Van Nistelrooij heeft Eriksen en Antony terug op trainingsveld
MANCHESTER (ANP) - Ruud van Nistelrooij heeft Christian Eriksen en Antony weer verwelkomd op het trainingsveld. Het tweetal miste een aantal duels wegens blessures. Ook Mason Mount heeft de training hervat.
Van Nistelrooij had veel positief nieuws te melden een dag voor het duel met PAOK in de Europa League. Zo is ook Leny Yoro voor het eerst sinds de zomer weer aangesloten bij de groep en staat Tyrell Malacia voor een rentree.
"Tyrell is op dit moment het verst", zei Van Nistelrooij over de Nederlandse linksback. "Hij maakt nu al een paar weken deel uit van de teamtraining, zonder beperkingen. Het is goed voor hem om wedstrijdminuten te maken, misschien in de Onder 21, dat moeten we zien."
Rúben Amorim
Van Nistelrooij neemt de taken waar totdat Rúben Amorim begint in Manchester. Amorim is de opvolger van Erik ten Hag. Op het persmoment gaf de Nederlandse interim-trainer te kennen nog niet met Amorim te hebben gesproken.
"Nee, ik heb tot nu toe geen contact gehad, daar is geen verandering in gekomen", aldus de coach, wiens toekomst nog onduidelijk is. "Het is moeilijk om daar nu iets over te zeggen, ik wacht tot er gesprekken plaatsvinden. In de tussentijd is er natuurlijk één ding dat nu het belangrijkste is voor deze voetbalclub; namelijk het werk op dagelijkse basis en de wedstrijd die morgen in Europa wordt gespeeld winnen."
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - De belangstelling voor voetbalduels in de Eredivisie is weer toegenomen. In de eerste seizoenshelft waren de stadions van de achttien clubs gemiddeld voor 96 procent gevuld. Dat is de hoogste bezettingsgraad van de afgelopen tien seizoenen.
1 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft de halve finales van de League Cup bereikt. The Gunners wonnen in eigen huis na strafschoppen van Crystal Palace. Arsenal-doelman Kepa Arrizabalaga was de gevierde man nadat hij de strafschop van Maxence Lacroix stopte.
12 uur geledenFÈS (ANP) - Nigeria heeft in de eerste wedstrijd van groep C in de Afrika Cup de favorietenrol met moeite waargemaakt. Het elftal van bondscoach Eric Chelle was in de stromende regen in het Marokkaanse Fès met 2-1 te sterk voor Tanzania. Tunesië en Oeganda zijn de andere landen in de groep. Die spelen dinsdagavond tegen elkaar.
14 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Marcel Brands (63) blijft tot medio 2029 algemeen directeur van PSV. Dat heeft de Eindhovense voetbalclub in een persbericht bekendgemaakt. Brands heeft zijn contract met twee jaar verlengd. "Ik voel me fit, heb veel plezier in mijn werk en PSV voelt als mijn club. Samen met het directieteam en alle medewerkers wil ik verder bouwen aan een sterke toekomst", stelt hij.
15 uur geledenMADRID (ANP/AFP) - Real Madrid heeft de 19-jarige Endrick tot het einde van het seizoen verhuurd aan Olympique Lyon. Dat melden beide clubs. Met de huur is 1 miljoen euro gemoeid.
15 uur geledenZEIST (ANP) - De KNVB heeft het competitieduel tussen Go Ahead Eagles en sc Heerenveen van zondag 25 januari uitgesteld. Dat gebeurde op verzoek van de club uit Deventer, die enkele dagen daarvoor en daarna moet spelen in de Europa League. De wedstrijd wordt op woensdag 11 februari ingehaald in de Adelaarshorst.
21 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Liverpool-trainer Arne Slot verwacht spits Alexander Isak "een paar maanden" te moeten missen na zijn enkeloperatie en kuitbeenbreuk. De 26-jarige Zweed liep de blessure op bij een volgens Slot "roekeloze tackle" van Tottenham Hotspur-verdediger Micky van de Ven afgelopen weekend.
1 dag geleden