Van Nistelrooij bedankt fans United voor herinneringen en steun
MANCHESTER (ANP) - Ruud van Nistelrooij heeft via zijn sociale media afscheid genomen van de fans van Manchester United. Begin deze week werd duidelijk dat de oud-spits, die de laatste weken interim-trainer was, na enkele maanden al moet vertrekken. Rúben Amorim, de nieuwe hoofdtrainer, besloot met zijn eigen staf te gaan werken.
"Aan iedereen bij Manchester United Football Club, in het bijzonder het kantoorpersoneel, de spelers en de fans. Ik wil jullie uit de grond van mijn hart bedanken voor jullie ongelooflijke inspanningen en steun. Het was een voorrecht en een eer om de club te vertegenwoordigen als speler, coach en manager. Ik zal de herinneringen die we samen hebben gedeeld altijd koesteren", schrijft Van Nistelrooij op X.
"United zal altijd een speciaal plekje in mijn hart hebben, en ik hoop dat er binnenkort nog veel meer gloriedagen zullen zijn op Old Trafford. Niet alleen omdat ik wil dat de club het goed doet, maar omdat jullie het allemaal verdienen!"
Vier wedstrijden
Van Nistelrooij had United vier wedstrijden onder zijn hoede. Hij won drie duels en speelde één keer gelijk.
United komt op zondag 24 november weer in actie. Amorim debuteert in de uitwedstrijd tegen Ipswich Town.
Meer uit Voetbal
NICE (ANP) - Go Ahead Eagles is er niet in geslaagd om zich in een kansrijke positie te voetballen om de tussenronde van de Europa League te bereiken. Op bezoek bij OGC Nice aan de Franse zuidkust werd met 3-1 verloren. De Deventenaren hebben nu 6 punten uit zeven duels en staan 30e in het hoofdtoernooi van de Europa League. De nummers 9 tot en met 24 gaan door naar de tussenronde die in februari plaatsvindt.
5 uur geledenUTRECHT (ANP) - De wedstrijd tussen FC Utrecht en KRC Genk in de Europa League is om 21.52 uur alsnog begonnen. Beide ploegen zouden elkaar vanaf 21.00 uur treffen in De Galgenwaard. Dat lukte niet vanwege problemen met Belgische fans.
7 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie sprak donderdag na de thuiszege op Sturm Graz (3-0) in de Europa League van een "frisse en nieuwe start". Het was voor Feyenoord de eerste zege sinds begin december.
7 uur geledenUTRECHT (ANP) - De mobiele eenheid heeft alle supporters van KRC Genk uit het bezoekersvak van het stadion van FC Utrecht gedreven. De aftrap, die gepland stond voor 21.00 uur, is uitgesteld.
7 uur geledenBERN (ANP) - Olympique Lyon en Aston Villa hebben zich verzekerd van een plek bij de laatste zestien van de Europa League. Door overwinningen in de voorlaatste speelronde van het hoofdtoernooi komen de ploegen op 18 punten en kunnen ze niet meer buiten de top 8 van de ranglijst vallen. Dat betekent dat ze de tussenronde in februari mogen overslaan en in maart weer in actie komen in de achtste finale.
7 uur geledenUTRECHT (ANP) - De aftrap van het Europa League-duel tussen FC Utrecht en KRC Genk is uitgesteld. Volgens de thuisploeg zijn er problemen met Belgische fans in het bezoekersvak van De Galgenwaard.
7 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft voor het eerst sinds begin december een wedstrijd gewonnen. De Rotterdammers rekenden voor eigen publiek in de Europa League af met Sturm Graz (3-0) en voorkwamen daarmee dat de crisis bij de club nog grotere vormen aanneemt. Feyenoord heeft dankzij de zege nog een kleine kans om de tussenronde van het tweede Europese clubtoernooi te bereiken.
8 uur geleden