Van Nistelrooij bereidt PSV voor op 'typische Britse atmosfeer'
GLASGOW (ANP) - Ruud van Nistelrooij heeft de spelers van PSV de afgelopen dagen zo goed mogelijk voorbereid op de "typische Britse atmosfeer" die ze dinsdag te wachten staat in de eerste wedstrijd in de play-offs van de Champions League tegen Rangers FC. "Ik heb hier twee keer gespeeld, met PSV en Manchester United. Dus ik kan ze daar wel wat over vertellen", zei de trainer van de Eindhovenaren maandag op de afsluitende persconferentie.
Van Nistelrooij verloor in oktober 1999 in de groepsfase met 4-1 van de Rangers. De oud-spits benutte toen een strafschop. Met Manchester United had Van Nistelrooij vier jaar later meer succes (0-1). "Naast de sfeer weet ik dat er vaak veel tempo en snelheid in de wedstrijd zit hier. Rangers is een fysieke ploeg, maar ook voetballend zijn ze goed. We bereiden ons voor zoals altijd. We doen het op dezelfde manier als in de vorige uitwedstrijd tegen AS Monaco."
PSV speelde tegen de nummer 3 van vorig seizoen uit Frankrijk gelijk (1-1) en wist daarna in de return uitschakeling maar net te voorkomen. De Eindhovenaren speelden vier jaar geleden voor het laatst in het hoofdtoernooi van de Champions League, voor de Rangers is dat al twaalf jaar terug.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft de competitiewedstrijd voorafgaand aan de halve finale tegen Arsenal in de Champions League gewonnen. In het Metropolitano versloeg de ploeg van coach Diego Simeone Athletic Club uit Bilbao met 3-2.
5 uur geledenENSCHEDE (ANP) - NEC heeft verzuimd afstand te nemen van FC Twente in de strijd om de derde plaats in de Eredivisie, die recht geeft op het spelen van voorronden van de Champions League. In Enschede eindigde het duel tussen beide clubs in een 1-1-gelijkspel door treffers van Sondre Ørjasaeter voor de thuisploeg en Bryan Linssen voor de club uit Nijmegen.
6 uur geledenBREDA (ANP) - Mika Godts heeft Ajax aan een uitzege op NAC Breda geholpen. De linksbuiten had met een wonderschoon doelpunt en een assist bij de openingstreffer een groot aandeel in een broodnodige zege voor de Amsterdammers (0-2) in de race voor een Europees ticket voor volgend seizoen.
7 uur geledenANGERS (ANP) - Paris Saint-Germain gaat met vertrouwen naar de halve finale van de Champions League tegen Bayern München. De koploper in de Franse competitie won bij Angers SCO met 3-0.
7 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen heeft in de strijd om de play-offs voor Europees voetbal afstand genomen van concurrenten FC Groningen en Sparta. De Friezen van coach Robin Veldman wonnen in het eigen Abe Lenstra Stadion met 2-1 van Fortuna Sittard.
8 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft de koppositie weer overgenomen in de Engelse competitie met een 1-0-thuiszege op Newcastle United. Met nog vier wedstrijden te spelen hebben de Londenaren 73 punten (doelsaldo +38). Nummer 2 Manchester City heeft 70 punten (doelsaldo +37) en komt nog vijf keer in actie. Newcastle blijft door de nederlaag veertiende.
8 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - De voetbalsters van FC Barcelona hebben de eerste wedstrijd in de halve finale van de Champions League gelijkgespeeld tegen Bayern München. In de Allianz Arena in München eindigde het duel tussen de Duitse kampioen en de Spaanse kampioen in 1-1.
8 uur geleden