Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Van Nistelrooij benadert halve finale Spakenburg-PSV als topduel

Van Nistelrooij benadert halve finale Spakenburg-PSV als topduel

EINDHOVEN (ANP) - PSV-coach Ruud van Nistelrooij wil niets aan het toeval overlaten voor de halve finale van de KNVB-beker bij SV Spakenburg. De coach van de bekerhouder benadert het duel met de amateurclub dinsdag als een topwedstrijd. "Ik vlieg een wedstrijd altijd aan alsof het Champions League of Europa League of een topwedstrijd is. Een halve finale van de KNVB-beker is ook altijd een topwedstrijd. Tegen wie je ook speelt, waar het ook is", zei de trainer van de Eindhovenaren bij ESPN.

Spakenburg schakelde onder meer FC Groningen en FC Utrecht uit in de eerdere rondes van het bekertoernooi. "Het is uniek wat ze hebben gepresteerd", vindt ook de PSV-trainer. "Ze pakken uit bij twee eredivisieteams en maken daar zeven goals. Dat is een uitzonderlijke prestatie."

De wedstrijd in de halve finale vindt plaats voor 6300 toeschouwers op Sportpark De Westmaat in de gemeente Bunschoten-Spakenburg. Van Nistelrooij: "Het is een klein stadion waar we spelen. Het heeft alles in zich voor een mooie bekeravond."

De PSV-coach vindt het prima dat mensen denken dat het een makkelijk avondje wordt voor PSV. "Bij een wedstrijd in de halve finale hoort een bepaalde focus en scherpte en agressiviteit waarmee je moet spelen. Daar gaat het voor ons om", zei Van Nistelrooij. "Wij willen naar de finale. En wat daarvoor nodig is, moet op het veld zichtbaar zijn."

Meer uit Voetbal

Koeman vreest voor WK-deelname verdediger Timber

HILVERSUM (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman vreest voor de WK-deelname van Jurriën Timber. De verdediger van Arsenal staat sinds half maart aan de kant met een liesblessure.

1 uur geleden
Leeds gaat stadionverboden opleggen voor homofobe spreekkoren

LEEDS (ANP/RTR) - Leeds United gaat langdurige stadionverboden uitdelen aan supporters die verantwoordelijk worden geacht voor homofobe spreekkoren. Dat meldt de Engelse voetbalclub maandag. De spreekkoren waren zondag te horen in de met 1-0 gewonnen thuiswedstrijd tegen Brighton & Hove Albion.

1 uur geleden
Dastgir (36) nieuwe hoofdcoach Almere City FC

ALMERE (ANP) - Almere City FC heeft Anoush Dastgir aangesteld als nieuwe trainer. De 36-jarige Afghaanse Nederlander ondertekent een tweejarig contract bij de nummer 5 van afgelopen seizoen uit de eerste divisie.

3 uur geleden
Brugge volgt Correia op als trainer van Telstar

VELSEN (ANP) - Henk Brugge is de nieuwe trainer van Telstar. De 48-jarige assistent-coach van sc Heerenveen volgt bij de club uit Velsen de naar FC Utrecht vertrekkende Anthony Correia op. Brugge ondertekent een contract voor twee seizoenen met een optie voor een extra jaar.

3 uur geleden
Onderzoekers zien na kopbal tekenen van hersenschade in het bloed

AMSTERDAM (ANP) - Door het koppen van de bal krijgen spelers in het amateurvoetbal tijdelijk meer stoffen in hun bloed die kunnen wijzen op acute hersenschade. Het Amsterdam UMC heeft dat onderzocht in samenwerking met de KNVB. Hoe vaker en harder een speler kopte, hoe groter het effect dat in het bloed te zien was.

4 uur geleden
KNVB vraagt burgemeester Volendam alsnog uitfans toe te laten

ZEIST (ANP) - De KNVB wil dat supporters van FC Groningen en Willem II alsnog welkom zijn in het stadion van FC Volendam voor de wedstrijden in de play-offs. De voetbalbond heeft daarover een gesprek gevoerd met Rick Beukers, de burgemeester van de gemeente Edam-Volendam, meldt de KNVB.

4 uur geleden
Advocaat: genoeg gezegd en geschreven, nu moeten we voetballen

WILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat wil een streep zetten onder de ophef die is ontstaan na zijn nieuwe aanstelling als bondscoach van het Curaçaose voetbalelftal. "Er is de afgelopen dagen genoeg gezegd en geschreven, nu moeten we voetballen", sprak de Hagenaar maandagochtend (lokale tijd) via een Zoom-verbinding met de pers op Curaçao, waarin hij onder meer zijn selectie voor het WK bekendmaakte.

5 uur geleden