Van Nistelrooij: dit soort duels verloren we eerder dit seizoen
VOLENDAM (ANP) - PSV-trainer Ruud van Nistelrooij maakte zijn elftal na de moeizame zege bij FC Volendam (2-3) een compliment. "Aan het begin van het seizoen verloren we dit soort duels. Nu trekken we 'm over de streep", aldus de oud-spits tegen ESPN.
PSV is bezig aan een goede serie. De laatste zeven competitieduels leverden 19 punten op. "Op kunstgras hebben we niet de meeste punten gehaald. En onze prestaties in uitwedstrijden waren ook lange tijd een thema. Nu hebben we 10 punten gepakt uit de laatste vier duels. Dat zijn positieve punten", zei Van Nistelrooij.
Een week voor de topper tegen Ajax, zag de coach ook veel misgaan. "We leden te snel balverlies. Dan kom je niet in je organisatie en sta je niet goed. De tweede tegentreffer mag ons ook niet overkomen. We moeten de scherpte hebben om daar in duel te komen."
Van Nistelrooij was blij met Guus Til, die twee keer scoorde en een assist gaf. "Het is geweldig om hem in je team te hebben. Guus is iemand die altijd honderd procent geeft, in druk zetten en ballen veroveren. Hij is constant bezig. Hij heeft het waargemaakt vandaag."
Meer uit Voetbal
TIJUANA (ANP) - Iran is er niet in geslaagd voor het eerst in de geschiedenis op een WK voetbal voorbij de groepsfase te komen. Het Aziatische land hoort niet bij de acht beste nummers 3 en is uitgeschakeld. Iran gaat met 3 punten naar huis. Algerije plaatste zich als achtste nummer 3 bij de laatste 32 na een 3-3-gelijkspel tegen Oostenrijk.
13 minuten geledenARLINGTON (ANP) - Argentinië heeft in de nacht van zaterdag op zondag in het overdekte stadion van Dallas de derde groepswedstrijd met 3-1 van Jordanië gewonnen. Het elftal van bondscoach Lionel Scaloni treft het verrassende Kaapverdië in de nacht van vrijdag op zaterdag in de zestiende finales van het WK voetbal in Miami Gardens.
18 minuten geledenDALLAS (ANP) - Lionel Messi (39) heeft in de derde groepswedstrijd van Argentinië opnieuw gescoord. Hij heeft zijn eigen record als topscorer aller tijden op WK's in Dallas aangescherpt tot negentien doelpunten.
26 minuten geledenMIAMI GARDENS (ANP) - Colombia gaat als eerste van groep K naar de laatste 32 van het WK voetbal. Het elftal van bondscoach Néstor Lorenzo speelde in de nacht van zaterdag op zondag in Miami Gardens voor tienduizenden eigen fans met 0-0 gelijk tegen Portugal. De Democratische Republiek Congo verraste door zich na een 3-1-zege op Oezbekistan als derde van de groep te plaatsen voor de zestiende finales.
3 uur geledenMIAMI GARDENS (ANP) - De Schotse bondscoach Steve Clarke stapt na de uitschakeling op het WK voetbal op. De Schotten hadden de afgelopen dagen nog even de hoop om als één van de beste nummers 3 door te gaan, maar ze werden ingehaald door andere landen. Schotland eindigde in een groep met Brazilië, Marokko en Haïti met 3 punten op de derde plaats.
3 uur geledenEAST RUTHERFORD (ANP) - Engeland is als eerste van groep L door naar de zestiende finales op het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Het elftal van bondscoach Thomas Tuchel won in East Rutherford in de nacht van zaterdag op zondag met 2-0 van Panama. Jude Bellingham en Harry Kane scoorden.
6 uur geledenTIJUANA (ANP) - Het nationale elftal van Iran is in het Mexicaanse Tijuana in afwachting van het vervolg voor het land op het WK voetbal. De ploeg van bondscoach Amir Ghalenoei eindigde met 3 punten als derde in groep G. Iran plaatst zich mogelijk als een van de beste acht nummers 3 voor de laatste 32, maar is daarbij afhankelijk van de resultaten in de andere groepen. "Wij verdienen het meer dan ieder ander team. Voor de mensen in Iran", zei international Ramin Rezaeian na afloop van het 1-1-gelijkspel tegen Egypte in de nacht van vrijdag op zaterdag in Seattle.
10 uur geleden