Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Van Hanegem benoemd tot Officier in de Orde van Oranje-Nassau

Van Hanegem benoemd tot Officier in de Orde van Oranje-Nassau

ROTTERDAM (ANP) - Willem van Hanegem is benoemd tot Officier in de Orde van Oranje-Nassau. De voormalig voetballer van Feyenoord en oud-trainer kreeg de koninklijke onderscheiding van burgemeester Ankie Broekers-Knol van Bloemendaal, de gemeente waar hij woont.

Van Hanegem werd tijdens een theatershow in De Doelen in Rotterdam ter ere van zijn tachtigste verjaardag aan het eind verrast met de onderscheiding.

"U staat bekend om uw eigenzinnigheid, uw puurheid en oprechte emoties en daarom wordt u alom gewaardeerd door een enorme schare fans", zei de burgemeester, te zien in een kort fragment van de show op de website van het AD. Ze prees de maatschappelijke inzet van Van Hanegem. Onder een groot applaus van het publiek en gasten in De Doelen speldde Broekers-Knol daarna de onderscheiding op.

Meer uit Voetbal

Heracles na 1-1 bij Fortuna niet meer foutloos onder Krüzen

SITTARD (ANP) - Hendrie Krüzen heeft in zijn laatste duel als interim-trainer van Heracles Almelo zijn eerste puntenverlies geleden. Met een punt bij Fortuna Sittard kwam zijn ploeg echter goed weg: 1-1.

4 minuten geleden
AS Monaco bezorgt Paris Saint-Germain tweede nederlaag in Ligue 1

MONACO (ANP) - Paris Saint-Germain heeft voor de tweede keer dit seizoen een wedstrijd in de Franse voetbalcompetitie verloren. Na Olympique Marseille in september was nu AS Monaco met 1-0 te sterk voor de regerend landskampioen.

35 minuten geleden
FC Barcelona komt vroege achterstand te boven en pakt koppositie

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft na een vroege achterstand en een spannende slotfase het thuisduel met Deportivo Alavés gewonnen (3-1). Alavés-middenvelder Pablo Ibáñez scoorde al in de eerste minuut in het gedeeltelijk gevulde Camp Nou, maar treffers van Lamine Yamal en Dani Olmo (twee) zorgden ervoor dat de thuisploeg de competitiewedstrijd alsnog won en de koppositie veroverde.

2 uur geleden
Excelsior wint na Ajax ook van concurrent NAC Breda

ROTTERDAM (ANP) - Excelsior heeft de zege in de Johan Cruijff ArenA op Ajax (1-2) een passend vervolg gegeven. De Rotterdammers versloegen voor eigen publiek concurrent NAC Breda met 1-0. Excelsior heeft nu 16 punten en neemt wat afstand van de onderste plaatsen in de Eredivisie. NAC, dat de laatste drie duels met 1-0 verloor, staat nu op de voorlaatste plaats met 12 punten.

2 uur geleden
Invaller Brobbey kopt Sunderland uit hoekschop langs Bournemouth

SUNDERLAND (ANP) - Brian Brobbey heeft Sunderland in de Premier League aan een zege op Bournemouth geholpen. De oud-Ajacied viel in de 63e minuut bij een stand van 2-2 in en kopte in de 69e minuut raak uit een hoekschop: 3-2. Drie weken geleden hielp Brobbey Sunderland in blessuretijd tegen Arsenal al aan een punt (2-2).

2 uur geleden
Bayern loopt na late zege op St. Pauli verder uit in Bundesliga

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft drie dagen na de nederlaag tegen Arsenal met veel moeite gewonnen van degradatiekandidaat FC St. Pauli. Tot in de derde minuut van de blessuretijd stond het gelijk, maar Luis Díaz en Nicolas Jackson bezorgden de thuisploeg alsnog de winst: 3-1. Daardoor bouwt de koploper de voorsprong op RB Leipzig in de Bundesliga uit tot 8 punten.

2 uur geleden
Bondscoach Veurink blij met optredens Leuchter en Peddemors

BRAGA (ANP) - Bondscoach Arjan Veurink is over het algemeen tevreden met het spel van zijn sterk gewijzigde formatie in het gewonnen oefenduel met Portugal (1-2). Onder anderen Romée Leuchter en Ella Peddemors, die voor het eerst in de basis stond bij de voetbalsters van Oranje, maakten een goede indruk op hem.

21 uur geleden