Van Nistelrooij bereidt PSV voor op 'typische Britse atmosfeer'
GLASGOW (ANP) - Ruud van Nistelrooij heeft de spelers van PSV de afgelopen dagen zo goed mogelijk voorbereid op de "typische Britse atmosfeer" die ze dinsdag te wachten staat in de eerste wedstrijd in de play-offs van de Champions League tegen Rangers FC. "Ik heb hier twee keer gespeeld, met PSV en Manchester United. Dus ik kan ze daar wel wat over vertellen", zei de trainer van de Eindhovenaren maandag op de afsluitende persconferentie.
Van Nistelrooij verloor in oktober 1999 in de groepsfase met 4-1 van de Rangers. De oud-spits benutte toen een strafschop. Met Manchester United had Van Nistelrooij vier jaar later meer succes (0-1). "Naast de sfeer weet ik dat er vaak veel tempo en snelheid in de wedstrijd zit hier. Rangers is een fysieke ploeg, maar ook voetballend zijn ze goed. We bereiden ons voor zoals altijd. We doen het op dezelfde manier als in de vorige uitwedstrijd tegen AS Monaco."
PSV speelde tegen de nummer 3 van vorig seizoen uit Frankrijk gelijk (1-1) en wist daarna in de return uitschakeling maar net te voorkomen. De Eindhovenaren speelden vier jaar geleden voor het laatst in het hoofdtoernooi van de Champions League, voor de Rangers is dat al twaalf jaar terug.
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - PSV staat in de halve finale van de KNVB-beker. Het elftal van Peter Bosz schakelde op woensdagavond sc Heerenveen met een 4-1-overwinning uit. De loting is vrijdag.
11 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz geeft met PSV tegen sc Heerenveen de voorkeur aan Yarek Gasiorowski als centrale verdediger boven Armando Obispo. De international van Curaçao zit wederom op de bank naast de coach van de club uit Eindhoven.
14 uur geledenZEIST (ANP) - In de transferperiode deze winter zijn in het Nederlandse betaald voetbal 228 voetballers van club gewisseld. Dat is 27 keer meer dan in de winterse transferperiode halverwege het vorige seizoen, meldt voetbalbond KNVB.
16 uur geledenMILAAN (ANP) - Een sportrechter heeft Internazionale een boete van 50.000 euro opgelegd voor de vuurwerkbom die zondag in de buurt van doelman Emil Audero van tegenstander Cremonese ontplofte. De club mag ook tot 23 maart van de Italiaanse voetbalbond geen supporters meenemen naar uitduels in de Serie A.
17 uur geledenALKMAAR (ANP) - Desiree van Lunteren (33) heeft opnieuw bijgetekend bij AZ Vrouwen. De voormalig speelster van het Nederlands elftal had al eens afscheid genomen van het voetbal, maar keerde in 2023 terug bij AZ. Haar contract in Alkmaar loopt nu tot medio 2029.
22 uur geledenISTANBUL (ANP) - Fenerbahçe heeft de Franse middenvelder N'Golo Kanté (34) aangetrokken van de Saudische club Al-Ittihad. De deal leek gestrand, maar door bemiddeling van de Turkse president Recep Tayyip Erdogan is de transfer alsnog rondgekomen.
22 uur geledenHELMOND (ANP) - Supporters van FC Den Bosch zijn vrijdagavond niet welkom bij de uitwedstrijd tegen Helmond Sport in de eerste divisie. De rechtbank Oost-Brabant heeft woensdag besloten dat de burgemeester de komst van uitsupporters voor het duel mag verbieden.
22 uur geleden