Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Van Nistelrooij heeft Eriksen en Antony terug op trainingsveld

Van Nistelrooij heeft Eriksen en Antony terug op trainingsveld

MANCHESTER (ANP) - Ruud van Nistelrooij heeft Christian Eriksen en Antony weer verwelkomd op het trainingsveld. Het tweetal miste een aantal duels wegens blessures. Ook Mason Mount heeft de training hervat.

Van Nistelrooij had veel positief nieuws te melden een dag voor het duel met PAOK in de Europa League. Zo is ook Leny Yoro voor het eerst sinds de zomer weer aangesloten bij de groep en staat Tyrell Malacia voor een rentree.

"Tyrell is op dit moment het verst", zei Van Nistelrooij over de Nederlandse linksback. "Hij maakt nu al een paar weken deel uit van de teamtraining, zonder beperkingen. Het is goed voor hem om wedstrijdminuten te maken, misschien in de Onder 21, dat moeten we zien."

Rúben Amorim

Van Nistelrooij neemt de taken waar totdat Rúben Amorim begint in Manchester. Amorim is de opvolger van Erik ten Hag. Op het persmoment gaf de Nederlandse interim-trainer te kennen nog niet met Amorim te hebben gesproken.

"Nee, ik heb tot nu toe geen contact gehad, daar is geen verandering in gekomen", aldus de coach, wiens toekomst nog onduidelijk is. "Het is moeilijk om daar nu iets over te zeggen, ik wacht tot er gesprekken plaatsvinden. In de tussentijd is er natuurlijk één ding dat nu het belangrijkste is voor deze voetbalclub; namelijk het werk op dagelijkse basis en de wedstrijd die morgen in Europa wordt gespeeld winnen."

Meer uit Voetbal

PSV'er Saibari twee keer trefzeker bij ruime oefenzege Marokko

RABAT (ANP) - Ismael Saibari heeft Marokko in aanloop naar het WK voetbal op weg geholpen naar een ruime zege in een oefenduel met Madagaskar. De middenvelder van PSV, die onlangs werd gekozen tot beste speler van de Eredivisie in het afgelopen seizoen, tekende voor de eerste twee doelpunten bij de 4-0-overwinning in Rabat.

4 uur geleden
België boekt oefenzege in Kroatië in aanloop naar WK voetbal

RIJEKA (ANP/BELGA) - België heeft in aanloop naar het WK voetbal een oefenwedstrijd tegen Kroatië gewonnen. De ploeg van bondscoach Rudi Garcia was in het Kroatische Rijeka met 2-0 te sterk.

4 uur geleden
Ajax bevestigt komst Spaanse trainer Míchel voor twee seizoenen

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de komst van de nieuwe hoofdtrainer Míchel afgerond. De 50-jarige Spanjaard, voluit Miguel Ángel Sánchez Muñoz, heeft een contract voor twee seizoenen getekend, tot en met 30 juni 2028. Míchel komt over van Girona, waar hij vorige week al zijn vertrek aankondigde na de degradatie van afgelopen maand.

6 uur geleden
Burgemeester verbiedt oefenduel Congo - Chili in Spanje om ebola

LA LÍNEA DE LA CONCEPCIÓN (ANP/AFP) - De burgemeester van La Línea de la Concepción in Spanje heeft het oefenduel tussen de voetbalploegen van de Democratische Republiek Congo en Chili verboden vanwege gezondheidsrisico's in verband met de ebola-uitbraak in het Afrikaanse land. Het duel stond op 9 juni op het programma in de plaats in de provincie Cádiz.

6 uur geleden
Noorse bond sluit zich aan bij klacht tegen FIFA-baas om Trump

OSLO (ANP/RTR) - De Noorse voetbalbond (NFF) heeft zich formeel aangesloten bij een officiële klacht tegen voorzitter Gianni Infantino van wereldvoetbalbond FIFA wegens schending van de regels voor politieke neutraliteit. Dat verklaarde voorzitter Lise Klaveness van de NFF tijdens een persconferentie.

7 uur geleden
Voetbalclub Fulham neemt na vijf jaar afscheid van trainer Silva

LONDEN (ANP) - Fulham neemt deze zomer afscheid van trainer Marco Silva. De 48-jarige Portugees was sinds 2021 de eindverantwoordelijke bij de club uit Londen.

7 uur geleden
Tennisser Zverev eenvoudig naar halve finales Roland Garros

PARIJS (ANP) - Tennisser Alexander Zverev heeft zich voor de vijfde keer geplaatst voor de halve finales van Roland Garros. De Duitse nummer 3 van de wereld versloeg in Parijs de Spanjaard Rafael Jódar met 7-6 (3) 6-1 6-3. Hij speelt tegen de winnaar van de partij tussen de Braziliaan João Fonseca en de Tsjech Jakub Menšík om een plaats in de finale.

8 uur geleden