Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Van Nistelrooij bedankt fans United voor herinneringen en steun

Van Nistelrooij bedankt fans United voor herinneringen en steun

MANCHESTER (ANP) - Ruud van Nistelrooij heeft via zijn sociale media afscheid genomen van de fans van Manchester United. Begin deze week werd duidelijk dat de oud-spits, die de laatste weken interim-trainer was, na enkele maanden al moet vertrekken. Rúben Amorim, de nieuwe hoofdtrainer, besloot met zijn eigen staf te gaan werken.

"Aan iedereen bij Manchester United Football Club, in het bijzonder het kantoorpersoneel, de spelers en de fans. Ik wil jullie uit de grond van mijn hart bedanken voor jullie ongelooflijke inspanningen en steun. Het was een voorrecht en een eer om de club te vertegenwoordigen als speler, coach en manager. Ik zal de herinneringen die we samen hebben gedeeld altijd koesteren", schrijft Van Nistelrooij op X.

"United zal altijd een speciaal plekje in mijn hart hebben, en ik hoop dat er binnenkort nog veel meer gloriedagen zullen zijn op Old Trafford. Niet alleen omdat ik wil dat de club het goed doet, maar omdat jullie het allemaal verdienen!"

Vier wedstrijden

Van Nistelrooij had United vier wedstrijden onder zijn hoede. Hij won drie duels en speelde één keer gelijk.

United komt op zondag 24 november weer in actie. Amorim debuteert in de uitwedstrijd tegen Ipswich Town.

Meer uit Voetbal

International Timber mist ook thuisduel Arsenal met Burnley

LONDEN (ANP) - Jurriën Timber kan maandag nog niet meespelen in de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Burnley. Dat vertelde trainer Mikel Arteta, die wel vooruitgang ziet bij de sinds halverwege maart aan zijn enkel geblesseerde Oranje-international.

1 uur geleden
Slot weet vrijwel zeker dat hij trainer van Liverpool mag blijven

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Arne Slot gaat er niet van uit dat de leiding van Liverpool deze zomer afscheid van hem neemt. "Ik heb alle reden om te geloven dat ik volgend seizoen de manager van Liverpool zal zijn," zei de Nederlander donderdag op een persconferentie waarin hij vooruitkeek op de voorlaatste competitiewedstrijd van vrijdag bij Aston Villa.

1 uur geleden
PEC-aanvoerder Thomas opgenomen in WK-selectie Nieuw-Zeeland

WELLINGTON (ANP) - Aanvoerder Ryan Thomas van PEC Zwolle is opgenomen in de WK-selectie van Nieuw-Zeeland. Dat meldt de voetbalbond van dat land op Instagram.

3 uur geleden
Messi komt met twee doelpunten en assist in vorm voor WK

CINCINNATI (ANP/DPA) - Lionel Messi lijkt op tijd in vorm voor het komende WK. De 38-jarige Argentijn maakte voor zijn club Inter Miami twee doelpunten in de met 5-3 gewonnen wedstrijd tegen FC Cincinnati en gaf ook een assist.

3 uur geleden
Schreuder na vijf maanden ontslagen bij Saudische club Al-Diriyah

DIRIYAH (ANP) - Alfred Schreuder is na vijf maanden ontslagen bij de Saudische voetbalclub Al-Diriyah. De 53-jarige Nederlander wordt verantwoordelijk gehouden voor de matige prestaties. Al-Diriyah speelt op het tweede niveau en lijkt niet te promoveren.

4 uur geleden
Deportivo Alavés wint van kampioen FC Barcelona

VITORIA-GASTEIZ (ANP) - Het tegen degradatie vechtende Deportivo Alavés heeft tegen landskampioen FC Barcelona 3 punten gepakt. De wedstrijd in Vitoria-Gasteiz eindigde in 1-0 voor de thuisploeg.

13 uur geleden
Internazionale wint na titel in Serie A ook Coppa Italia

ROME (ANP) - Internazionale heeft voor de tiende keer de Coppa Italia gewonnen. De club uit Milaan, die ook al landskampioen is geworden, was in de finale in Rome met 2-0 te sterk voor Lazio. Denzel Dumfries was goed voor een assist.

14 uur geleden