Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Van Nistelrooij hoopt El Ghazi er tegen Twente weer bij te hebben

Van Nistelrooij hoopt El Ghazi er tegen Twente weer bij te hebben

EINDHOVEN (ANP) - Anwar El Ghazi maakt zondag tegen FC Twente mogelijk zijn rentree in de wedstrijdselectie van PSV. De aanvaller liep een kleine drie weken geleden in het uitduel met Feyenoord (2-2) een spierblessure op en is daarvan nagenoeg hersteld.

"El Ghazi komt langzaam terug in de teamtraining. We gaan kijken of de zondag haalbaar is voor hem. Zo niet, dan keert hij donderdag terug in de kwartfinale van de beker tegen ADO Den Haag", aldus trainer Ruud van Nistelrooij, die tegen Twente weer een beroep kan doen op Ibrahim Sangaré. De Ivoriaanse middenvelder was vorige week ziek en kwam donderdag in de Europa Leaguewedstrijd tegen Sevilla (2-0) nog niet in actie. "Sangaré is steeds fitter aan het worden, hij heeft vandaag goed getraind."

De mogelijke terugkeer van El Ghazi is niet onbelangrijk voor PSV. Thorgan Hazard, een andere buitenspeler, liep een week geleden een spierblessure op en speelt voorlopig niet.

Aftocht in Europa

PSV is ondanks de zege van 2-0 op Sevilla uitgeschakeld in de Europa League. De Eindhovenaren verloren in Spanje namelijk met 3-0. "We moeten door", aldus Van Nistelrooij, die in de competitie met PSV een achterstand van 6 punten op koploper Feyenoord heeft. "Het is alweer snel zondag. We pakken de goede overwinning van gisteren wel mee richting Twente. Het staat bovenin heel dicht bij elkaar met vijf ploegen en we komen steeds dichter bij het einde. We komen nu in de fase waar het er om gaat."

In september verloor PSV de uitwedstrijd in de Eredivisie tegen FC Twente met 2-1. Van Nistelrooij: "We willen nu iets rechtzetten. Twente is een team dat 'hoog' op het veld staat en goed speelt. Het is een echte topwedstrijd voor ons. We hebben een overwinning nodig, zeker omdat het een thuiswedstrijd is voor ons."

Meer uit Voetbal

Bayern wil aanvaller Olise ook voor veel geld niet laten gaan

MÜNCHEN (ANP/DPA) - Bayern München is ook voor een heel hoog bedrag niet bereid de Franse aanvaller Michael Olise te verkopen. "Michael heeft een contract bij ons tot 2029, zonder ontsnappingsclausule. We zitten er ontspannen in", zei sportief directeur Max Eberl tegen Sport Bild.

1 uur geleden
Ajax-verdediger Tomiyasu haakt geblesseerd af bij Japan

TOKIO (ANP) - Ajacied Takehiro Tomiyasu kan toch niet spelen voor Japan in de oefenduels met Schotland en Engeland van de komende dagen. De 27-jarige verdediger moest zondag in de uitwedstrijd tegen Feyenoord (1-1) worden gewisseld en is niet voldoende hersteld, meldt de Japanse voetbalbond.

5 uur geleden
Voetbalsters Arsenal winnen eerste kwartfinaleduel van Chelsea

LONDEN (ANP) - De voetbalsters van Arsenal hebben het eerste duel tegen Chelsea in de kwartfinales van de Champions League gewonnen. De ploeg van coach Renée Slegers, de titelhouder in de Champions League, was met 3-1 te sterk voor de Engelse kampioen. De returnwedstrijd is volgende week donderdag, eveneens in Londen.

15 uur geleden
Aanvoerder Diemers keerde terug naar Cambuur voor deze promotie

EMMEN (ANP) - Voor aanvoerder Mark Diemers betekent de promotie van SC Cambuur naar de Eredivisie heel veel. "Ik ben twee jaar geleden teruggekomen met maar één doel en dat is deze promotie", zei hij bij ESPN. "Dat we dit zo dicht bij huis kunnen vieren met de tribunes vol met Cambuur-mensen. Mooier kan niet."

15 uur geleden
Trainer De Jong trots na 'speciale' promotie met Cambuur

EMMEN (ANP) - Bij trainer Henk de Jong overheerst blijdschap en trots nu hij met SC Cambuur promotie naar de Eredivisie heeft veiliggesteld. "Ik ben supertrots op wat we hebben gedaan. Moet je kijken, mooi hè", wees hij naar het feestje in het uitvak van de Oude Meerdijk in Emmen, waar Cambuur met 4-2 won. "Het was ook een mooie wedstrijd."

15 uur geleden
SC Cambuur keert na drie seizoenen terug in Eredivisie

EMMEN (ANP) - SC Cambuur keert volgend seizoen terug in de Eredivisie. De ploeg van coach Henk de Jong won met 4-2 bij FC Emmen en is met nog vijf wedstrijden te spelen zeker van promotie.

16 uur geleden
Beerensteyn bezorgt Wolfsburg zege op Olympique Lyon

WOLFSBURG (ANP) - Lineth Beerensteyn heeft VfL Wolfsburg de zege bezorgd op Olympique Lyon in de eerste kwartfinale van de Champions League. De 29-jarige international maakte in eigen huis het enige doelpunt van de Duitse club: 1-0.

17 uur geleden