Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Van Nistelrooij hoopt nog meer nieuwe spelers te begroeten

Van Nistelrooij hoopt nog meer nieuwe spelers te begroeten

EINDHOVEN (ANP) - Ruud van Nistelrooij hoopt de komende weken nog meer nieuwe spelers te kunnen begroeten. Dat zei de trainer van PSV op de persconferentie, een dag voor de uitwedstrijd tegen Go Ahead Eagles.

"We zijn zeker bezig om de selectie te versterken. Tot het WK bestaat het schema uit wedstrijden om de twee tot drie dagen en er komen ook nog interlands tussendoor. Dan moet je jezelf beschermen met een zo breed en sterk mogelijke selectie. Dat willen we zo snel mogelijk voor elkaar krijgen", aldus de trainer.

Mogelijk vertrekt Cody Gakpo nog uit Eindhoven, al wil de PSV-aanhang maar wat graag dat de aanvaller blijft. "Natuurlijk gebeurt er veel om hem heen en je kunt je niet helemaal afsluiten. De gesprekken die wij hebben, gaan over hoe hij een betere speler kan worden en niet over de keuze voor een volgende club. Dat is nu namelijk niet aan de orde", aldus de trainer, die zich dinsdag met PSV plaatste voor de play-offs van de Champions League. Volgens Van Nistelrooij staat zijn selectie er fysiek goed voor.

Meer rust

"We hebben wel een half uur langer gespeeld dan de vorige keer, maar we hebben ook een dag meer rust dan de vorige keer. We hebben geen blessures en het team heeft een boost gekregen na de ontlading van afgelopen dinsdag."

Go Ahead - PSV begint zaterdag om 18.45 uur.

Meer uit Voetbal

Aston Villa laat zich verrassen bij Wolverhampton

WOLVERHAMPTON (ANP) - Aston Villa heeft zich laten verrassen bij Wolverhampton Wanderers. De nummer 3 van Engeland verloor met 2-0 bij de laagst geklasseerde ploeg uit de Premier League. Het was pas de tweede competitiezege van het seizoen voor Wolverhampton.

5 uur geleden
RC Lens verspeelt opnieuw punten in Franse titelstrijd

STRAATSBURG (ANP) - RC Lens heeft voor de tweede keer op rij punten verspeeld in de Franse titelstrijd. De nummer 2 van de competitie speelde met 1-1 gelijk bij RC Strasbourg. Vorige week verloor Lens thuis tegen AS Monaco, na een 2-0-voorsprong (2-3).

6 uur geleden
Telstar boekt belangrijke zege op NAC in strijd tegen degradatie

VELSEN-ZUID (ANP) - Telstar heeft tegen NAC Breda een belangrijke zege geboekt in de strijd tegen degradatie. De nummer 17 van de Eredivisie won met 3-0 van de concurrent, die één plaats hoger op de ranglijst staat. Telstar heeft 21 punten, 1 punt minder dan NAC.

7 uur geleden
FIFA stuurt delegatie naar Mexico om veiligheid te beoordelen

MEXICO-STAD (ANP/AFP) - Wereldvoetbalbond FIFA stuurt een delegatie naar Mexico om onder meer de veiligheid te beoordelen voor het WK voetbal van komende zomer. Dat maakte de Mexicaanse president Claudia Sheinbaum vrijdag bekend. Volgens de president zou de missie zich echter vooral richten op verkeers- en transportproblemen voor voetbalfans.

8 uur geleden
Bayern zonder Ito en mogelijk Neuer in topduel met Dortmund

MÜNCHEN (ANP/AFP/DPA) - Koploper Bayern München kan zaterdag voor het topduel met Borussia Dortmund geen beroep doen op de geblesseerde verdediger Hiroki Ito. De Japanse international kampt met een hamstringblessure. Volgens mediaberichten is keeper Manuel Neuer ook niet afgereisd naar Dortmund.

10 uur geleden
Feyenoord-trainer Van Persie vindt kritiek op Sterling misplaatst

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Robin van Persie vindt de kritiek op zijn nieuwste aanwinst Raheem Sterling misplaatst. De 82-voudig Engels international die transfervrij overkwam naar Rotterdam speelde zondag een half uur tegen Telstar. "Om hem zo af te branden op basis van zijn eerste half uur in dik een half jaar, vind ik heel misplaatst", zei Van Persie tijdens een persconferentie in aanloop naar het competitieduel met FC Twente. "Dan snap je er werkelijk waar helemaal niks van."

14 uur geleden
Malen loot met Roma Italiaans onderonsje tegen Bologna in EL

NYON (ANP) - Donyell Malen krijgt een Italiaans onderonsje in de achtste finale van de Europa League. De Oranje-international is met AS Roma gekoppeld aan Bologna. Bij Bologna treft hij zijn landgenoot Thijs Dallinga.

14 uur geleden