Van Nistelrooij is vooral blij met niveau van PSV tegen Twente
EINDHOVEN (ANP) - Ruud van Nistelrooij was naast de zege (3-1) vooral tevreden met de manier waarop PSV tegen FC Twente voetbalde. "Ik ben blij met het niveau dat we vandaag haalden", sprak de coach van de Eindhovenaren in het Philips-stadion.
Na het gelijkspel tegen FC Utrecht van vorige week (2-2) en de Europese uitschakeling tegen Sevilla, kon PSV een goed resultaat wel gebruiken. "Het was wel een belangrijke pot", sprak Van Nistelrooij. "Maar ik kan ook weer niet zeggen dat ik hier nu echt aan toe was. Zo heb ik dat niet ervaren. Dat komt omdat ik in zowel de uitwedstrijd als thuiswedstrijd tegen Sevilla en ook tegen FC Utrecht genoeg aanknopingspunten heb gezien."
De drie concurrenten van PSV in de titelstrijd, Feyenoord, Ajax en AZ, speelden dit weekeinde allemaal eerder dan de Eindhovenaren. Ze wonnen alle drie. "Daardoor stond er best wat druk op", vertelde Van Nistelrooij, die met nog elf wedstrijden te gaan een achterstand heeft van 6 punten op koploper Feyenoord. "Maar waar je ook staat, er is altijd druk. We moeten ons focussen op onszelf en het van wedstrijd tot wedstrijd bekijken. Je speelt niet tegen de ranglijst, je speelt tegen je eerstkomende tegenstander. Je moet met een goede 'mindset' de wedstrijden ingaan. Elke misstap kan fataal zijn."
Meer uit Voetbal
MILAAN (ANP) - Internazionale heeft in de Italiaanse voetbalcompetitie een slechte reeks beëindigd. De koploper boekte voor eigen publiek een ruime overwinning op AS Roma: 5-2. Uit de drie vorige competitieduels had Inter slechts 2 punten gepakt.
5 uur geledenLONDEN (ANP) - Leeds United heeft zich als laatste geplaatst voor de halve finale van de FA Cup. In Londen verspeelde het elftal van trainer Daniel Farke tegen West Ham United in blessuretijd van de tweede helft een voorsprong van twee doelpunten: 2-2.
7 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz heeft de derde achtereenvolgende landstitel die hij met PSV behaalde in zijn eentje gevierd. Dat vertelde de trainer van de Eindhovenaren bij ESPN.
7 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Earnest Stewart, directeur voetbalzaken van PSV, hecht veel waarde aan de derde achtereenvolgende landstitel van de Eindhovenaren. "Als je kampioen wordt met alle wisselingen die we aan het begin van het seizoen hebben gehad, mag je daar bijzonder trots op zijn", zegt hij in gesprek met ESPN.
7 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda heeft onderin de Eredivisie nauwelijks geprofiteerd van de nederlagen van concurrenten Telstar en Excelsior. Het elftal van trainer Carl Hoefkens kwam voor eigen publiek niet verder dan een gelijkspel tegen Sparta Rotterdam: 0-0.
9 uur geledenVOLENDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Robin van Persie vond dat zijn elftal zondag in de uitwedstrijd tegen FC Volendam genoeg kansen creëerde om in ieder geval één keer te scoren. Dat lukte de Rotterdammers echter niet: 0-0.
11 uur geledenZEIST (ANP) - Supporters die met gezichtsbedekkende kleding het stadion betreden, kunnen een landelijk stadionverbod van 9 maanden verwachten. Dat zegt een woordvoerder van de KNVB, nadat PEC-supporters zondag tijdens de IJsselderby tegen Go Ahead Eagles tegen de afspraken in gezichtsbedekking droegen en uiteindelijk door de ME uit het stadion moesten worden gehaald.
11 uur geleden