Van Nistelrooij hoopt nog meer nieuwe spelers te begroeten
EINDHOVEN (ANP) - Ruud van Nistelrooij hoopt de komende weken nog meer nieuwe spelers te kunnen begroeten. Dat zei de trainer van PSV op de persconferentie, een dag voor de uitwedstrijd tegen Go Ahead Eagles.
"We zijn zeker bezig om de selectie te versterken. Tot het WK bestaat het schema uit wedstrijden om de twee tot drie dagen en er komen ook nog interlands tussendoor. Dan moet je jezelf beschermen met een zo breed en sterk mogelijke selectie. Dat willen we zo snel mogelijk voor elkaar krijgen", aldus de trainer.
Mogelijk vertrekt Cody Gakpo nog uit Eindhoven, al wil de PSV-aanhang maar wat graag dat de aanvaller blijft. "Natuurlijk gebeurt er veel om hem heen en je kunt je niet helemaal afsluiten. De gesprekken die wij hebben, gaan over hoe hij een betere speler kan worden en niet over de keuze voor een volgende club. Dat is nu namelijk niet aan de orde", aldus de trainer, die zich dinsdag met PSV plaatste voor de play-offs van de Champions League. Volgens Van Nistelrooij staat zijn selectie er fysiek goed voor.
Meer rust
"We hebben wel een half uur langer gespeeld dan de vorige keer, maar we hebben ook een dag meer rust dan de vorige keer. We hebben geen blessures en het team heeft een boost gekregen na de ontlading van afgelopen dinsdag."
Go Ahead - PSV begint zaterdag om 18.45 uur.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Óscar García vindt dat Ajax terecht van FC Twente heeft verloren. "Vooral in de tweede helft leden we veel te veel balverlies", zei hij na een nederlaag van 1-2. "We konden ze ook fysiek niet meer bijbenen."
6 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - John van den Brom was een trotse trainer na de uitzege van FC Twente op Ajax (1-2). "We waren fris en scherp", zei hij in de catacomben van de Johan Cruijff ArenA. "We hebben ook verdiend gewonnen. Daar mogen we nu van genieten."
6 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Steven Berghuis was hard voor Ajax na een nederlaag tegen FC Twente (1-2) in de Johan Cruijff ArenA. "We verdienen het ook gewoon niet", zei hij in de perskamer van de club uit Amsterdam. "Het was een pijnlijke avond, ook voor de fans. Zo wil je niet naar huis."
6 uur geledenMADRID (ANP) - Koploper FC Barcelona heeft de voorsprong op Real Madrid vergroot tot 7 punten dankzij een zege bij Atlético Madrid. De Catalanen speelden de gehele tweede helft met een man meer na een rode kaart voor Nicolás González, maar de winnende treffer van Robert Lewandowski viel pas in de 87e minuut: 1-2.
7 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax verliest de tweede plaats van de Eredivisie steeds verder uit het oog. De club ging onderuit in de thuiswedstrijd tegen FC Twente (1-2) en zakte naar de vijfde plaats. Bart van Rooij maakte in de 79e minuut op een fraaie manier het winnende doelpunt. Ramiz Zerrouki schoot FC Twente in de achttiende minuut op voorsprong en Wout Weghorst maakte in de 32e minuut gelijk.
7 uur geledenROTTERDAM (ANP) - NEC blijft dankzij een overwinning bij Excelsior (0-2) zicht houden op plek twee in de Eredivisie. Bij de ploeg van trainer Dick Schreuder stond aanvoerder Tjaronn Chery, die voor Suriname uitkwam en verwikkeld raakte in de zogenoemde paspoortaffaire, aan de aftrap.
7 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft in aanloop naar het Conference League-duel tegen Shakhtar Donetsk met 2-0 gewonnen van Fortuna Sittard. De ploeg van trainer Leeroy Echteld maakte beide goals in de eerste helft. In de tweede helft keerde aanvoerder Jordy Clasie terug op het veld na een maandenlange afwezigheid vanwege een enkelblessure.
7 uur geleden