Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Van Nistelrooij bereidt PSV voor op 'typische Britse atmosfeer'

Van Nistelrooij bereidt PSV voor op 'typische Britse atmosfeer'

GLASGOW (ANP) - Ruud van Nistelrooij heeft de spelers van PSV de afgelopen dagen zo goed mogelijk voorbereid op de "typische Britse atmosfeer" die ze dinsdag te wachten staat in de eerste wedstrijd in de play-offs van de Champions League tegen Rangers FC. "Ik heb hier twee keer gespeeld, met PSV en Manchester United. Dus ik kan ze daar wel wat over vertellen", zei de trainer van de Eindhovenaren maandag op de afsluitende persconferentie.

Van Nistelrooij verloor in oktober 1999 in de groepsfase met 4-1 van de Rangers. De oud-spits benutte toen een strafschop. Met Manchester United had Van Nistelrooij vier jaar later meer succes (0-1). "Naast de sfeer weet ik dat er vaak veel tempo en snelheid in de wedstrijd zit hier. Rangers is een fysieke ploeg, maar ook voetballend zijn ze goed. We bereiden ons voor zoals altijd. We doen het op dezelfde manier als in de vorige uitwedstrijd tegen AS Monaco."

PSV speelde tegen de nummer 3 van vorig seizoen uit Frankrijk gelijk (1-1) en wist daarna in de return uitschakeling maar net te voorkomen. De Eindhovenaren speelden vier jaar geleden voor het laatst in het hoofdtoernooi van de Champions League, voor de Rangers is dat al twaalf jaar terug.

Meer uit Voetbal

Bodø/Glimt vol ongeloof na nieuwe stunt tegen Internazionale

MILAAN (ANP/AFP) - De spelers en staf van Bodø/Glimt zijn vol ongeloof en euforie na het uitschakelen van Internazionale, de verliezend finalist van vorig seizoen, in de Champions League. "Dit is een geweldige avond voor de club, de spelers, onze stad en ook voor het Noorse voetbal", zei trainer Kjetil Knutsen van de debuterende club in het belangrijkste Europese clubtoernooi.

3 uur geleden
Ook met Rutten blijft doel: Curaçao wil naar 16e finale WK

WILLEMSTAD (ANP) - De voorzitter van de Curaçaose voetbalbond FFK, Gilbert Martina, gaf dinsdagmiddag (lokale tijd) op een persconferentie aan dat ook met Fred Rutten als bondscoach het doel hetzelfde blijft voor het WK 2026 voor Curaçao: "We willen in de zestiende finale komen."

11 uur geleden
Bodø schakelt Inter uit in Champions League

MILAAN (ANP) - Internazionale is uitgeschakeld in de Champions League. De finalist van vorig seizoen slaagde er in de tussenronde niet in een 3-1-nederlaag in Noorwegen tegen Bodø/Glimt weg te poetsen. In Milaan won Bodø opnieuw, nu met 2-1. Via Jens Petter Hauge en Hakon Evjen kwamen de bezoekers uit Noorwegen op een 2-0-voorsprong. Alessandro Bastoni scoorde voor Inter.

13 uur geleden
Atlético Madrid schakelt Brugge uit in CL door hattrick Sørloth

MADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft zich bij de laatste zestien van de Champions League geschaard. Het elftal van Diego Simeone versloeg Club Brugge op dinsdagavond in Madrid met 4-1, mede dankzij drie doelpunten van Alexander Sørloth. De heenwedstrijd in Brugge eindigde vorige week in 3-3.

15 uur geleden
Mexicaanse president geeft veiligheidsgarantie voor WK voetbal

MEXICO-STAD (ANP/AFP) - De Mexicaanse president Claudia Sheinbaum heeft dinsdag "volledige garanties" gegeven voor de veiligheid van voetbalfans tijdens WK-wedstrijden in de door geweld geteisterde stad Guadalajara. Ook de FIFA verwacht geen problemen.

19 uur geleden
Real Madrid staat 100 procent achter Vinícius in racismezaak

MADRID (ANP/BELGA/AFP) - Real Madrid staat 100 procent achter aanvaller Vinícius Júnior, nadat hij racistisch zou zijn uitgescholden door tegenstander Gianluca Prestianni tijdens de eerste wedstrijd in de tussenronde van de Champions League bij Benfica. Dat zei Real-doelman Thibaut Courtois een dag voor de returnwedstrijd in Madrid.

20 uur geleden
Carleer valt af bij Oranje-voetbalsters, Levels opgeroepen

ZEIST (ANP) - Voetbalster Lieske Carleer van FC Twente is geblesseerd en kan niet aansluiten bij Oranje in de voorbereiding op de WK-kwalificatiewedstrijd tegen Polen. Janou Levels van VfL Wolfsburg is als vervanger opgeroepen. Dat heeft de KNVB bekendgemaakt.

21 uur geleden