Van Nistelrooij hoopt El Ghazi er tegen Twente weer bij te hebben
EINDHOVEN (ANP) - Anwar El Ghazi maakt zondag tegen FC Twente mogelijk zijn rentree in de wedstrijdselectie van PSV. De aanvaller liep een kleine drie weken geleden in het uitduel met Feyenoord (2-2) een spierblessure op en is daarvan nagenoeg hersteld.
"El Ghazi komt langzaam terug in de teamtraining. We gaan kijken of de zondag haalbaar is voor hem. Zo niet, dan keert hij donderdag terug in de kwartfinale van de beker tegen ADO Den Haag", aldus trainer Ruud van Nistelrooij, die tegen Twente weer een beroep kan doen op Ibrahim Sangaré. De Ivoriaanse middenvelder was vorige week ziek en kwam donderdag in de Europa Leaguewedstrijd tegen Sevilla (2-0) nog niet in actie. "Sangaré is steeds fitter aan het worden, hij heeft vandaag goed getraind."
De mogelijke terugkeer van El Ghazi is niet onbelangrijk voor PSV. Thorgan Hazard, een andere buitenspeler, liep een week geleden een spierblessure op en speelt voorlopig niet.
Aftocht in Europa
PSV is ondanks de zege van 2-0 op Sevilla uitgeschakeld in de Europa League. De Eindhovenaren verloren in Spanje namelijk met 3-0. "We moeten door", aldus Van Nistelrooij, die in de competitie met PSV een achterstand van 6 punten op koploper Feyenoord heeft. "Het is alweer snel zondag. We pakken de goede overwinning van gisteren wel mee richting Twente. Het staat bovenin heel dicht bij elkaar met vijf ploegen en we komen steeds dichter bij het einde. We komen nu in de fase waar het er om gaat."
In september verloor PSV de uitwedstrijd in de Eredivisie tegen FC Twente met 2-1. Van Nistelrooij: "We willen nu iets rechtzetten. Twente is een team dat 'hoog' op het veld staat en goed speelt. Het is een echte topwedstrijd voor ons. We hebben een overwinning nodig, zeker omdat het een thuiswedstrijd is voor ons."
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - Vlak voor de interland in de Nations League tussen Nederland en Duitsland in de Johan Cruijff ArenA is er een minuut stilte om Bartina Koeman te herdenken. Dat meldt de KNVB.
3 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Kerstin Casparij is de Champions League met haar club Manchester City begonnen met een 2-2-gelijkspel bij Bayern München. De Oranje-international maakte in de 28e minuut een eigen doelpunt, waardoor haar ploeg op een 2-0-achterstand kwam. Door doelpunten van Beth Mead en Carlotta Wamser pakte City alsnog een punt.
5 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft hard uitgehaald naar Javier Tebas, de voorzitter van de belangrijkste Spaanse voetbalcompetities. In een verklaring op de site van de Madrileense club is onder meer te lezen dat Real vindt dat het Spaanse voetbal dringend ander leiderschap nodig heeft.
7 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax-spits Kasper Dolberg heeft bij een training van het Deense nationale elftal een knieblessure opgelopen. Dat heeft de Amsterdamse club dinsdag bekendgemaakt via X. Hij heeft het nationale team, dat zich voorbereidt op de Nations League, verlaten.
10 uur geledenZEIST (ANP) - De KNVB is nog niet overtuigd door het hervormingsvoorstel van FIFA-baas Gianni Infantino. De Zwitser schreef maandag in een brief aan de nationale bonden dat hij wil overleggen met de overkoepelende confederaties en de bonden over hervormingen binnen de FIFA. "Voor ons is het vertrouwen hiermee nog niet hersteld", reageerde een woordvoerder van de KNVB op vragen van het ANP.
11 uur geledenMÖNCHENGLADBACH (ANP/DPA) - Borussia Mönchengladbach heeft Alexander Blessin aangesteld als nieuwe trainer. De 53-jarige Duitser is de opvolger van Eugen Polanski, die zondag werd ontslagen bij de laagstgeklasseerde ploeg in de Bundesliga.
11 uur geledenMADRID (ANP/AFP) - Aanvoerder Federico Valverde van Real Madrid heeft zijn linkerenkel verstuikt. Dat maakte de club uit de Spaanse hoofdstad dinsdag bekend. De international van Uruguay liep de blessure zondag op tijdens de verloren wedstrijd bij Atlético Madrid (2-1).
12 uur geleden