Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Van Nistelrooij bedankt fans United voor herinneringen en steun

Van Nistelrooij bedankt fans United voor herinneringen en steun

MANCHESTER (ANP) - Ruud van Nistelrooij heeft via zijn sociale media afscheid genomen van de fans van Manchester United. Begin deze week werd duidelijk dat de oud-spits, die de laatste weken interim-trainer was, na enkele maanden al moet vertrekken. Rúben Amorim, de nieuwe hoofdtrainer, besloot met zijn eigen staf te gaan werken.

"Aan iedereen bij Manchester United Football Club, in het bijzonder het kantoorpersoneel, de spelers en de fans. Ik wil jullie uit de grond van mijn hart bedanken voor jullie ongelooflijke inspanningen en steun. Het was een voorrecht en een eer om de club te vertegenwoordigen als speler, coach en manager. Ik zal de herinneringen die we samen hebben gedeeld altijd koesteren", schrijft Van Nistelrooij op X.

"United zal altijd een speciaal plekje in mijn hart hebben, en ik hoop dat er binnenkort nog veel meer gloriedagen zullen zijn op Old Trafford. Niet alleen omdat ik wil dat de club het goed doet, maar omdat jullie het allemaal verdienen!"

Vier wedstrijden

Van Nistelrooij had United vier wedstrijden onder zijn hoede. Hij won drie duels en speelde één keer gelijk.

United komt op zondag 24 november weer in actie. Amorim debuteert in de uitwedstrijd tegen Ipswich Town.

Meer uit Voetbal

Dick Advocaat mist belangrijke wedstrijd Curaçao

WILLEMSTAD (ANP) - Bondscoach Dick Advocaat is niet aanwezig bij de belangrijke wedstrijd van Curaçao tegen Jamaica dinsdag. Advocaat vertrekt wegens familieomstandigheden naar Nederland, meldt de Curaçaose voetbalbond op Facebook.

1 uur geleden
Denen doen ondanks gelijkspel goede zaken in WK-kwalificatie

KOPENHAGEN (ANP) - Denemarken heeft ondanks een gelijkspel tegen Belarus goede zaken gedaan in de kwalificatiereeks voor het WK voetbal. De koploper in Groep C bleef thuis steken op 2-2, maar zag concurrent Schotland met 3-2 verliezen in Griekenland.

4 uur geleden
Zwitserland na zege op Zweden dicht bij WK-kwalificatie

GENÈVE (ANP) - Zwitserland is na de zege op Zweden dicht bij kwalificatie voor het WK voetbal van volgend jaar. De Zwitsers wonnen in Genève met 4-1 en houden daarmee een marge van 3 punten op Kosovo, dat met 2-0 won bij Slovenië.

4 uur geleden
Cambuur verspeelt punten bij FC Eindhoven door gelijkspel

EINDHOVEN (ANP) - SC Cambuur heeft in de achtervolging op koploper ADO Den Haag in de Keuken Kampioen Divisie puntenverlies geleden. De club van trainer Henk de Jong speelde met 3-3 gelijk bij het laaggeklasseerde FC Eindhoven.

4 uur geleden
Voetbalster Brugts van Barcelona loopt blessure op in Clásico

BARCELONA (ANP) - Voetbalster Esmee Brugts van FC Barcelona is geblesseerd uitgevallen tijdens de gewonnen Clásico tegen Real Madrid (4-0). De Oranje-international moest in de 72e minuut het veld verlaten met een golfkarretje. De ernst van de blessure is nog onduidelijk.

6 uur geleden
Spanje na zege vrijwel zeker van WK voetbal, Turkije wint ook

TBILISI (ANP) - Spanje is vrijwel zeker van deelname aan het WK voetbal van volgend jaar. Het elftal van bondscoach Luis de la Fuente was in de voorlaatste kwalificatiewedstrijd in Tbilisi met 4-0 te sterk voor Georgië. In dezelfde groep won Turkije met 2-0 van Bulgarije.

6 uur geleden
Geblesseerde Dumfries mist ook laatste WK-kwalificatieduel Oranje

ZEIST (ANP) - Denzel Dumfries kan maandag niet meedoen in de laatste WK-kwalificatiewedstrijd van het Nederlands elftal, in de Johan Cruijff ArenA tegen Litouwen. De rechtervleugelverdediger is nog steeds geblesseerd en is teruggekeerd naar zijn club Internazionale.

9 uur geleden