Van Nistelrooij heeft Eriksen en Antony terug op trainingsveld
MANCHESTER (ANP) - Ruud van Nistelrooij heeft Christian Eriksen en Antony weer verwelkomd op het trainingsveld. Het tweetal miste een aantal duels wegens blessures. Ook Mason Mount heeft de training hervat.
Van Nistelrooij had veel positief nieuws te melden een dag voor het duel met PAOK in de Europa League. Zo is ook Leny Yoro voor het eerst sinds de zomer weer aangesloten bij de groep en staat Tyrell Malacia voor een rentree.
"Tyrell is op dit moment het verst", zei Van Nistelrooij over de Nederlandse linksback. "Hij maakt nu al een paar weken deel uit van de teamtraining, zonder beperkingen. Het is goed voor hem om wedstrijdminuten te maken, misschien in de Onder 21, dat moeten we zien."
Rúben Amorim
Van Nistelrooij neemt de taken waar totdat Rúben Amorim begint in Manchester. Amorim is de opvolger van Erik ten Hag. Op het persmoment gaf de Nederlandse interim-trainer te kennen nog niet met Amorim te hebben gesproken.
"Nee, ik heb tot nu toe geen contact gehad, daar is geen verandering in gekomen", aldus de coach, wiens toekomst nog onduidelijk is. "Het is moeilijk om daar nu iets over te zeggen, ik wacht tot er gesprekken plaatsvinden. In de tussentijd is er natuurlijk één ding dat nu het belangrijkste is voor deze voetbalclub; namelijk het werk op dagelijkse basis en de wedstrijd die morgen in Europa wordt gespeeld winnen."
Meer uit Voetbal
BODØ (ANP) - FK Bodø/Glimt blijft verrassen in de Champions League. De Noren versloegen voor eigen publiek Sporting Portugal tijdens de eerste krachtmeting in de achtste finales met 3-0 en zetten daarmee een flinke stap richting de volgende ronde. De return in Lissabon volgt volgende week.
17 uur geledenPARIJS (ANP) - Titelhouder Paris Saint-Germain heeft de thuiswedstrijd in de achtste finales van de Champions League met 5-2 gewonnen van Chelsea. De club uit Londen wist weliswaar twee keer terug te komen van een achterstand, maar bij de stand van 2-2 ging het alsnog mis.
17 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft het eerste deel van de topper in de achtste finales van de Champions League tegen Manchester City op overtuigende wijze gewonnen. Het werd in Spanje 3-0. Dat was voor een groot deel te danken aan Federico Valverde, die in de eerste helft een hattrick maakte.
17 uur geledenSAN ISIDRO (ANP/DPA) - Het strafproces tegen het medische team van de Argentijnse voetballegende Diego Maradona zal naar verwachting op 14 april worden heropend. Dat is bijna een maand later dan gepland. Dat meldt het Italiaanse persbureau ANSA.
18 uur geledenLEVERKUSEN (ANP) - Arsenal is aan de eerste nederlaag van dit seizoen in de Champions League ontsnapt. De Londenaren maakten in de eerste ontmoeting met Bayer Leverkusen in de achtste finales kort voor tijd gelijk: 1-1.
19 uur geledenTEHERAN (ANP/DPA) - Iran doet volgens de minister van Sport van het land niet mee aan het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. "Aangezien deze corrupte regering (van de Verenigde Staten) onze leider heeft vermoord, zijn er onder geen enkele omstandigheid voorwaarden om deel te nemen aan het wereldkampioenschap", zei Ahmad Donjamali in een tv-interview.
1 dag geledenMADRID (ANP/AFP) - Tottenham Hotspur-coach Igor Tudor achtte de vroege wissel van doelman Antonin Kinsky tegen Atlético Madrid "noodzakelijk ter bescherming van zichzelf en het team". "Dit was een ongelooflijke situatie. Ik ben al vijftien jaar trainer, maar ik heb dit nog nooit gedaan", zei de interim-coach tijdens zijn persconferentie. Kinsky (22) werd in de zeventiende minuut gewisseld na twee fouten die doelpunten inleidden.
1 dag geleden