Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Van Nistelrooij geeft niet op, maar ziet titelkansen PSV slinken

Van Nistelrooij geeft niet op, maar ziet titelkansen PSV slinken

ARNHEM (ANP) - Trainer Ruud van Nistelrooij van PSV wil de titelstrijd nog niet opgeven, maar hij erkent wel dat de kansen van zijn ploeg steeds kleiner worden. "Het is nog niet over, we hebben nog acht wedstrijden te spelen. Als ik naar de stand kijk, trek ik nog geen harde conclusies. Maar wel zachte", zei Van Nistelrooij na het gelijkspel bij Vitesse (1-1) tegen ESPN.

De achterstand van PSV op koploper Feyenoord, dat Ajax met 3-2 versloeg, liep op tot 8 punten. "Iedereen is er doodziek van dat we hier niet hebben gewonnen", aldus Van Nistelrooij, die vond dat PSV in Arnhem "een van de minste wedstrijden dit seizoen" speelde.

"We hadden na een prima openingsfase en ons doelpunt moeten doordrukken. Maar dat bleef uit. We verzandden in het rondspelen van de bal. Het was een beetje passief", aldus de trainer. "In de tweede helft hebben we gewoon te weinig laten zien en vanuit het spel niets gecreƫerd. En dan krijg je een goal tegen die we zelf inleidden. Ik ben heel teleurgesteld in het niveau dat we vandaag haalden."

Meer uit Voetbal

SC Cambuur verliest en kan dit weekend nog niet promoveren

LEEUWARDEN (ANP) - SC Cambuur kan dit weekend nog niet promoveren naar de Eredivisie. In het eigen Kooi Stadion verloren de Leeuwarders met 4-3 van Jong AZ in een tumultueus duel dat meerdere keren werd stilgelegd.

9 uur geleden
Heracles Almelo kan thuis niet winnen van Excelsior: 1-1

ALMELO (ANP) - Heracles Almelo is er tegen Excelsior in de strijd om lijfsbehoud niet in geslaagd het gat met de concurrentie wat verder te dichten. In eigen huis bleef de ploeg van Ernest Faber steken op 1-1.

10 uur geleden
Napoli naar tweede plaats Serie A door zege op Cagliari

CAGLIARI (ANP) - Napoli is door een zege op Cagliari opgerukt naar de tweede plaats in de Serie A. De ploeg van trainer Antonio Conte won met 1-0 op Sardiniƫ en kwam op 62 punten. Dat zijn er zes minder dan koploper Internazionale en twee meer dan AC Milan.

10 uur geleden
Zawada mist na operatie rest van seizoen bij FC Groningen

GRONINGEN (ANP) - Aanvaller Oskar Zawada komt dit seizoen niet meer in actie voor FC Groningen. Trainer Dick Lukkien heeft bekendgemaakt dat de Pool is geopereerd aan zijn schouder. "Dit betekent wel einde seizoen voor hem", zegt de coach op de clubwebsite.

13 uur geleden
Ronaldo mist oefeninterlands Portugal door hamstringblessure

LISSABON (ANP/AFP) - Cristiano Ronaldo is wegens een hamstringblessure niet opgeroepen voor de oefeninterlands van het Portugese voetbalelftal. De vedette van het Portugese voetbal miste door de blessure de laatste twee competitiewedstrijden voor zijn Saudische club Al-Nassr.

16 uur geleden
Feyenoorder Nieuwkoop mist door blessure rest van het seizoen

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoorder Bart Nieuwkoop komt dit seizoen niet meer in actie. De rechtervleugelverdediger liep zondag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior als invaller een blessure op en die blessure houdt hem in ieder geval de laatste zeven competitiewedstrijden aan de kant.

17 uur geleden
NAC wil onderzoek KNVB naar niet-speelgerechtigde speler Go Ahead

BREDA (ANP) - NAC Breda wil dat de KNVB onderzoek doet naar een mogelijk niet-speelgerechtigde speler van Go Ahead Eagles. Om wie het gaat, is niet bekend. De Brabanders verloren het onderlinge duel in de Eredivisie zondag met 6-0.

17 uur geleden