Van Nistelrooij hoopt El Ghazi er tegen Twente weer bij te hebben
EINDHOVEN (ANP) - Anwar El Ghazi maakt zondag tegen FC Twente mogelijk zijn rentree in de wedstrijdselectie van PSV. De aanvaller liep een kleine drie weken geleden in het uitduel met Feyenoord (2-2) een spierblessure op en is daarvan nagenoeg hersteld.
"El Ghazi komt langzaam terug in de teamtraining. We gaan kijken of de zondag haalbaar is voor hem. Zo niet, dan keert hij donderdag terug in de kwartfinale van de beker tegen ADO Den Haag", aldus trainer Ruud van Nistelrooij, die tegen Twente weer een beroep kan doen op Ibrahim Sangaré. De Ivoriaanse middenvelder was vorige week ziek en kwam donderdag in de Europa Leaguewedstrijd tegen Sevilla (2-0) nog niet in actie. "Sangaré is steeds fitter aan het worden, hij heeft vandaag goed getraind."
De mogelijke terugkeer van El Ghazi is niet onbelangrijk voor PSV. Thorgan Hazard, een andere buitenspeler, liep een week geleden een spierblessure op en speelt voorlopig niet.
Aftocht in Europa
PSV is ondanks de zege van 2-0 op Sevilla uitgeschakeld in de Europa League. De Eindhovenaren verloren in Spanje namelijk met 3-0. "We moeten door", aldus Van Nistelrooij, die in de competitie met PSV een achterstand van 6 punten op koploper Feyenoord heeft. "Het is alweer snel zondag. We pakken de goede overwinning van gisteren wel mee richting Twente. Het staat bovenin heel dicht bij elkaar met vijf ploegen en we komen steeds dichter bij het einde. We komen nu in de fase waar het er om gaat."
In september verloor PSV de uitwedstrijd in de Eredivisie tegen FC Twente met 2-1. Van Nistelrooij: "We willen nu iets rechtzetten. Twente is een team dat 'hoog' op het veld staat en goed speelt. Het is een echte topwedstrijd voor ons. We hebben een overwinning nodig, zeker omdat het een thuiswedstrijd is voor ons."
Meer uit Voetbal
RABAT (ANP) - De finale van de Afrika Cup tussen Senegal en Marokko is in blessuretijd stilgelegd. Senegal was bij een stand van 0-0 zo woedend over een toegekende strafschop aan Marokko dat de ploeg van het veld stapte.
31 minuten geledenTURIJN (ANP) - Donyell Malen heeft zijn debuut voor AS Roma opgeluisterd met een doelpunt. De aanvaller, overgekomen van Aston Villa, maakte de openingstreffer in het gewonnen uitduel met Torino (0-2).
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Quinten Timber heeft waarschijnlijk zijn laatste wedstrijd voor Feyenoord gespeeld. "Er is veel beweging", zei hij na de nederlaag tegen Sparta Rotterdam (3-4) bij ESPN. "De kans is groot dat er de komende dagen iets gebeurt."
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie maakt zich niet druk over de kritiek op zijn functioneren als trainer van Feyenoord. "Ik heb deze film al twintig keer afgedraaid als speler", zei hij na de thuisnederlaag tegen Sparta Rotterdam (3-4). "Opgehemeld worden en weer afgebrand worden. Mij gaat aan het hart dat het slecht gaat met ons team. Dat wil ik omdraaien."
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie slaagt er niet in Feyenoord succesvol te maken. De trainer verloor met zijn ploeg ook de stadsderby tegen Sparta Rotterdam (3-4), waardoor hij nog meer onder druk komt te staan.
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord is het winnen verleerd. De club verloor ook een spectaculaire stadsderby tegen Sparta Rotterdam (3-4) en wacht nu al zes duels in verschillende competities vergeefs op een zege.
3 uur geledenALMELO (ANP) - FC Twente heeft in een verhitte Twentse derby met 2-0 gewonnen op bezoek bij Heracles Almelo. Het duel werd tijdelijk stilgelegd, er was een omstreden rode kaart en de videoscheidsrechter moest meerdere keren ingrijpen. Thomas van den Belt en Ricky van Wolfswinkel scoorden voor de bezoekers.
5 uur geleden