Van Ginkel vooral tevreden over tweede helft van PSV
EINDHOVEN (ANP) - Marco van Ginkel was vooral tevreden over de tweede helft van PSV tegen FC Twente (5-2). "In de rust dacht ik nog even, het zal ons niet weer overkomen", zei hij.
PSV was gebrand op een goed resultaat, na de nederlaag van afgelopen week bij Ajax (5-0). "Maar in de eerste helft ging het moeizaam", erkende Van Ginkel bij ESPN. "We waren slordig en vooral achterin niet scherp."
PSV wist in de eerste helft geen afstand van FC Twente te nemen (2-2). "Na rust waren we veel scherper en ook effectief in de afronding", concludeerde Van Ginkel. Uiteindelijk scoorde Yorbe Vertessen en was ook Carlos Vinícius tweemaal trefzeker voor de thuisploeg uit Eindhoven. Eran Zahavi trof eenmaal doel.
Vinícius vierde vooral zijn eerste treffer voor PSV in de Eredivisie uitgelaten. Hij schreeuwde het uit en trapte hard tegen de doelpaal. "Het is goed dat al onze aanvallers scoren, dat geeft vertrouwen", stelde Van Ginkel. "Vooral bij Vinícius kwam er wel wat los. Dan zie je dat een spits altijd wil scoren."
Meer uit Voetbal
BOURNEMOUTH (ANP) - Justin Kluivert heeft met een doelpunt een belangrijke bijdrage geleverd aan de overwinning van zijn club Bournemouth op AC Milan in de Europa League. Mede dankzij een benutte strafschop van de Nederlander won de Engelse club met 3-0 van Milan.
6 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Invallers Tolu Arokodare en Abdellah Ouazane hebben Ajax aan een overwinning op het Italiaanse Atalanta in de Conference League geholpen (2-0).
6 uur geledenZAGREB (ANP) - NEC heeft de eerste zege geboekt in de Europa League. Bij Dinamo Zagreb won de ploeg van Dick Schreuder met 4-2 door treffers van Clement Bischoff, Bryan Linssen en Tjaronn Chery (2).
8 uur geledenJEREVAN (ANP) - AZ heeft in de uitwedstrijd tegen FC Ararat-Armenia de tweede overwinning van het Europa League-seizoen geboekt. In de Armeense hoofdstad Jerevan werd het donderdagavond 4-0 voor de Alkmaarders.
8 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München moet het voorlopig stellen zonder aanvaller Luiz Díaz. De 29-jarige Colombiaan heeft woensdagavond tijdens het Champions League-duel met Arsenal (2-2) een kleine spierscheur opgelopen aan zijn linkerhamstring, zo meldt de Duitse club donderdag.
13 uur geledenSPLIT (ANP) - Hajduk Split is zwaar gestraft door de UEFA na misdragingen van Kroatische fans in het duel in de Conference League met Ajax van vorige week. De club uit Kroatië moet het volgende Europese thuisduel met het Belgische Sint-Truiden komende maand in een leeg stadion spelen. Verder kreeg Hajduk Split een geldboete van 80.000 euro en een voorwaardelijke straf. Bij herhaling moet er nog een thuiswedstrijd zonder publiek worden afgewerkt.
18 uur geledenMÜNCHEN (ANP/AFP) - Arsenal-trainer Mikel Arteta maakt zich zorgen om de blessure van aanvaller Bukayo Saka. De 25-jarige Engels international werd al in de tiende minuut van het Champions League-duel met Bayern München (2-2) gewisseld nadat hij naar zijn linkerdijbeen had gegrepen. "Het ziet er helemaal niet goed uit. Als een speler met veel pijn naar de kant moet, is dat nooit goed nieuws. We moeten het afwachten", zei Arteta.
20 uur geleden