Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Van Nistelrooij benadert halve finale Spakenburg-PSV als topduel

Van Nistelrooij benadert halve finale Spakenburg-PSV als topduel

EINDHOVEN (ANP) - PSV-coach Ruud van Nistelrooij wil niets aan het toeval overlaten voor de halve finale van de KNVB-beker bij SV Spakenburg. De coach van de bekerhouder benadert het duel met de amateurclub dinsdag als een topwedstrijd. "Ik vlieg een wedstrijd altijd aan alsof het Champions League of Europa League of een topwedstrijd is. Een halve finale van de KNVB-beker is ook altijd een topwedstrijd. Tegen wie je ook speelt, waar het ook is", zei de trainer van de Eindhovenaren bij ESPN.

Spakenburg schakelde onder meer FC Groningen en FC Utrecht uit in de eerdere rondes van het bekertoernooi. "Het is uniek wat ze hebben gepresteerd", vindt ook de PSV-trainer. "Ze pakken uit bij twee eredivisieteams en maken daar zeven goals. Dat is een uitzonderlijke prestatie."

De wedstrijd in de halve finale vindt plaats voor 6300 toeschouwers op Sportpark De Westmaat in de gemeente Bunschoten-Spakenburg. Van Nistelrooij: "Het is een klein stadion waar we spelen. Het heeft alles in zich voor een mooie bekeravond."

De PSV-coach vindt het prima dat mensen denken dat het een makkelijk avondje wordt voor PSV. "Bij een wedstrijd in de halve finale hoort een bepaalde focus en scherpte en agressiviteit waarmee je moet spelen. Daar gaat het voor ons om", zei Van Nistelrooij. "Wij willen naar de finale. En wat daarvoor nodig is, moet op het veld zichtbaar zijn."

Meer uit Voetbal

De Jong heeft nog steeds 'heel veel vertrouwen' in goed WK

ROTTERDAM (ANP) - Frenkie de Jong heeft ondanks de verrassende nederlaag in een oefenwedstrijd tegen Algerije (0-1) nog altijd "heel veel vertrouwen" in een goed wereldkampioenschap met het Nederlands elftal. Dat zei de reserveaanvoerder van Oranje in De Kuip.

3 uur geleden
Rechtsback Dumfries medisch gekeurd door Real Madrid

ROTTERDAM (ANP) - Denzel Dumfries is woensdag medisch gekeurd door Real Madrid. Dat bevestigde bondscoach Ronald Koeman na de verloren oefenwedstrijd van het Nederlands elftal tegen Algerije (0-1) in De Kuip.

4 uur geleden
Van Dijk: hopelijk komt scherpte snel terug bij Oranje

ROTTERDAM (ANP) - Virgil van Dijk baalde van de nederlaag van het Nederlands elftal tegen Algerije (0-1) in De Kuip. "Dit wil je niet in een 'uitzwaaiwedstrijd'", zei de aanvoerder, die donderdagmiddag met zijn ploeggenoten van de nationale ploeg naar New York voor een trainingskamp vliegt. "Als je naar de wedstrijd kijkt, hadden we met minstens 2-0 voor moeten staan. Hopelijk komt de scherpte snel terug en maken we het voortaan wel af."

4 uur geleden
Arnaldi naar halve finale Roland Garros na opgave Berrettini

PARIJS (ANP) - De Italiaanse tennisser Matteo Arnaldi heeft de halve finale van Roland Garros bereikt. Hij zag in zijn partij in de kwartfinale in Parijs landgenoot Matteo Berrettini met een blessure opgeven in de tweede set. Arnaldi leidde met 7-5 5-2.

5 uur geleden
Oranje verliest voorlaatste oefenduel voor WK van Algerije (0-1)

ROTTERDAM (ANP) - Het Nederlands voetbalelftal heeft de voorlaatste oefenwedstrijd voor de start van het wereldkampioenschap verrassend verloren. Bondscoach Ronald Koeman zag zijn elftal een dag voor het vertrek naar de Verenigde Staten in stadion De Kuip in de slotfase onderuit gaan tegen Algerije: 0-1.

5 uur geleden
Voetballers Congo spelen gelijk in oefenduel met Denemarken

LUIK (ANP/Belga) - De voetballers van de Democratische Republiek Congo hebben een oefenwedstrijd tegen Denemarken met 0-0 gelijkgespeeld. De wedstrijd tegen de Denen, die zich niet wisten te kwalificeren voor het WK, vond plaats in het Belgische Luik. De Congolezen bereiden zich in Belgiƫ voor op het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.

5 uur geleden
De Jong nu tweede aanvoerder van Oranje achter Van Dijk

ROTTERDAM (ANP) - Frenkie de Jong is vanaf nu de tweede aanvoerder van het Nederlands elftal. Dat werd woensdag duidelijk toen bondscoach Ronald Koeman in de oefenwedstrijd tegen Algerije aanvoerder Virgil van Dijk halverwege van het veld haalde.

5 uur geleden