Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Van moord verdachte flatspringer: Ik zit vast voor familie

Van moord verdachte flatspringer: Ik zit vast voor familie

BREDA (ANP) - 'Flatspringer’ Azzedine A. heeft in een getapt telefoongesprek tegen zijn vriendin gezegd: "Ik zit hier voor mijn familie". Het is één van de aanwijzingen die justitie heeft dat A. en zijn maatje Anel B. achter de moord op Bredanaar Soufian Zouagh zitten, zei het Openbaar Ministerie voor de rechtbank in Breda.

Zouagh werd 9 januari 2018 doodgeschoten in een flat in Breda. De politie vond het lijk nadat ze A. en B. achterna zat. De twee vluchtten de flat in en sprongen of vielen daarbij van drie hoog van het balkon. De twee staan woensdag bij de rechtbank in Breda terecht voor de moord.

Justitie heeft ook nog een WhatsApp-gesprek waarvan ze denkt dat het tussen A. en zijn vriendin is. A. zou daarin zeggen Zouagh te willen doden. Als die zou gaan praten, zou de familie van A. namelijk worden gedood.

A. zei woensdag dat hij dat WhatsApp gesprek niet voerde. Hij zei woensdag ook dat hij in de cel zat, omdat hij niet wilde vertellen wie degene is die Zouagh waarschijnlijk wél doodde. "Daarom: ik zit hier voor mijn familie."

Meer uit Binnenland

Vrouwen verbergen hormonale klachten vaak op het werk

DEN HAAG (ANP) - Vrouwelijke werknemers verbergen hormoongerelateerde klachten vaker op het werk dan andere gezondheidsklachten. Dat blijkt uit nieuwe cijfers van het CBS.

4 uur geleden
Nederlandse boot vertrokken om aan te sluiten bij vloot naar Gaza

MILOS (ANP) - Een Nederlandse boot is woensdag samen met vijf andere boten vanaf het Griekse eiland Milos vertrokken om zich aan te sluiten bij de Global Sumud Flotilla (GSF). Dat is een vloot met hulpgoederen die onderweg is naar Gaza. De ongeveer twintig boten worden bemand door pro-Palestijnse activisten, onder wie Greta Thunberg.

10 uur geleden
Doden in Alkmaar niet door toedoen derden om het leven gekomen

ALKMAAR (ANP) - De drie doden die woensdag werden aangetroffen in een woning aan de Stikkelwaard in Alkmaar zijn niet door toedoen van derden om het leven gekomen, meldt de politie op basis van onderzoek. "Er zijn geen aanwijzingen dat er anderen bij betrokken waren." Waardoor de drie dan wel zijn overleden, is niet bekendgemaakt.

10 uur geleden
OM eist werkstraffen en geldboete tegen klimaatactivisten

DEN HAAG (ANP) - Het Openbaar Ministerie heeft woensdag vijf werkstraffen en een geldboete geëist tegen klimaatactivisten, voor uiteenlopende vergrijpen die volgens de officier van justitie niet vallen onder hun demonstratierecht. De hoogste werkstraf die de officier van de rechtbank verlangt, is 120 uur voor een activist die twee keer werd betrapt op het bekladden van een muur langs de A12 in Den Haag en op het blokkeren van het verkeer op diezelfde weg.

10 uur geleden
Lading cocaïne gevonden bij controle in haven Vlissingen

VLISSINGEN (ANP) - Bij een controle in de haven van Vlissingen heeft de douane vorige week donderdag 1001 kilo cocaïne gevonden. De drugs zaten in een lading fruit vanuit Ecuador, meldt het Openbaar Ministerie.

12 uur geleden
Woningen Heerlen ontruimd om vondst mogelijk explosief

HEERLEN (ANP) - Vanwege de vondst van een mogelijk explosief in een woning aan de Corneliuslaan in Heerlen worden enkele woningen in die straat ontruimd. Dat melden de hulpdiensten.

12 uur geleden
Drie doden aangetroffen in woning Alkmaar

ALKMAAR (ANP) - In een woning aan de Stikkelwaard in Alkmaar zijn woensdag drie doden aangetroffen. Dat meldt de politie, die ook zegt op dit moment nog rekening te houden met alle mogelijke scenario's.

13 uur geleden