Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Van Nistelrooij ergert zich aan gebrek aan scherpte bij PSV

Van Nistelrooij ergert zich aan gebrek aan scherpte bij PSV

EINDHOVEN (ANP) - Ruud van Nistelrooij ergerde zich zaterdag in de eerste helft van de thuiswedstrijd tegen Excelsior (4-0) aan een gebrek aan scherpte bij PSV. De Eindhovenaren leidden halverwege pas met 1-0. "Je eindigt met eenpp goed gevoel. De kanttekening is wel dat je niet goed genoeg begon. Ons niveau was niet goed. Dat heeft te maken met scherpte", aldus de trainer van PSV tegen ESPN.

In de slotfase van de tweede helft liep PSV alsnog ver weg. "Als we investeren in balbezit, dan weet je dat we met de kwaliteiten van onze spelers een tegenstander alsnog kapot kunnen spelen. Dat gebeurde ook", zei Van Nistelrooij. "Excelsior kwam er in de eerste helft met een aantal momenten uit, dat was na rust niet meer het geval."

Aanvoerder Luuk de Jong, die de score opende, bleef in de rust in de kleedkamer achter. Van Nistelrooij: "Luuk had wat last, maar dat is niets ernstigs. Ik wisselde hem uit voorzorg."

PSV nam dankzij de zege de tweede plaats over van Ajax, dat zondag nog tegen Fortuna Sittard speelt.

Meer uit Voetbal

Turkije verslaat Roemeniƫ in play-offs en maakt nog kans op WK

ISTANBUL (ANP) - Turkije maakt nog altijd kans op deelname aan het WK voetbal. In de halve finale van de play-offs, die werd gespeeld in het stadion van Besiktas in Istanbul, waren de Turken met 1-0 te sterk voor Roemeniƫ.

2 uur geleden
Aanvaller Malen in topvorm naar vijftigste interland

ZEIST (ANP) - Donyell Malen leeft in topvorm toe naar zijn vijftigste interland voor het Nederlands elftal. "Ik ben best trots op dat aantal", vertelde hij in de aanloop naar het oefenduel van vrijdag met Noorwegen. "Het zou mooi zijn als ik pas halverwege ben."

4 uur geleden
Koeman maakt zich zorgen over fysieke gesteldheid van Depay

ZEIST (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman maakt zich zorgen over de fysieke gesteldheid van Memphis Depay. De spits mist door een dijbeenblessure de oefeninterlands van het Nederlands elftal tegen Noorwegen en Ecuador. Hij begon ook niet fit aan het laatste WK in Qatar en het EK in Duitsland.

6 uur geleden
Twee verdachten aangehouden om vuurwerk bij Ajax- FC Groningen

AMSTERDAM (ANP) - De politie heeft een 30-jarige Amsterdammer en een 17-jarige jongen uit Veldhoven aangehouden vanwege betrokkenheid bij het vuurwerkincident tijdens het Eredivisieduel tussen Ajax en FC Groningen. Zij worden verdacht van dwang, openlijke geweldpleging en huisvredebreuk, meldt de politie donderdag.

7 uur geleden
PSG hoeft pas in mei topper tegen Lens te spelen

PARIJS (ANP/RTR) - De competitiewedstrijd tussen RC Lens en Paris Saint-Germain is uitgesteld van 11 april naar 13 mei. De Franse voetbalbond voldoet daarmee aan het verzoek van Paris Saint-Germain, dat op 8 en 14 april in de kwartfinale van de Champions League tegen Liverpool voetbalt en zich nu optimaal kan voorbereiden op die duels.

8 uur geleden
Senegalese voorzitter belooft 'kruistocht' na afnemen titel

PARIJS (ANP/RTR) - De voorzitter van de Senegalese voetbalbond heeft donderdag gezworen een "kruistocht" te beginnen tegen een besluit van de Afrikaanse voetbalbond (CAF) om het land de Afrika Cup af te nemen. Zijn juridische team waarschuwde dat de zaak grote gevolgen kan hebben.

10 uur geleden
Ajax-speler Bounida krijgt eerste uitnodiging voor Marokko

AMSTERDAM (ANP) - Ajax-speler Rayane Bounida is voor het eerst opgeroepen voor het Marokkaanse voetbalelftal. De 20-jarige buitenspeler maakt deel uit van de selectie voor de komende oefenwedstrijden tegen Ecuador en Paraguay.

13 uur geleden