Van Nistelrooij houdt Veerman, Til en Max op de bank bij PSV
DEVENTER (ANP) - PSV begint de uitwedstrijd tegen Go Ahead Eagles zonder linkerverdediger Philipp Max en de middenvelders Joey Veerman en Guus Til. Trainer Ruud van Nistelrooij houdt het drietal op de bank, vermoedelijk met het oog op de uitwedstrijd van dinsdag tegen Rangers FC in de play-offs van de Champions League.
De jonge Noor Fredrik Oppegard neemt de plek van Max over. Xavi Simons en Richard Ledezma zijn de vervangers van Veerman en Til. Ibrahim Sangaré is de derde middenvelder aan de kant van PSV.
Johan Bakayoko heeft ook een basisplaats en lijkt te worden beloond voor zijn goede invalbeurt afgelopen dinsdag tegen AS Monaco. PSV won na verlenging van de Franse club en bereikte zo de play-offs van de Champions League. Ismael Saibari, die toen nog als rechtsbuiten startte, is nu reserve.
PSV begon de Eredivisie vorige week met een thuiszege op FC Emmen (4-1).
Opstelling PSV: Benítez; Mwene, Teze, Obispo en Oppegard; Simons, Sangaré en Ledezma; Bakayoko, De Jong en Gakpo.
Meer uit Voetbal
BRUSSEL (ANP) - De UEFA voelt niets voor een terugkeer van de nationale ploeg en clubteams van Rusland in Europese toernooien. "Ons standpunt blijft ongewijzigd", zei voorzitter Aleksander Ceferin op het vijftigste congres van de Europese voetbalbond in Brussel.
1 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Trainer Peter Bosz vreest voor griepgevallen in de PSV-selectie als spelers komend weekend carnaval gaan vieren. "Daar maak ik me zorgen om, met zoveel mensen dicht op elkaar. Ik weet niet of ze het gaan vieren, maar ik kan het me heel goed voorstellen. We wonen in Eindhoven", zei Bosz tijdens zijn persconferentie voor het Eredivisieduel met FC Volendam van vrijdag.
4 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV neemt het vrijdagavond zonder Ismael Saibari op tegen FC Volendam. Trainer Peter Bosz heeft de Marokkaanse international de afgelopen dagen vrijgegeven om te rusten na zijn deelname aan de Afrika Cup van een maand geleden. Ploeggenoot Anass Salah-Eddine, die een twijfelgeval is voor het duel in Volendam, heeft vanaf komend weekend om dezelfde reden een paar dagen vrij.
4 uur geledenLONDEN (ANP) - Thomas Tuchel heeft zijn contract als bondscoach van Engeland verlengd tot en met het EK van 2028, dat in het Verenigd Koninkrijk en Ierland plaatsvindt. Dat heeft de Engelse voetbalbond bekendgemaakt. De Duitser kwam in 2024 in dienst en won met Engeland alle kwalificatiewedstrijden voor het WK van komende zomer.
6 uur geledenNOTTINGHAM (ANP/RTR) - Nottingham Forest heeft met Sean Dyche al voor de derde keer dit seizoen een trainer ontslagen. De 54-jarige Engelsman wordt verantwoordelijk gehouden voor de slechte prestaties van de nummer 17 van de Premier League. Het doelpuntloze gelijkspel tegen hekkensluiter Wolverhampton Wanderers van woensdagavond werd Dyche fataal.
9 uur geledenSUNDERLAND (ANP) - Liverpool heeft woensdagavond met 1-0 gewonnen van Sunderland. Virgil van Dijk maakte het enige doelpunt van de wedstrijd. Het elftal van Arne Slot staat op de zesde plaats in de Premier League. Sunderland is elfde.
18 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - Ron Jans kan opgelucht ademhalen. De coach van FC Utrecht zag zijn elftal na een reeks van tien competitieduels zonder overwinning met 3-1 winnen bij NEC. FC Utrecht steeg naar de tiende plaats. NEC blijft derde met 1 punt achterstand op Feyenoord.
19 uur geleden