Van Nistelrooij bereidt PSV voor op 'typische Britse atmosfeer'
GLASGOW (ANP) - Ruud van Nistelrooij heeft de spelers van PSV de afgelopen dagen zo goed mogelijk voorbereid op de "typische Britse atmosfeer" die ze dinsdag te wachten staat in de eerste wedstrijd in de play-offs van de Champions League tegen Rangers FC. "Ik heb hier twee keer gespeeld, met PSV en Manchester United. Dus ik kan ze daar wel wat over vertellen", zei de trainer van de Eindhovenaren maandag op de afsluitende persconferentie.
Van Nistelrooij verloor in oktober 1999 in de groepsfase met 4-1 van de Rangers. De oud-spits benutte toen een strafschop. Met Manchester United had Van Nistelrooij vier jaar later meer succes (0-1). "Naast de sfeer weet ik dat er vaak veel tempo en snelheid in de wedstrijd zit hier. Rangers is een fysieke ploeg, maar ook voetballend zijn ze goed. We bereiden ons voor zoals altijd. We doen het op dezelfde manier als in de vorige uitwedstrijd tegen AS Monaco."
PSV speelde tegen de nummer 3 van vorig seizoen uit Frankrijk gelijk (1-1) en wist daarna in de return uitschakeling maar net te voorkomen. De Eindhovenaren speelden vier jaar geleden voor het laatst in het hoofdtoernooi van de Champions League, voor de Rangers is dat al twaalf jaar terug.
Meer uit Voetbal
MONTPELLIER (ANP/AFP) - De Franse voetbaltrainer Jean-Louis Gasset is vrijdag op 72-jarige leeftijd overleden. Dat meldt voetbalclub Montpellier.
1 uur geledenLIVERPOOL (ANP/RTR) - De twee zoons van de in de zomer overleden Portugese profvoetballer Diogo Jota gaan zaterdag tijdens de wedstrijd tussen Liverpool en Wolverhampton Wanderers mee als mascottes het veld op. Dat melden Engelse media, waaronder The Times.
6 uur geledenANKARA (ANP/DPA) - Er zijn nieuwe arrestaties verricht in verband met het gokschandaal in het Turkse voetbal. Volgens diverse Turkse media zijn er arrestatiebevelen uitgevaardigd voor 29 personen, onder wie voormalig vicevoorzitter Erden Timur van Galatasaray.
6 uur geledenRIYAD (ANP) - Georginio Wijnaldum heeft met een doelpunt bijgedragen aan een uitzege van Al-Ettifaq op Al-Riyad. De 35-jarige middenvelder maakte in de 95e minuut het tweede doelpunt voor zijn ploeg uit Saudi-Arabiƫ (0-2).
18 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Trainer Pep Guardiola van Manchester City hoeft zich voorlopig geen zorgen te maken over het gewicht van Erling Haaland. De Noorse topscorer heeft op X laten weten dat hij klaar is voor het uitduel van zaterdag met Nottingham Forest. Hij laat op een foto een weegschaal zien met de tekst: All Good.
19 uur geledenTEHERAN (ANP/RTR) - Iran gaat er alles aan doen om te voorkomen dat de WK-wedstrijd tegen Egypte in Seattle door de lokale gemeenschap wordt uitgeroepen tot Pride Match, ter ere van de lhbtqi+-beweging. "We hebben absoluut geen interesse om een WK-wedstrijd in regenboogkleuren te spelen", benadrukt voorzitter Mehdi Taj van de Iraanse voetbalbond aan staatsmedia.
20 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot staat met Liverpool voor een emotionele wedstrijd tegen Wolverhampton Wanderers. Hij neemt het zaterdag namelijk op tegen de oude club van Diogo Jota, die afgelopen zomer overleed bij een verkeersongeval.
22 uur geleden