldt De Telegraaf maandagavond. Zijn besluit volgt op de bekendmaking eerder op maandag dat bondscoach Fred Rutten zich heeft teruggetrokken. De afgelopen week bleek dat de spelersgroep en de hoofdsponsor wilden dat Dick Advocaat zou terugkeren in de functie die hij in februari vanwege familieomstandigheden verliet.

23 uur geleden
Rutten trekt zich terug als bondscoach Curaçao

WILLEMSTAD (ANP) - Fred Rutten heeft zich teruggetrokken als bondscoach van het nationale voetbalelftal van Curaçao. Dat heeft de voetbalbond van het land maandag bekendgemaakt in een persbericht. Rutten was de opvolger van Dick Advocaat, die in februari zijn functie had neergelegd wegens familieomstandigheden. De spelersgroep en sponsor Corendon wilden dat Advocaat zou terugkeren.

1 dag geleden